Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Slaviša Jokanović

Статус
Затворена за писање одговора.

meksikanac76

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2008
Порука
9
Reaction score
0
Ne ide vise ovako ljudi, Jokan mora da ide
bas sam sad na mondu citao skener utakmice, covek ju je skenirao bas kao da sam mu i ja diktirao. Potpuno se slazemo. posebno mi se svidja ovaj deo
"Lamin Dijara – Zar nije taj otišao iz Partizana? Nije, ali misli da jeste."
Ako treneru i igracima ona atmosfera od sinoc nije dovoljna da bar ostave srce na terenu, a moje je misljenje da je moralo mnogo bolje da bude, onda niti ce taj trener ikad da bude trener niti ce igraci ikad da budu pravi GROBARI (izvinjenje za Moreiru i Djordjevica, njih smatram GROBARCINAMA)
 

GrobariTopola

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
287
Reaction score
4
Локација
Od Topole...
Najgore je to sto Jokan ne odlazi , niti iko iz kluba ozbiljnije razmislja o tome.. Tako da ostavite se nagadjanja ko bi mogao... Bar do zime to nije tema.
 

apet976

Početnik
Учлањен(а)
25.10.2008
Порука
88
Reaction score
0
@WG

Лотар Матеус је из поверене му екипе људи извукао максимум, а све се нешто плашим да су мађарска репрезентација и сл- екипе за високе домете.

Видим да се нама који не гаје култ Славише Јокановића на форуму прети фелациом, а да то пролази некажњено. Ако је одговор на све добронамерне и разложне критике вољеног вам тренера да можемо само да га пушимо док Партизан побеђује дирек нације, онда ништа.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Сви се слажемо да је Јокан неискусан тренер. Не може се очекивати од неког ко има 1.5 сезону тренерског искуства, у трећеразредној европској лиги, да доведе тим до ЛШ, односно, може се очекивати само, колико је то реално?

Јокановић је био велики радник као играч, такав је и као тренер, а искуство ће се стећи.

Обзиром да већина сматра да је Јокан главни кривац за овај неуспех, отвара се питање - ко уместо Јокана, да ли постоји квалитетнија и боља алтернатива. Ја мислим да не постоји, нарочито не за ову нашу лигу, не видиим ко би могао и хтео да дође.

Јокану треба пружити максималну подршку сада када је најтеже, све друго може нас скупо коштати.

Верујем да ће Јокан, у блиској будућности, постати одличан тренер. Само се надам да тада неће отићи, да ће остати, као Дуле у КК-у.
 

Phipo

Početnik
Учлањен(а)
14.10.2008
Порука
42
Reaction score
0
Ma glavni argument im je do sada bio-krivi su igraci mashe sanse...Koje smo to sanse sinoc propustili?Jednu jedinu polupriliku iz neke odbice smo iskoristili i...Koji je sad argument,SMEKER JE.Znaci xaxaxaaxaxa...Ne verujem....


EDIT @David Da ti kazem i ovaj trener Apoela bi bio bolja alternativa a ima ih koliko hocesh.Ali ne:JOKAN NEMA ALTERNATIVU....strasno....
 
Последња измена:

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
smeniti jokana, ok...
nije meni jokan ni otac ni brat, boli me kurac, ali koga dovesti ?
nije mi jasno, covek je mozda jedini nas trener u istoriji koji ima pozitivan bilans sa ciganima, koji je osvojio 2 uzastopne duple krune, a i dalje ga svi drze na nisanu i cekaju kiks...

1. Pa zar ima toliko malo trenera koji su bolji od Jokana?
2. Merilo naseg kvaliteta je Evropa. To sto ima dobar skor sa Zvezdom i sto je uzeo dve titule i dva kupa je pozitivna stvar ali nikako potvrda kvaliteta. Ni njegovog ni nase ekipe.
3. "Kiks" je visio u vazduhu i bilo je samo pitanje vremena kada ce doci do ovoga. Mi nemamo igru. Imamo Moreiru (100x :respect ) koji ne moze sam.

Ali, opet, postavlja se pitanje da li je Partizan spreman da ulozi u trenera ako nije zeleo/imao da ulozi u igrace... :wink:

Grobar je veliki, to stoji ali... koji veliki Grobar kada mu igraci na terenu deluju umorno, bezidejno, nervozno sedi u kucici. 30000 ljudi na stadionu, na pljusku, mokro do gole koze stoji jer nema zivaca da sedne, moli Boga da damo jos jedan... a on sedi umesto da je na aut liniji i bodri igrace i kada se pogresi i kada ide dobro. Ako jedan Ljubisa Stamenkovic, koji u Sevojnu radi za 17 puta manje pare od naseg sefa struke, moze , bukvalno, da trci kontru sa svojim desnim krilom (trci za njim uz aut liniju i vice mu "'Ajde, 'ajde")... ma ne znam sta da kazem...

Idemo dalje... tek je pocetak sezone... teba zadrzati ekipu.
 

Rasha

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
340
Reaction score
0
Za sve koji ne vole Jokana, setite se prve 3,4 sezone KK Partizana u Evropi za vreme Duleta. Tada se samo tako pljuvalo po Duletu. Koliko vas danas ne voli Duleta? Sta bi bilo da smo nakon 2 neuspeha u Evropi doveli drugog trenera?
Toliko.
 

PFC_D

Guest
@apet

u pravu si. ne treba da padaju teske reci, svi mi mislimo najbolje (skoro svi) nasem FK. ja postujem vas stav da smenjujete jokanovica, ja se sa tim ne slazem, jer mislim da nema boljeg.

jeste cinjenica da njegovi grobarski kvaliteti ne mogu da budu merilo trenera, ali nikako nisu nebitni. imali smo vermezovica koji je imao fantastican rezultat, mozda najbolji u zadnjih 30 godina, ali svi znamo ko je i sta je bio on. o cigoslavu "dabogda poginuo u rodnome stitaru" djukicu ne treba trositi reci...
treba naci neku sredinu...
naravno da postoje bolji treneri od jokanovica, i to mnogo vise ima boljih nego sto ima gorih (ozbiljnih trenera), ali koji ce od njih da se vuce po gornjem milanovcu i pozarevcu ?

svi pricate o djukicu u superlativima, kao jeste ciganin, ovo ono, a imao je rezultat. koji bre rezultat??? covek je izgubio 3 derbija u mesec dana, pritom dozvolivsi da njegovi slave titulu na nasem stadionu. niko nije trazio (osim moje malenkosti) njegov odlazak. sjebao nas je kada nam je bilo najteze, o juci i tosicu protiv lucana necu da trosim reci, a setimo se i proslog leta i olpimijade...

ali ne, najlakse je kenjati po jokanovicu. on je "unazadio" igru. koju igru? onu pod djukicem? ja vam garantujem da bi djukicev sistem 2-4-4 rezultovao petardom posle zrinjskog...

ako imate boljeg, neka dodje. prvi cu jokanovicu za dz iseliti stvari iz trenerske kancelarije...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
2. Merilo naseg kvaliteta je Evropa. To sto ima dobar skor sa Zvezdom i sto je uzeo dve titule i dva kupa je pozitivna stvar ali nikako potvrda kvaliteta. Ni njegovog ni nase ekipe.



Do pre par godina cigani su nas tukli redom , plakali smo posle svakog derbija , nismo mogli da sastavimo ni tim ni igru,iako smo imali bolji tim puno puta od njih. Od kad je Jokan dosao mi njih razvaljujemo , izgubili smo jednom i to nesrecno.

Pvali smo igracima " jebes borac hajduk cukaricki , dobite vi jedan derbi..."

Sad odjednom nama nisu cigani protivnik nego Evropa. pa ne moze bato tako , moras da imas realnost... Mozemo mi da se duvamo Evropom koliko hoces nama su cigani pandan. Kraj price. Dokle god se ne ulozi ozbiljan novac u klub , Partizan nece biti konkurentan manje vise. Za kraj pogledaj Dinamo , ulozili su samo u onog grka preko 1M eura i kraj price .Dzabe sve nemas ligu nemas kvalitet nisi za evropu vec za domacu ligu i to je to.


Jokan bije cigane gde stigne i to je meni velika uteha ako nista drugo.
 
Последња измена:

Alk0

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
290
Reaction score
5
Локација
Dark Towerroom
Ja volim Jokana i podrzavam ga. Ali takodje postujem misljenja drugih da nam treba bolji trener. Ako bi vec doslo do smene, koji bi to bolji trener mogao da dodje ?
Nije provokacija, stvarno me zanima, posto ja ne mogu da se setim nijednog...
 

zaka

Guest
@duda

pa jest brate u pravu si i ti, nemamu neku leprsavu igru....ma nemamo igru
ali dve duple krune.....
 

vampir

Banned
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
20
Reaction score
0
LJudi covek je pokazao koliko (ne)zna i ja ne znam cemu vise prica.Pa procitajte poruke svi znamo gde je problem.Ljudi koji ga brane na temi liga sampiona pisu Raca davio loptu,Diara igrao polu spica,Wasington kada je usao pocelo da ce bunari,zasto Brana nije usao....i sl.Pa indirektno prozivate Jokana,nije valjda kriv ekonom.On je postavio igru,birao igrace ,rekao Diari da igra to sto je igrao.Za to je zaduzen trener,ako nije u stanju da ispravi greske onda ili nema znanje ili nema autoritet.Nigde nisam procitao i video da za slabu igru i rezultate su jedini krivci igraci.To samo ima kod nas,covek izadje na konferenciju i sve greske uoci i ponasa se kao Simic i Karasi.Kao da on nije trener,nego je doveden u emisiju da analizira igru.A o njegovim izjavama-sta reci.
Potpisujem sve od prve do poslednje reci,svaka cast za post!
 

kursula

Grobar
Учлањен(а)
01.04.2007
Порука
225
Reaction score
0
Локација
South Side Edmonton,Canada
@Munja

Slazem se u svemu sto si izneo,osim cinjenice da utehu nalazim u mecevima sa Cergom.Oni su brale u raspadnutom sistemu,vec dve-tri godine.Prema igrackom kadru i odnosima koji vladaju u klubu,mi bi trebali da popravljamo gol razliku nad raspadnutom komsinicom.Meni to nije nikakva uteha.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Jokan jeste jos uvek ne iskusan trener i nema nekog znjanja,ali da li smo trebali posle 2 sezone u kojoj je KK Partizan imao skor 2-11 trebali da menjamo Duleta i da dovedemo nekog drugog? moje misljenje je da ne....
Mi imamo kontinuitet u domacem prvenstvu i to je za nas sa ovakvim budzetom i ovakvim stanjem u kome se nalazimo jedino merilo,za mene bi i plasman u LE bio kakav takav uspeh,a ako nas posluzi zreb mogli bismo i u drugu fazu sto bi bio jako dobar uspeh...
Mnogi od vas nipodastavaju i potcenjuju ekipe(i ja sam medju njima) sa prostora fudbalski ne afirmisanih zemalja i onda kada izgubimo trener je kriv,a u stvari ne vidimo da je nasa liga medju 6-7 najgorih u evropi,a da ostali konstantno napreduju.. Mozda neko ne zna da je Kamil Kosowski odigrao oko 50 utakmica za reprezentaciju Poljske da ima verovatno vecu platu od bilo kog naseg igraca isti slucaj i Zewlakow sve su to iskusni provereni igraci koji imaju mnogo INTERNACIONALNOG ISKUSTVA, a mi smo imali Racu koji je do pre 1 god igrao 3 ligu,Tomica koji je do pre 6 meseci igrao 3 ligu, Ljaica koji ima 17 godina....Da li je Jokan kriv sto ti momci imaju po 20 godina i sto Raca od straha samo vraca loptu pozadi?? Naravno da nije,ali je mogao da stavi Branu Ilica i mozda Fejsu koji ima kakvo takvo iskustvo sa poslednjeg EP za mlade,to jesu njegove greske,ali da li zbog toga on treba da bude smenjen? da li cemo kao cigani posle 1 loseg rezultata smenjivati trenera ili postaviti sistem?
Ako se provlaci pitanje smene Jokana mislim da bi paralelno trebalo se postaviti pitanje i smene Tomica jer je i on pogresio ostavio je sredinu terena Moreiri bez iskusnog igraca,prodao je desnog beka,a zameni nije nasao, ok ajmo onda i Tomica da smenimo.. i sta onda ko ce doci neki novi Zeka i Bjeka? neka hvala ovi ljudi u upravi i trener su ne iskusni sto se posla tice,ali vole partizan i rade najbolje za njega i meni je to dovoljno...Barem nismo u dugovima i poslujemo stabilno sve dok je tako za nas ima nade...
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
Do pre par godina cigani su nas tukli redom , plakali smo posle svakog derbija , nismo mogli da sastavimo ni tim ni igru,iako smo imali bolji tim puno puta od njih. Od kad je Jokan dosao mi njih razvaljujemo , izgubili smo jednom i to nesrecno.

Pvali smo igracima " jebes borac hajduk cukaricki , dobite vi jedan derbi..."

Sad odjednom nama nisu cigani protivnik nego Evropa. pa ne moze bato tako , moras da imas realnost... Mozemo mi da se duvamo Evropom koliko hoces nama su cigani pandan. Kraj price. Dokle god se ne ulozi ozbiljan novac u klub , Partizan nece biti konkurentan manje vise. Za kraj pogledaj Dinamo , ulozili su samo u onog grka preko 1M eura i kraj price .Dzabe sve nemas ligu nemas kvalitet nisi za evropu vec za domacu ligu i to je to.


Jokan bije cigane gde stigne i to je meni velika uteha ako nista drugo.

Jeste nas Zvezda dobijala kako je stigla ali realno su pre one njihove rasprodaje imali jacu ekipu, kojoj smo povremeno uspevali da cupamo bod iako smo na dosta derbija bili bolja ekipa.

Munjo naravno da sam i ja zadovoljan, kao i svi mi ovde, kada dobijemo derbi ali dobiti Zvezdu kojoj je glavni igrac Guma Bogdanovic, priznaces, nije neki uspeh.

Pokusavam da budem realan koliko god mogu posle onakve utakmice juce. Bolji smo od Apoela, nemamo tim za LS. Ali sam ubedjen da imamo ekipu koja moze da prodje svakog protivnika u kvalifikacijama za istu. Ono sto nam treba je neko ko ce to dorbo da ukomponuje, da pohvali kad treba, da kritikuje kad treba, da ohrabri igraca kad treba, da vikne...

Imamo momke koji ce kroz par godina postati igraci ali na zalost u nekim drugim evropskim klubovima. Za Ligu Sampiona treba iskustvo za koje, opet na zalost, mi nismo spremni da platimo.

Dinamo... ulozili, ispali. Grk ce im mnogo znaciti u Evropa Ligi i u domacem prvenstvu koje je jos gore od naseg. A sta cemo mi? Da opet igracima iz Teleoptika krpimo desnog beka? Da Brezancic iznese sezonu na tri fronta?

U pravu si, mozda to i jeste nasa realnost... :(
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
@nj22

Idem van teme , mrzi me da se vracam na sve iskreno , samo za Grka koji je go kurton od igraca .... pazi sta sam ti rekao , nece taj sastaviti do zime tamo , kao sto ni Dinamo nece u LE.

Mada mozda ni mi necemo videti LE ....
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
358
Reaction score
2.405
Локација
Pozega
Do pre par godina cigani su nas tukli redom , plakali smo posle svakog derbija , nismo mogli da sastavimo ni tim ni igru,iako smo imali bolji tim puno puta od njih. Od kad je Jokan dosao mi njih razvaljujemo , izgubili smo jednom i to nesrecno.

Pvali smo igracima " jebes borac hajduk cukaricki , dobite vi jedan derbi..."

Sad odjednom nama nisu cigani protivnik nego Evropa. pa ne moze bato tako , moras da imas realnost... Mozemo mi da se duvamo Evropom koliko hoces nama su cigani pandan. Kraj price. Dokle god se ne ulozi ozbiljan novac u klub , Partizan nece biti konkurentan manje vise. Za kraj pogledaj Dinamo , ulozili su samo u onog grka preko 1M eura i kraj price .Dzabe sve nemas ligu nemas kvalitet nisi za evropu vec za domacu ligu i to je to.


Jokan bije cigane gde stigne i to je meni velika uteha ako nista drugo.

Ih nesrećno izgubio derbi 4-1 , i to isključivo iz golova posle prekida. A evo i danas kako branimo prekide može svima srce da nam stane. A što se tiče dela o Evropi , pa Munjo niko netraži da mi dobijemo BARCU, MJ, REAL . Nije valjda ova Kiparska ekipa ulošila ogroman novac u ovaj tim. Pa njima je Mirosavljević jedan od najboljih igrača a ja ti tvrdim da on u Partizanu ne bi bio ni u 22 igrača. I naravno nije Jokan jedini krivac (po meni čak nije ni naj veći), već ona gospoda koja javno proklamuju kao cilj plasman u LŠ a onda trenera u sred priprema ostave bez desnog beka. I ja opet kao papagaj javno pitam kako to da je naš budžet porastao sa 8-9 M na 13 M pa gde se dede ta razlika od 4-5 M, u tim nije uloženo sigurno.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Pa ovi imaju sigurno veci budzet od nas . To mogu da ti garantujem. Njima predsednik daje 100 000 svakome za prolaz . Mi to nemamo ni pola para da damo igracu.... O cemu dalje da pricamo. Mirosavljevic picka celava , mozda i nije los. U Partizanu ocigledno nije imao s kim da igra , ovamo ima ....

Prosle godine im Anortozis igrao LS i to veoma dobro , mogao da prodje do zadnjeg kola. Znaci >>> Liga jaca od nase prosto. Vise para privatni klubovi puno kesha dobri stranci ....

i stvarno smo otisli van teme. Ona je Jokanovic i vase misljenje o njemu ...


E da jos nesto , ali veoma bitno. TRIBINA I JUG su uz Jokana , ne zaboravite to. Koga MI teramo taj ide ..... Kad su zeka i bjeka oterani , ostalo je prosto....

 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top