Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Saša Ilić, večiti kapiten Partizana

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Апсолутно подржавам да буде што даље од овог блата. Његова реч нема тежину, јер нема коме да буде упућена. Све што би рекао ишло би на његову штету. Нек се чува, па једног дана, за 30 година после неке крваве револуције да дође у свој ФКП.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Na žalost Sale je rešio da ćuti i ne meša se. Meni to lično smeta, ali to je njegova odluka koju poštujem iako je ne podržavam. Njegov glas bi verovatno najviše odjeknuo pošto osim njega Partizan i nema mnogo živih legendi, generacija beba nas napušta polako. Tako da kolega nije mnogo omašio, ma koliko nekome grubo zvučalo.
Bio bi satanizovan, potrošen i ispljuvan kao najgora budala. Najpametniju moguću odluku je doneo i čekamo ga jednog dana, nadam se.
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
440
Reaction score
331
Локација
NBG
A do tad cemo da izgubimo stadion i biti ko zna gde, u problemima smo do guse, ono zlo ce otici kad zavrse posao ili kad psihopata ode sa vlasti.

Neko je Zeljko, a neko je odabrao da cuti. Mijatovic nece da se vraca u Srbiju, lepo mu u Spaniji, Lazovic i Ilic pevaju u kaficu, puste koju suzu, Petric malo zdravlje, malo opet trener, dok Partizan tone sve dublje.

Satanizova i ispljuvan, muka mi je vise od tih prica, ko ce ako ne oni? Kad bi sklonili one budale iz fudbalskog kluba, punili bi stadione kao na kosarci, vratili bi neku nadu u bolje sutra.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Ne slažem se, ali dobro. Svako bira svoj put. Ja lično više cenim to što je Mića Berić uradio/rekao ma koliko malo bilo i ma koliko nije imalo odjeka od toga što Sale nije. Ili kao što kolega spomenu za Željka. Mogao je i on da sedi preko, ćuti i plače nad sudbinom svog Partizana.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Željko je najbolji ikada u svom poslu i institucija za sebe koja može da dođe bilo gde i radi kako hoće, ne može niko da se poredi sa njim. Saša Ilić u tom trenutku nije bio dovoljno dobar trener (a pitanje je i sad da li je), atmosfera je bila užasna (sad je malo bolja). Da je pričao nešto, ko bi to shvatio ozbiljno, osim hiljadu-dve ljudi i internet Grobara koji bi mu aplaudirali online?
Na kraju krajeva, ko kaže da on nešto nije probao iza kamera i javnosti? Bilo je tih pokušaja bivših igrača da se nešto uradi. Jednostavno ova uprava ima nerealno jaka leđa. Ostoja koji je sns pušač kurca je ispušio i povukao se, šta tu može da traži neko pošten?
Valjda je i taj Sale Ilić rekao šta misli o upravi time što nije ostao u klubu a sigurno mu je nuđeno!?
 
Последња измена:

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
440
Reaction score
331
Локација
NBG
Ja ne mislim da on mora sam, niti realno moze sam da smeni ova govna. Ali da se krene u akciju i te kako moze, da lobira, da sedne za sto sa istim tim Mijatovicem, ostalim legendama/bivsim fudbalerima i da smene govna, to i te kako mogu i to Partizan zasluzuje.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Valjda je i taj Sale Ilić rekao šta misli o upravi time što nije ostao u klubu a sigurno mu je nuđeno!?
Za ovaj deo se slažem i to je upravo ono što sam zamerao i zameram Duljaju, što je govnima dao veštačko disanje, a na kraju balade će opet da obrišu patos njime kao i sa svim prethodnicima. Apropo ostalih "akcija", verujem da reč jednog Saše Ilića ipak vredi i odjekuje malo više. Ali odosmo daleko od teme. U tom delu se takođe slažem.. da se ne slažemo. ;) ;-)
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Ja ne mislim da on mora sam, niti realno moze sam da smeni ova govna. Ali da se krene u akciju i te kako moze, da lobira, da sedne za sto sa istim tim Mijatovicem, ostalim legendama/bivsim fudbalerima i da smene govna, to i te kako mogu i to Partizan zasluzuje.
Mijatović je pre par meseci rekao jubilarni 100. put da neće da se vraća na ove prostore.
Ostale legende/fudbaleri, koliko njih je dobro sa Zekom? Ja mislim jedno 90% njih.

verujem da reč jednog Saše Ilića ipak vredi i odjekuje malo više

Reč Saše Ilića bi odjeknula najviše i najdalje, ali nije poenta samo da se čuje nego i da se postigne nešto. Ako je rezultat te reči ekstaza na tviter i instagram stranicama, onda je ćutanje dobar izbor. Nije loše sačuvati reč za neki bolji trenutak kad nešto stvarno bude moglo da se uradi. Ja mislim da je svima jasno šta kapiten misli o upravi, a onima kojima to mora da naglašava ne znam šta bih poručio.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Ja ne mislim da on mora sam, niti realno moze sam da smeni ova govna. Ali da se krene u akciju i te kako moze, da lobira, da sedne za sto sa istim tim Mijatovicem, ostalim legendama/bivsim fudbalerima i da smene govna, to i te kako mogu i to Partizan zasluzuje.
Možda nisi pratio na času ali da te podsetim šta je nama u amanet ostavio najdeblji član VVV trija pederečina Vuletić. "Nemoguće je pravno smeniti upravu ako oni to ne zele"
Van toga može ih smeniti samo jedan čovek kome pravna država ne vredi ništa a isto je pederčina samo mršava ali neće jer mu to odgovara. Zato manite se tih priča Mijatović , Ilić ,legende... upss legende????
 

Yossarian

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
163
Reaction score
359
Dule: "Aristokratski je boriti se za unapred izgubljenu stvar."

To je zivotni stav koji zavisi od coveka do coveka. Ili ga Imas ili ne.

Svi koji cute vise misle o svojoj zadnjici nego o Partizanu.
 
Последња измена:

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Niko od Saleta i ostalih ne ocekuje da zavezu traku oko glave, namazu lice bojama i naoruzani upadnu na stadion, vec da kazu da je uprava Partizana losa, da ne radi u interesu kluba i da treba da se smijeni. Ne moze se biti legenda bilo cega, a da to ne nosi i odredjenu odgovornost i odredjena ocekivanja.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Opet kazem, ne mora cak ni da se bori, dovoljno bi bilo da jasno i glasno kaze svoj stav. Uprava je dobra, losa, podrzavam, ne podrzavam.
Druga stvar, taj navijac koji nema jajca da glasa je picka i zato nije legenda bilo cega i nema svoju temu na ovom forumu.

Svi ovde bezgranicno volimo Saleta, ali su neki malo razocarani tim cutanjem.
U svakom slucaju, tako je kako je, nema potrebe siriti tu temu.
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
440
Reaction score
331
Локација
NBG
Onda mozemo i obrnutu logiku, besmisleno je sto se Zeljko vratio i probudio nadu u bolje sutra i sve sto radi za kosarkaski klub, jer tajno vecina navijaca nema jajca da glasa protiv pedera.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Pa rekao je javno, odbio je da ostane u klubu.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Onda mozemo i obrnutu logiku, besmisleno je sto se Zeljko vratio i probudio nadu u bolje sutra i sve sto radi za kosarkaski klub, jer tajno vecina navijaca nema jajca da glasa protiv pedera.
U vremenu u kojem živimo ne da je besmisleno nego je ravno samoubistvu. Ali zato je Željko najveći, ne samo gledajući rezultate.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Top