Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Sale Stanojević

Статус
Затворена за писање одговора.

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Hvala za link. :ziveli
Da mi je neko rekao da cu 3 dana pred ispit da gledam Izraelsku ligu... :roll:

Boli uvo Stanoja. Igra pred punim stadionom, na odlicnom terenu, za sigurno mnogo vece pare nego kod nas. Nisam znao da je i Pandurovic sa njim tamo, neka im je sa srecom.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.812
Al' su ih razbili u drugom poluvremenu, iako sam sad vidio da su im to stare musterije posto su ih dobili 5:3 u nekom Toto kupu i tako prosli u polufinale. Lijep pocetak. Samo tako nastavi. Kao sto je sam rekao, korak po korak pa da se bore do kraja za sampionsku titulu.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Citam na nekom njihovom forumu, preko google translate, sta pisu o Stanoju.
U nekom clanku odmah po njegovom dolasku pise kako su se njihovi predstavnici sastali sa Stanojem i jos jednim Rumunskim trenerom u Rimu. Prvo pricali sa Rumunom i sve super ali kada su dosli do plate, nisu mogli da se dogovore.
Odmah posle ulazi Sale na razgovor i kazu bukvalno su za 2 minuta rekli, ovo je trener za nas. Oko plate su se navodno dogovorili na 350 000 godisnje i ponudili su mu ugovor na 3 godine ali je Sale odbio rekavsi kako ga jos uvek ne znaju dovoljno i kako ce lako produziti saradnju kasnije.
Posle sastanka, a pre dolaska u Izrael kazu da je pogledao preko 150 CD-ova i sve takmicarske utakmice Makabija u prethodne 3 godine. Vec na drugom sastanku je sve odusevio svojim znanjem o svakom pojedinacnom igracu i njegovim manama i vrlinama. Cak je i vec imao spremnu shoping listu za prelazni rok.
Evo sta je Benajun rekao o njemu (google translate prevod):

Benayoun, his European career guided in part by Arsene Wenger, Carlo Ancelotti and Rafa Benitez, declares: "The training level very high and behavior is reminiscent of Europe., I enjoy every minute of it. Not only the atmosphere, but the training and out of the way. consider reaching a professional high level knows exactly what he want.

Ima jos dosta toga ali sam izdvojio samo meni najzanimljivije. U svakom slucaju vidim da ce Sale ubrzo i tamo postati legenda. Srecno Stanoje. :ziveli
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.812
Takav je Sale i zbog toga ga i volim. Isto tako je radio, tj. prvo upoznavanje tima pa onda sve ostale od svog posla sa reprezentacijom pa svaki put nadalje. A sad je jos bio kod Kontea. Svidja mi se sto nije ni alav. Neka ovdje ostane dvije godine gdje bi u toj drugoj ucestvovao u Evropi i ne brinem se za njega.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.812
Danas u 19:50 igraju derbi protiv Makabija iz Tel Aviva nakon ove pauze. Postavicu link kasnije pred utakmicu.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.812
Danas je Saletu rodjendan! Nek mu je srecan i da mu Bog ispuni sve zelje i daruje mu dobro zdravlje i puno ljubavi.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Srecan rodjendan Sale :ziveli
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Srecan rodjendan mom omiljenom treneru. Svi zivimo za trenutak kada ces se ponovo vratiti u nas Partizan.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Divan dan

Nisam se dugo upisao na forumu i nisam ni imao nameru da to uradim u skorije vreme zbog svih stvari koje su se desavale, ali zbog ovog coveka to cu prekrsiti.

Aleksandre Stanojevicu, SS, Sale, Legendo,... Srecan ti rodjendan, da ga proslavis u veselju i da nam zivis 150 godina. Nastavi da drzis do sebe i ponasaj onako kao samo ti znas, da nikad vise ne dozvolis da ti neskolovana i banda prevaranata kroji buducnost, stvaraj je prema tvojim nacelima i uzivaj u zivotu. Zelim ti da uspehe na svim poljima i da doguras do liga petice u sto kracem roku, posto znam da ti je to velika zelja, a ti to svojim znanjem, zalaganjem i ljubavlju prema fudbalu zasluzujes.
Mnogo si nas zaduzio, nismo ti vratili onoliko koliko je trebalo, ali i sam mozes da pretpostavis da je to bio nas maksimum, ipak se ne moze tako lake protiv ove bagre.

Jos jednom, hvala ti za sve, uzivaj u zivotu i sto dalje od odavde!!

P.S. Nemoj da mislis da smo te zaboravili, kupio si nas za sva vremena, samo smo malo izgubili volju zbog svega sto se desava.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.812
Inace, Sale je takodje u losoj seriji posto je nakon onog derbija izgubio jos dvije utakmice. Slijedecu igra u subotu protiv jos jedne Tikve.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.796
Локација
Храм фудбала
Треба ту под хитно шок терапија, тјерање првог голмана из клуба :D :šal
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.812
Bogami, ovo dosad sto sam gledao, Stojke i dalje brani kao lud :D. Imaju neku kiksaru od stopera. Cak mi se cini da se sa nasih prostora.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Stanoje zajebi jevreje. Dodji malo u Srbiju i spasavaj ovu nasu reprezentaciju :D.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Možda zadnji dan u ovoj godini koji je bio sunčan i lep, a ja sam bio smoren kao Bukovski na času tehničkog, ali u delu kada nisu gledali neki film na platnu... Oko mene sve belo i suvo, prosto rečeno - prazno. Pokušavam da se otarasim bezosećajnosti, to jest osećaju "bez osećaja" - ne znam kako. Pokušam da se iznerviram - uspem ali kratko traje. Smor, što bi rekli omladinci :)

Onda je u meni konačno proradilo neko pravo, ljudsko osećanje... DA! Setio sam se. Nedostaje mi Sale Stanojević!
Sećate li se ovoga: https://www.youtube.com/watch?v=TfIzjb4LSao

Ljudina... ljudina...
U to ime moram da nazdravim jednom domaćom, brže bolje pre početka naših košarkaša.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top