• Rukometni klub Partizan je pre nekog vremena zvanično pokrenuo akciju prodaje sezonskih ulaznica za Sezonu 2021/22, sa ciljem da se prikupe novčana sredstva kao vid pomoći klubu. U sezoni u kojoj se posle dosta vremena takmičimo uspešno i na međunarodnoj sceni, Partizan.NET je odlučio da se ponovo odazove pozivu, i ovom prilikom apelujemo na sve kojima je crno-bela boja na srcu da se uključe u našu akciju.

Prošle sezone, zajedno sa Fondacijom „Pučisti 2012“, zajedno smo sakupili i uplatili 75.000,00 RSD na račun kluba. Predsednik RK Partizan, gospodin Željko Perkunić je u direktnom razgovoru objasnio koliko takve donacije pomažu tekućem poslovanju Kluba.

Zato smo odlučili da pozovemo sve koji žele da se pridruže, bez obzira da li će biti u mogućnosti da prisustvuju utakmicama ili ne. Posedovanje sezonske ulaznice za bilo koji Klub iz našeg Sportskog društva je verujemo posebna memorabilija za svakog iskrenog navijača Partizana.

Donacijom u proizvoljnom iznosu na račun Partizan.NET ili uplate preko našeg PayPal naloga webgazda@gmail.com učestvujete u akciji koja će trajati do kraja kalendarske 2021-ve godine. Sva sakupljena novčana sredstva će biti transparentno prikazana, da bi zatim bila iskorišćena za kupovinu sezonskih ulaznica u ime onih koji su učestvovali.

Pozivamo verne navijače da prepoznaju trenutak, da se priključe akciji i pomognu u skladu sa svojim mogućnostima. Visina donacije nije ograničena.

Nakon uplate, molimo da se javite nekom od Urednika da bi se evidentiralo ime i prezime kao i uplata, ukoliko želite da dobijete personalizovanu sezonsku ulaznicu (ili više njih). Za sve one koji nisu članovi Foruma ili jednostavno preferiraju taj tip komunikacije E-mail je: urednistvo.partizan.net@gmail.com. Ukoliko želite da anonimno donirate, vaša uplata će se jednostavno voditi pod „Partizan.NET“.

Uplate na račun za osobe iz Srbije na ime:

Zoran Mihajlović
    160-0900100247365-41
    Banca Intesa

Svrha uplate: Pomoć RK Partizan (kupovina sezonskih ulaznica)

PayPal račun za one koji nisu u mogućnosti da uplate preko računa ili žive u inostranstvu:

webgazda@gmail.com

RK Partizan

Rukometni klub Partizan

• Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

lavex

Grobar
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
790
Локација
"preko bare"
Zna li neko da li šalju dresove u inostranstvo? Ili je bolje da im pošaljem e-mail?

Detelinarac90

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
743
Локација
Novi Sad
I ja cekam ponedeljak da mi se jave, ali mi nisu nista rekli oko placanja, s obzirom da sam u NS moguce da ce ici po prijemu od dostavljaca.
Uglavnom jedva cekam da stigne :D

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.819
Imaju li neku potpunu tabelu veličina?... @Detelinarac90 ako je suditi po onome iz tvog prethodnog posta, da imaju samo L/XL, a L širina im je 52-53cm, mogu samo da plačem... bez 3XL ne mogu ni da razmišljam :confused-smiley-013:

I kakav je to L od 53cm? Kineski? Imam kod kuće nekih starih majica u XL veličini, a koje su veće od novijih 2XL,pa čak i 3XL :icon-confused: Imam čak i jednu majicu ragbi reprezentacije Južne Afrike u L veličini!

Detelinarac90

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
743
Локација
Novi Sad
Jedino da posaljes mail, ja sam pitao za velicine i to mi odgovorili. Kaze da samo par rukometasa nosi XL. Najbolje da posaljes upit ili sacekaj ponedeljak, javice se oni meni svakako pa cu priupitati i za ostale dimenzije. :ziveli

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.819
Kontaktirao sam ih pre koju godinu sa pitanjem za tadašnje dresove, čak sam, sećam se, pitao za golmanske, koji su tada bili potpuno crni... Nekako imam osećaj da bih i sada dobio ''Nažalost, nemamo...''

Detelinarac90

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
743
Локација
Novi Sad
Ne ne, imaju sada, pustaju u prodaju, nema da nema. Meni su odgovarali bukvalno cim posaljem mail od 8 ujutru. Slobodno pisi, jedino sto je mozda vikend pa nece odmah odgovoriti. U ponedeljak im stizu dresovi za prodaju

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
3.936
Pobeda rukometasa u Nisu... Nakon nesto losijeg prvog dela momci se uozbiljili i dobili ubedljivo na kraju.

9.kolo: Zeleznicar - Partizan 18:25 (8:8)

*Na tabeli smo prvi sa 17 bodova (8 pobeda i 1 remi), prati nas Dubocica sa 14 bodova uz mec manje (7 pobeda i 1 poraz i to od nas)... ostali zaostaju podosta.

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
10.586
Mene interesuje od malo upućenijih kolko ova ekipa moze da ugrozi Vojvodinu i kako tu stojimo...