Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

p_dragan

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
339
Reaction score
0
Ni ja ne znam nikog da je bio na tekmi ali listajući druge forume vidim da je to otprilike tačno.
 

BlackReaper

Početnik
Учлањен(а)
02.02.2007
Порука
135
Reaction score
16
Локација
Бор
А финала против Хемофарма и цигана? А финални турнир НЛБ-а у Београду? Ми смо увек били ту када је најтеже!


И по мени је ово глупост. Значи, најтеже је само када су финала и евентуално неко полуфинале? А до тада је овим момцима толико лако, да се не умарају са ових 60 утакмица одиграних и да све иде као подмазано. Манимо се тих прича, ови људи који су до сада долазили на кошарку долазиће и у будуће, и онда када буде дошло то финале доћиће и други, можда не ти који ће да организују навијање, али ће то спонтано доћи.
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
To je u redu, svako može da bira da li će da navija ili ne. U ostalom, to je i svačije pravo. Nego, mene interesuje nešto drugo ako možeš da mi odgovoriš. Ti ili neko drugi ko zna ili ko je sinoć bio na utakmici. Čuo sam da je ta grupa ili neko iz nje (grupa koja je istakla taj transparent) branila ljudima oko sebe da navijaju. Da li je to tačno? Ne želim to da komentarišem jer ne znam da li je istina.

Tacno je, svaki pokusaj organizovanog navijanja bice ugasen. Odluka tribine.

Prije je bilo da Grobari dolaze samo na evroligu, sad da dolaze samo na polufinala i finala, a prije toga ne dolaze 60 utakmica :roll:

Necu bre da se ponavljam sta su Grobari radili za KKP, vidim da vec po dobrom broju ljudi Grobari nisu zasluzni za ove uspjehe, kao dolaze samo kad je fensi, ovo, ono i razne budalastine. I na manje utakmice je dolazio prilican broj Grobara, neki od bitnijih likova su i svaku utakmicu, iako ne bude organizovanog navijanja, iz prostog razloga sto ne moze sve da se stigne, koliko samo sportova pratimo. A odjednom su se zaboravili prethodne sezone, od preuzimanja titule od Buducnosti, preko -30 u Evroligi kad nije bilo fensi, pa sve do danas. Ogromna podrska je data KKP-u, da bi sad ovi iz uprave se ........... (upisati po zelji) na nas. Nimalo interesovanja sa njihove strane da se problem rijesi, mozda zbog necega nisu ni smjeli da daju karte, ali sve se moglo reci, a karte su date raznim likovima. Pa jbt Igor Zezelj je dobio kartu, je li moguce da pored tog imena neko moze da ih opravda?
 

BlackReaper

Početnik
Учлањен(а)
02.02.2007
Порука
135
Reaction score
16
Локација
Бор
И претходних година Гробари нису долазили на ове утакмице НЛБ-а и наше лиге до тог полуфинала, и ја не знам зашто то расправљамо када је тако било и до сада? Овде једино треба да се развије свест ових људи из Београда да долазе на утакмице, а не да чекају арену и НБА противнике да би као дошли да гледају Партизан.
Управа се понела тако како јесте, и мене то не излажење у јавност, да се објасни шта је било око тих карата ужасно нервира, али јеби га.
 

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
Zašto bi Dule i igrači ispaštali kad ni prošle pa ni pretprošle godine nije bilo organizovanog navijanja u NLB i Superligi, pa su momci svejedno osvojili oba trofeja, a osvojiće ga i ove godine!

To je to, u nasoj i NLB ligi traje ,,bojkot'' vec godinama jedva se skupi 500 do 1000 ljudi, dok su svi tu kada se navija za?! odnosno protiv Pao, Barse i ostalih ,,velikana''.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
А финала против Хемофарма и цигана? А финални турнир НЛБ-а у Београду? Ми смо увек били ту када је најтеже! А ко очекује да на свакој утакмици буде организовано навијање,тај је тотално ван простора и времена. Израчунајте колико утакмица годишње испрате Гробари: фудбал,кошарка,ватерполо,понекад рукомет,хокеј! А упоредите то са нашим комшијама,који испрате фудбал и јебену женску одбојку.

Ето Газда,морао сам да ти одговорим,па ти реци да нешто од овога није тачно! И за крај:
tn_1243155447.jpg

Ahaa, tu sam te čekao! Znao sam da će neko da naleti na minu :D

Jeste, sasvim si u pravu, ali si mi sada pokazao da ste i Vi ustvari pozeri i fensi navijači, jer dolazite samo na "spektakl" utakice. Znači, utakmica protiv Tamiša je ispod Vaše časti, ali zato neko finale, a pogotovo "spektakl" zvan Evroliga ne sme da se promaši, jer eto biće mnogo TV kamera pa da se vidi ko je pravi navijač. A kad nema spektakla i TV kamera, koga to interesuje!

Jasno je meni da je zaista mnogo utakmica i sportova i da je nemoguće sve odraditi kao evroligaške utakmice, ali pobogu zašto se onda pljuje po drugima koji biraju utakmice... a Vi to isto radite! :confused
 

Dr.Hofmann

Guest
Nije tačno, polufinalne i finalne serije su bile ispraćene maksimalno, i upavo je to i donelo prevagu onda protiv ciganije za 3-2 i protiv Hemofarma u polufinalu.
Vidim ovde su mnogi jaki na rečima, pa napunite braćo onda taj Pionir majku mu na malim utakmicama.
Pa šta vi mislite da je pakao u Pioniru pravljen od strane ljudi koji nisu u sastavu "Grobara jug" ili je upravo to jezgro od 2000 do 3000 ljudi i pravilo spektakle, zapitajte se malo šta lupetate.

Za mene je kao i za sve nas ovo jedna usrana situacija i nije mi nimalo drago što je tako , ali o tome su trebali da misle (gospoda iz kluba) kad su donosili odluke koje su donosili, trebali su da ispadnu ljudi ništa više .
Vrlo je moguće da nam ove sezone Hemofarm otme titulu baš zbog toga što igrači neće imati podršku sa tribina kakvu su do sada stalno imali, bez obzira što smo najkvalitetniji tim bez dileme, ali imali smo jako tešku sezonu kao i proteklih godina umor stiže a "vetra u leđa nema.

A ljude iz kluba za to zabole ona stvar.

"Web gazda"
Dali ti zaista zamišljaš da je bilo moguće proteklih sezona puniti Pionir na svakoj utakmici srpske lige i praviti spektakl kao na evroligi?
U situaciji kad je naše prvenstvo toliko srušeno i runiriano zbog te usrane NLB lige ( oped kažem dabog da se ugasila), u situaciji kad se mesečno odrade 2 spektakla na evroligi i da ne nabrajam još sportova i događaja u jednom mesecu koje Grobari posete, dali misliš dan neko im volje i energije da ide i da podere grlo protiv tamo nekog Tamiša?

Nemojte samo sad da mi krenete sa pričom nismo mi tamo zbog protivnika nego zbog Partizana, jer da je samo petina onih koji će takvo nešto da napišu u hali na svakoj petoj utakmici imali bi pun pionir.

Jedno su reči a drugo su dela!
 
Последња измена од уредника:

Шапчанин

ЈФША
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
642
Reaction score
0
Локација
СРБИЈА
Ahaa, tu sam te čekao! Znao sam da će neko da naleti na minu :D

Jeste, sasvim si u pravu, ali si mi sada pokazao da ste i Vi ustvari pozeri i fensi navijači, jer dolazite samo na "spektakl" utakice. Znači, utakmica protiv Tamiša je ispod Vaše časti, ali zato neko finale, a pogotovo "spektakl" zvan Evroliga ne sme da se promaši, jer eto biće mnogo TV kamera pa da se vidi ko je pravi navijač. A kad nema spektakla i TV kamera, koga to interesuje!

Jasno je meni da je zaista mnogo utakmica i sportova i da je nemoguće sve odraditi kao evroligaške utakmice, ali pobogu zašto se onda pljuje po drugima koji biraju utakmice... a Vi to isto radite! :confused

Знаш ли ти колико људи чини језгро групе Гробари Југ? Значи оно језгро које је ту и на минус 20 и на плус 40? А знаш ли колики проценат тих људи је из унутрашњости? А знаш ли какав је стандард у унутрашњости? Ако знаш одговоре на ова питања,онда ти никакво додатно појашњење не треба. Ако сам ја фенси навијач што сваке недеље долазим пар пута у БГ због Партизана(или у неки други град,где се већ игра),онда ок,фенсер сам. А понарочито не долазим да се сликам,већ да навијам. И опет понављам,ко мисли да може свака утакмица да се испрати,тај није нормалан,или је толико беспослен и пун пара да му ја завидим. Моја група је једноставно приморана да одабере утакмице на које ће се ићи организовано,и то је реалност. Но,без обзира на то,добар део језгра групе је увек био у пиониру,редован. То ти гарантујем животом.

И,јеси ме сад негде сачекао?

Едит: у вези овог бирања утакмица. Гробари Југ су пре свега ФУДБАЛСКИ навијачи,и превасходни циљ је да се испрати свака утакмица Партизана у том спорту. За остало,колико остане времена и новца. Онаква трибина каквом се сви ви по нету дичите,изискује много новца,труда и зноја људи који сваки дан по цео дан живе за Партизан и трибину. Пар таквих људи има и на овом форуму,па нек ти и они кажу.
 
Последња измена:

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Moralo je ovo da nam se desi, prosto je moralo, bilo je isuvise idealno.
Za mene su iskljucivi krivci Sasa i Dule, i razumem gnev, ali ja prosto ne mogu da ne idem na KK utakmice. Isao sam na KK dosta pre nego sto sam uopste poceo da pratim fudbal il da se lozim na navijanje.
Jedino mi je drago sto ce sad priliku, da uzivaju u atmosferi kakvu su oduvek hteli, imati oni kojima smetaju "najverniji".
 

coyote

Početnik
Учлањен(а)
29.12.2009
Порука
171
Reaction score
0
Zezelj je dobio kartu od KK Partizan!!!
Verovatno je Divac insistirao da on dobije kartu i licno mu je dao, kao i Lisac ili ovi iz drugih klubova iz NLB lige (koja je pod pokroviteljstvom tog istog ULEB-a),
Mozda je i Laporta od Danilovica dobio karte!
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Cela ova prica oko navijaca se svodi na dve stvari. Prvo, uprava je posteno zeznula stvar i neka vrsta revolta Grobara je sasvim normalna i ocekivana stvar. Drugo, ovakav bojkot ce samo da steti Partizanu pa samim tim i svim Grobarima. Uprava nije popustila pred Partiz, i sada je stavila navijace u jako tesku poziciju da biraju izmedju "pada" Partizana i gazenja svojih stavova i obraza.
Ovde nema pobednika, a izgubili su svi.
 

Шапчанин

ЈФША
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
642
Reaction score
0
Локација
СРБИЈА
Тако је ПФЦБГД011. Безизлазна ситуација. Да се разумемо,ја бих волео да се све реши зарад добра нашег Партизана,али ја решење не видим. А газити преко својих ставова и уверења,то сигурно нећемо.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Ja ne znam što se ovde pre svega dozvoljava priča o kartama.Ali pošto je već tako.
Kakva bre rasprava kakav ponos,kakvi stavovi,šta da se gazi,kakvi najverniji.
Najverniji su oni koji će radi ljubavi sve da progutaju i zaborave i rade samo za Partizan.

Ovo je gordost,a najviše od svega se plašim,čak mislim i da je blizu istini,da se oni u sebi nadaju da će Partizan posle svih ovih utakmica i ogromnog umora da posustane i ostane bez titule samo da bi oni mogli da kažu eto vidite da bez nas ne može,da ne ulazimo u zabranu drugima da navijaju,što je već bezobrazluk.

Nećeš da navijaš i pratiš Partizan,zbog toga i toga,tvoja stvar hvala lepo i doviđenja.Transparenti na tribinama, daj da čujemo šta je cilj svega toga,a da nije ono što sam ja napisao gore,najgore od svega.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
ja mislim da je sad glavni problem u tom što su grobari jako uvređeni onim dešavanjima.dule je,kad je gostovao na rts-u pred put u pariz,indirektno priznao grešku govoreći da se nada da će uprava imati više iskustva da se više ne dođe u situaciju do koje se došlo.da bi došlo do rešenja moraju obe strane da naprave kompromis,ako se nastavi ovako sa tihim bojkotom i sa ovim transparentima onda rešenja definitivno nema,bar sa ovom upravom i ovim trenerom a ako se oni(pogotovo ovaj drugi)promene onda može biti sve uzaludno.
 

Zoranis

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
277
Reaction score
3
Bez Kecmana nista od ove divne sezone,realno.Ameri su nesto bili izgubljeni i nervozni juce.Dolazi hemofarm,bice pobeda ali teska.
Sto se tice navijanja i navijaca...bez prve ekipe sve to zvuci smesno sto se videlo u Pancevu gde je bilo navijanja ali su posle 10 minuta ukapirali momci da zvuce kao rastimovan orkestar i ucutali ili je neko mozda opomenuo da ne navijaju..Neko skandiranje ok ali duze pesme ne daj Boze. Tako da kako god okrenes ne valja.Neko ce morati da pojede govno ili ce pakao Pionira biti samo lepo secanje.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
A da bi doslo do kompromisa mora neko prvi da krene sa popustanjima i pozove drugu stranu na razgovor pomirenja. Javno ili kako bi bilo bolje ovako privatno, u kancelarije. Ili da bar neka od dve strane da saopstenje ili bilo kakvo objasnjenje zbog cega se situacija ne resava. Grobari su izasli sa stavom i saopstenjem odavno, klub nije. Znaci jasno je ko prvi treba da izadje i prizna gresku i ponudi neko resenje. Verujem, i po licnom primeru i po primeru mnogih navijaca, da bi grobari bili popustljivi i naslo bi se resenje najbolje za obe strane! Meni samo nije jasno zasto se klub zvanicno ne oglasi po tome pitanju. Zar je toliko tesko priznati krivicu? Zar je toliko tesko reci da zajebali smo, da dali smo karte mnogima, da trudicemo se da se da do toga u buducnosti ne dodje? Jel ovde rec o gordosti i obrazu navijaca ili nekoga licno iz kluba??
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Ako je postojala ta zabrana za navijanje, onda jeto najveće moguće sranje. To je, koliko ja nam, još jedino onaj odvratni Šavija radio svojim gejlijama. Ja sam ispratio skoro sve mečeve EL, putujući po 1000 km (500 plus500), bodrio klub, vodio sina, dolazili sa više automobila i Pariz mi nije na pamet pao zbog troškova. Za mene su Duletove riječi, u nekoliko navrata, u Parizu i u medijima, više od izvinjenja, a da li treba još neko to da uradi, daj da jasno i glasno kažemo KO. Pa da vidimo ne čemu smo. Iskren da budem,napravljena je velika greška, ali sa druge strane ne znam da li i tibina griješi. Ne sudim nikome, neću da se pravim pametan, ali znam onu staru izreku da je sa svaku svadju potrebno dvoje, kao i za pomirenje. Samo želim da se ovo stanje popravi i vrati u normalu, koliko je to moguće
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
voleo bi da neko kaze ko je upuceniji(SAPCANIN,BORIS NK ... ) jel postoji neki cilj bojkota ?
kao i to,sta treba da se desi da tihi bojkot prestane ?
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
@ talicni

To sam ja pitao prvog dana, ali ni tada, bas kao ni danas, nista se nije znalo. Kada uprava prizna da je kriva i da se ogresila o Grobare, a najvatreniji navijaci priznaju da biraju utakmice bas kao i sva ostala raja, mozemo ocekivati pomak.
Sto se tice Superlige, evidentno je da Dule obara formu pred plej-of, tako da se ne uzbudjujem mnogo. Kvalitet posedujemo i uz ozbiljan pristup svakom mecu sigurno stizemo do trofeja.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Знаш ли ти колико људи чини језгро групе Гробари Југ? Значи оно језгро које је ту и на минус 20 и на плус 40? А знаш ли колики проценат тих људи је из унутрашњости? А знаш ли какав је стандард у унутрашњости? Ако знаш одговоре на ова питања,онда ти никакво додатно појашњење не треба. Ако сам ја фенси навијач што сваке недеље долазим пар пута у БГ због Партизана(или у неки други град,где се већ игра),онда ок,фенсер сам. А понарочито не долазим да се сликам,већ да навијам. И опет понављам,ко мисли да може свака утакмица да се испрати,тај није нормалан,или је толико беспослен и пун пара да му ја завидим. Моја група је једноставно приморана да одабере утакмице на које ће се ићи организовано,и то је реалност. Но,без обзира на то,добар део језгра групе је увек био у пиониру,редован. То ти гарантујем животом.

И,јеси ме сад негде сачекао?

Едит: у вези овог бирања утакмица. Гробари Југ су пре свега ФУДБАЛСКИ навијачи,и превасходни циљ је да се испрати свака утакмица Партизана у том спорту. За остало,колико остане времена и новца. Онаква трибина каквом се сви ви по нету дичите,изискује много новца,труда и зноја људи који сваки дан по цео дан живе за Партизан и трибину. Пар таквих људи има и на овом форуму,па нек ти и они кажу.

pa ako su oni samo fudbalski navijaci, a to nije pre svega istina, jer nema razlike kad je sd partizan u pitanju, onda ni nemaju pravo da se bune za karte, jer im je bio derbi, a i nemaju prava da ucutkuju ostale da navijaju. a posto nije istina da su oni pre svega fudbalski navijaci, onda ni ovaj tvoj edit nema veze s vezom!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top