Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Stonoteniski klub Partizan

  • Зачетник теме hrza
  • Датум покретања

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.705
Локација
Beograd
Па...искрено да вам кажем, ја имам још стотине снимака са овог нашег стонотениског финала и освајања титуле, али...

Баш сам нешто заузет свим и свачим ових дана, те ћу морати да сачекам неке нерадне дане и неке празнике да полако направим неки избор фотоса, мало их обрадим, итд...

Важно је да смо ми шампиони, а са фотографијама ће се морати полако и поступно...
Ипак су оне - ИСТОРИЈА!

:shal
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.705
Локација
Beograd
Имао сам ту част и задовољство да присуствујем стонотениском мечу којим је наш Партизан освојио титулу...
И...могу вам рећи да је стони тенис брз и стресан спорт, око сваког поена било је напетости и узбуђења...на крају радост за све нас, али да је било лако - није...

Лепо је било видети како наши стонотенисери бодре један другог, како се радују сваком освојеном поену својих колега, па онда и ону децу која, ето, расту баш и директно уз Партизан, и те разне и разноразне породичне традиције навијања за наш Клуб, али и оне људе мојих година - и оне још старије од мене - који и даље у себи чувају ту неку наивну, дечију љубав за Партизан, па и понеко Партизаново обележје још из доба њихове младости...

Ето, и овом титулом, једном од ретких у последњим годинама, показали смо да те неке наше ,,буктиње,, и даље нису угашене, али и, по ко зна који пут, да ми нисмо само београдско и српско и југословенско, него смо и европско и светско спортско друштво, јер се НАШ Ванг борио и радовао пехару и титули као да је рођен у Хумској 1, а НАШ Миша, чија је партија заправо одлучила победника, после ње био најскромнији и најповученији човек у хали, као да су га васпитавали на дан 4. октобра 1945.-е, када се мислило да је стварно могуће створити један нови и бољи свет и нове и боље људе.

И зато ХВАЛА нашим ШАМПИОНИМА, нашим стонотенисерима за овај бљесак радости (али и скромности и васпитања којима су узвраћали на свако честитање ове титуле!), а ја једино могу да њима (и вама) поклоним, па... једно... ,,цирка,,...120 фотографија са меча... :D

Па...да почнемо:




















 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.705
Локација
Beograd
Сини муњо, удри громе, Партизане шампионе! :D

За успомену и дуго сећање:






















(снимио Горан Томић)

:napred-partizan:

Идемо даље!

Не знам тачно шта следи после освајања титуле, али...вратили смо на форум интересовање за наш СТК...па...ко први сазна за нешто ново - нек јави.

И...некако ми се чини да памети имамо и за извоз...да паметовања имамо и превише...али можда је ипак корисније или сврсисходније да свако проба да уради нешто за Партизан, бар онолико колико му неће бити тешко...

Можда бар да некад оде и да ,,уживо,, погледа неки од наших клубова, рецимо неки који никад досад није гледао...
Или...шта већ...

Ево и онога што сам нашао у медијима:






 
Top