Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Жао ми је што не могу да погледам доделу трофеја, сецка ми нешто слика, распали СББ! Но каква је ово сезона била, колико само рада, труда, зноја! Сећате ли се само колико смо били несигурни на почетку, и наши играчи на паркету, али и ми који смо мечеве гледали на трибинама или крај ТВ-а. А сада ево прослављамо овим трофејом једну од најуспешнијих сезона Партизана икада. Свака част још једном, и да и даље ''гурамо'' ову нашу династију! Титула, титула, славиће се титулааа Партизан је шампион, пева цела Србија!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.074
Reaction score
8.380
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
NIje ti do sbb-a, nema ni kod mene, uglavnom niko nema, bice da je negde nevreme mozda.
Nego...sta nam treba onoliko pevanje sisaj zvezdo, kurva umire, hiljade poruka? Jle smo mozda sa njima igrali? Neshvatljivo zaista!!!!!!!!

Da ponovim jos jednom, svaka cast svima u klubu, ali pre svega ovim momcima na terenu na odlicnoj sezoni, najboljoj definitivno u istoriji kluba. Bila je veoma teska ali smo jos jednom dokazali da smo ne samo na ovim prostorima vec i mnogo sire institucija i etalon za to kako se vrednim i mukotrpnim radom i znanjem moze postici mnogo! Na sve to je ipak malo bacilo mrlju sve ovo sto se dogodilo oko karata ali ipak svi se nadamo da ce vec do pocetka naredne sezone doci do pomirenja i da cemo i naredne godine uzivati u paklu pionira i sa podrskom navijaca!
 

dark

Grobar
Учлањен(а)
17.06.2008
Порука
522
Reaction score
0
Миша Тумбас играч утакмице, дао одлучујућу тројку вечерас! :ziveli
 

sasho74

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2009
Порука
118
Reaction score
3
Локација
Makedonija
BRAVO MAJSTORI na jos jednu titulu!!!!!!!

veliko hvala za sve sto ste ucinili ...

... Koliko i da sam srecan sad, ostaje i velika tuga da ova ekipa ne ce da bude i narednu sezonu, bas sam se priviko i zavoleo sve .....

...ali kao i svake godine idemo od pocetka ... i OPET isto na svim frontovima NAJBOLJI!!!
 

Kosjerac

ex alcz
Учлањен(а)
28.02.2009
Порука
344
Reaction score
0
Zavrsena je jedna od najuspesnijih sezona u istoriji kosarkaskog kluba,naravno onako kako se i moglo ocekivati,devetom uzastopnom titulom!

Cestitke igracima,Duletu i upravi na svemu uradjenom u prethodnim sezonama,i zelim im da tako nastave i u buducnosti.:napred Partizan
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Dođe i ovoj sezoni kraj. Ne treba puno komentarisati...
Nego :respect
 

Dr.Hofmann

Guest
Svaka čast momcima na još jednom osvojenom trofeju !!

Dominiraj!!!!
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
9 година за редом. Наша прича се наставља. :wink:
Честитке свима на новој титули нашег клуба, Дулету на освојеном 20.-ом трофеју, и наравно Тодорићу на још једном у његовој колекцији...

П.С. Ако неко може, нека сними конференцију за новинаре...
 

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
Sta reci posle svega TITULA, F4, NLB i mnogo toga svaka cast definitivno retko ko je ocekivao.....nadam se jos boljem u narednoj sezoni ....PARTIZAN JE ISPRED SVIH.......a dogodine u TORINU.......
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Dule na pres-koferenciji:

"Gubitnici se ovde udružuju u sindikat. Moto im je `Ajmo svi zajedno pod gubitničku krušku `"


:buhaha :respect

Čestitke i od mene KK Partizan na 17. tituli državnog prvaka! Svi ostali nam nisu ni do jaja...umrite dušmani! :napred Partizan
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Glupo je sto smo ovako dobili titulu mnogo sladja bi bila da smo ih jos jednom odvojili od zivota ali eto. Iskreno i ne interesuje me puno kako smo dosli do titule vec samo nek je osvojena :D Sada da vidimo kako ce nam ekipa izgledati sledece sezone :D
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Još Duletovih izjava sa press-konferencije...

"Hvala gradonačelniku Đilasu. Nije nam ništa dao akontaciono, unapred, ali je ove sezone svaki naš uspeh nagradio. Našao je novac, pa sad kasnimo samo 3 plate".

"Ja u Olimpijakosu? Jedino možda ako promene boju dresova..."
 

Кајафа

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
674
Reaction score
4
Локација
Поносна Србија
Зајебанција у хали и нова титула! И Новица Убица је био гост, за сваки случај ако се пичкице из Вршца ипак појаве :D
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.251
Reaction score
33.924
Локација
vaginamandibularia
Čestitke svima na tituli, svim igračima, stručnom štabu, upravi i navijačima koji su kako danas tako i tokom sezone bili uz Partizan. Današnju "utakmicu" je prelomio marić, prvo sjajnim skokom prilikom sudijskog podbacivanja, a onda i trojkom sa pola terena :D
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Cestitke momcima i svima vama, nova titula prvaka! Zasluzeno slavlje na kraju i zaokruzena sezona! Lepo vece u Pioniru, a ova goveda iz Vrsca necu ni da komentarisem, gade mi se!

Bravo svima, slede pripreme za novu sezonu...

:clap:napred Partizan:respect
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Слепци се нису појавили, а и да јесу славила би се титула.

Честитке целом клубу и Гробарима, овај успех је заједнички.

Узми Дуле 10. титулу! :BB
 

Duci Kecman

Grobar
Учлањен(а)
03.04.2010
Порука
303
Reaction score
0
Raspali ispit me je sprecio da dodjem...Prica mi cale sad kako je bilo...Ako neko ima info kada ce ici repriza na sosu ili vec gde neka javi..
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Cestitke i naklon do poda Duletu i igracima za drugu najuspesniju sezonu u klupskoj istoriji! :respect Toliko smo bolji od ostalih da ni fuzija i simbioza svih govnarskih klubova ne im moze pomoci da nam otmu titulu. Bravo crno-beli, Dominacija se nastavlja i u novoj dekadi. :BB
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top