• Registracije za nove članove su otvorene do daljeg. Svaki novi korisnik ovog foruma će prolaziti kroz sistem filtriranja od strane moderacije pre nego što mogu nešto da postave na forum.

1. Svaka registracija će biti ili odobrena ili odbijena od strane moderatora
    2. Ukoliko se korisnik registruje, njegovih prvih 15 poruka na forumu se neće odmah objavljivati dok ne prođe kroz prste moderacije.

Pravilnik
    Predstavite se
  • Rukometni klub Partizan je zvanično pokrenuo akciju prodaje sezonskih ulaznica za Sezonu 2020/21, sa ciljem da se prikupe novčana sredstva kao vid pomoći klubu.

Partizan.NET je odlučio da se pridruži pozivu, i ovom prilikom apelujemo na sve kojima je crno-bela boja na srcu da se uključe.

Oni koji su u mogućnosti, mogu izabrati jedan od dva načina:
    1. Kupovinom sezonske ulaznice preko sajta Ticketline, po ceni od 1,500.00 dinara (za sve koji žele da u svojoj kolekciji imaju sezonsku ulaznicu i nalaze se na teritoriji Srbije)
    2. Neposrednom donacijom u proizvoljnom iznosu na račun Partizan.NET. Sva sakupljena novčana sredstva će biti transparentno prikazana, da bi zatim bila iskorišćena za kupovinu sezonskih ulaznica na ime svih koji su pomogli.

Pozivamo verne navijače da prepoznaju trenutak, da se priključe akciji i pomognu u skladu sa svojim mogućnostima. Visina donacije nije ograničena.

Uplate na račun za osobe iz Srbije na ime:

Zoran Mihajlović
    160-0900100247365-41
    Banca Intesa
    Svrha uplate: Pomoć RK Partizan

PayPal račun za one koji nisu u mogućnosti da uplate preko računa:

webgazda@gmail.com
    Nakon uplate, molimo vas da se javite Uredništvu da bi se evidentirala vaša uplata, pogotovo ako ste član Foruma i ne želite anonimno da donirate.

Rukometni klub Partizan

• Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
2.272
Локација
Beograd
Ljudi, RK treba našu pomoć... Karta, pretpostavljam sezonska, 1500 dinara, hajde da pomognemo. Ja ne idem na rukomet, ne ove godine nego i inače, možda će biti a možda i neće publike, ali ko može da kupi, stvarno bi bilo dobro, manje posećenim sportovima svaki dinar znači... Željko Perkunić se, kao predsednik, stvarno trudi oko Kluba, mnogo je i svojih para dao, i Grobari za nas je njegova Fondacija, verujem da to znate, ja ću svakako uzeti, tj. platiti za kartu...

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
6.862
Локација
Nedodjija
Nek adminat pokrene akciju, da kupimo mi sa foruma kolektivno toliko i toliko komada. Dobra reklama i forumu a i Partizan dobija.
Bravo Tomicu, bravo Silvija..

Upravo sam isto predlozio kolegama i vec smo nabavili kontakt presednika RKP.
U sledecih par dana napravicu strategiju i uskoro izlazim sa nekim jasnim idejama..

Maestro

Grobarčina
Уредник
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
7.233
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ja sam već odradila preko druga koga je Željko zamolio da pita nas koje zna, ali u ime Foruma i nije loša ideja... @Maestro, video si šta sam napisala, kolega Tomic11 takođe, hajde prenesi kolegama pa da mrdnemo malo dupetom i uradimo bar nešto za RK...
da, da, kao sto rece Spejs, vec smo pokrenuli neku akciju, da probamo da pomognemo. Cim smo videli tvoj post, reagovali smo. ;) ;-)

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
3.230
A ja se jos nerviram jer mi izbacuje konacan rezultat 30:24 za Proleter na sajtu SrbijaSport. I to jos gledam poluvreme 12:17... rekoh jbt kako smo uspeli cak 18:7 da izgubimo u drugom delu...

Sreca pa @SpejsNigrutin izbaci ovo :) Bravo za momke i jos jednu pobedu.

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.703
imas na youtubr arkusliga live prenos, svaka utakmica...
dobro smo igrali, sta ja znam, koliko razumem rukomet... nismo mi zemlja gde se svi u rukomet razumeju vec u fudbal :D
kontrolisana utakmica, jednom nam prisli na - 1, na 15min do kraja, opet se odlepio RKP i to je to, otaljavanje :D

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
2.630
Ocekivana pobeda... Realno cemo biti treci u ovoj nasoj grupi, a posle sve zavisi od pojacanja. Za sada ima potencijala.

kecmania

Početnik
Учлањен(а)
30.05.2008
Порука
71
Eto otvorio sam temu i svako ko zeli da pomogne moze da to uradio na sledeci nacin.

Donacije <-------(klik na link)
Вероватно сам неспособан, али када уђем у сајт ticketline-a, и укуцам Партизан или Рукомет, нема нигде да се одабере сезонска за рукометаше. Може ли неко овде поставити линк или да се дода ову тему "донације" што је Спејс поставио.
Хвала!