Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2013

Статус
Затворена за писање одговора.

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Iskreno, kako je sezona odmicala i posle losijih rezultata u ABA ligi, nisam preterano verovao da mozemo do titule u oba takmicenja. Pre svega zbog mladosti ekipe, a i zbog svega sto radi moralni pigmej iz Zeleznika.

Ali rutinski smo razbili limenke. Rutinski!

Zato :respect strucnom stabu, igracima i svima u KK Partizan. Osvajanje ABA lige i sada prvenstva Srbije je ogroman, ogroman uspeh uzimajuci u obzir celokupnu situaciju. Nadam se da ce to biti prepoznato od strane onih koji imaju mogucnost da finansijski pomognu klub, a ne da se pare upumpavaju u vec propale "sledece sezone".

Zao mi je Bertansa, nadam se da ga ova povreda nece poremetiti!
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Sinoć ne mogu da zaspim... a da pitam sad ja vas nešto, jel ste i vi nekad razmišljali za kakvu veličinu od kluba navijate? Nismo svesni šta imamo... čega smo deo...

Hvala za mnogo srećnih noći koje su bile neprespavane, hvala vam i za miran san koji imamo... hvala i za mnogo lepih trenutaka, hvala Vam što me činite jako ponosnim...
Nervira me jedna stvarčica, uvek kad pokušam da napišem koliko sam im zahvalan imam utisak da sam nedorečen, ne mogu sve to da strpam u par redova...

HVALA ŠAMPIONI!!!

BERTA, IZDRŽI !!
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Hvala sampioni, sad mozemo da slavimo, ali nazalost nema puno vremena za odmor, veliki peh nam se desio sa Bertinom povredom :? :cry:
Kad sam video ovaj snimak iz svlacionice opasno sam se smorio.
Do kraja nedelje ga vec poslati na operaciju, pod hitno.
 

krstas

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
9
Reaction score
1
Све се лепо завршило, супееер....

Лео Вестерман је криминалан већ дуже време, а најгоре је што се по његовим гримасама не примећује да се он због тога узбуђује нешто посебно. У стилу, "па добро, има још да се игра". Нешто ми се чини и да се Вујошевић некако млако односи према њему. На Богдановића се драо ненормално, извлачио га из игре, псовао, терорисао и то се исплатило, продадио је инат код овог и мозак. Французу као да је мозак стао, као да не игра са концентрацијом, опуштен је много (да има сећање на неко жестоко викање, сигурно би више водио рачуна и брже размишљао).
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Pa hoćeš da mu napravimo neku sačekušu, preventivno, umesto Duleta, da ga premlatimo :pop
Ima 30 % bolje da igra odmah čim se oporavi od batina. :pop
Dečko igra sasvim korektno, ovo mu je prva sezona kod nas. Sledeće će biti mnogo bolje. Nije on kriv što ga je Nelson pojeo fizikalijama.
Sva podrška svim igračima, Francuzu - pogotovo...
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Нешто ми се чини и да се Вујошевић некако млако односи према њему. На Богдановића се драо ненормално, извлачио га из игре, псовао, терорисао и то се исплатило, продадио је инат код овог и мозак. Французу као да је мозак стао, као да не игра са концентрацијом, опуштен је много (да има сећање на неко жестоко викање, сигурно би више водио рачуна и брже размишљао).
Ne moze Dule to, nema roming, tako je rekao da konferenciji. Nema komunikaciju sa Francuzima. Nemoj da se brines, bice to bolje sledece sezone, posto Leo uzima profesora srpskog i posle toga ce Dule moci posteno da ga riba.
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Na 6 utakmica u Play-offu smo prosecno primali 61.83 poena,ne racunajuci 3 utakmicu finala protiv mutanta 58 poena po utakmici.
Juce smo za celu utakmicu primili manje poena nego za poluvreme prve utakmice (Aba liga) protiv Fmp-a.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Onda mi sad mozete obrisati post da ne kvarim buducnost malim huliganima (za koje nigdje je mogu naci onaj mix snimak koji mi se cini da je ovdje postavljen u ono doba kad su stalno kukali kako se ne mogu djeca dovoditi na utakmice a mi smiksovali razna uletanja malih huligana :D).

A gusari, svaka cast autoru.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Хахах ово за гусаре је покидало :) Него ја не могу да вам опишем колико ми је криво за Бертанса :( , па зар је морало баш сад у последњој утакмици сезоне то да га снађе :(
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Све се лепо завршило, супееер....

Лео Вестерман је криминалан већ дуже време, а најгоре је што се по његовим гримасама не примећује да се он због тога узбуђује нешто посебно. У стилу, "па добро, има још да се игра". Нешто ми се чини и да се Вујошевић некако млако односи према њему. На Богдановића се драо ненормално, извлачио га из игре, псовао, терорисао и то се исплатило, продадио је инат код овог и мозак. Французу као да је мозак стао, као да не игра са концентрацијом, опуштен је много (да има сећање на неко жестоко викање, сигурно би више водио рачуна и брже размишљао).

Bice on pravi sledece sezone, ubedjen sam u to kao sto sam bio i za Bogdana :wink:
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Zao mi decka stvarno... izgleda da je to cena koju smo morali da platimo za trofej :(
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Ех Дуле враголане, толико мрзиш циге да им уливаш лажну наду а онда их дркнеш и прославиш титулу док су домаћини да их потпуно убијеш у појам :D
Ајд и ја мало да будем баба Ванга :D

После скоро 24 сата oд утакмице долазим у прилику да дам и ја свој утисак од синоћ. Иначе сам само ову тему листао, Бога питај кад ћу остатак форума да ишчитам :D

Хладна глава или не, мени осмех не силази са лица :D Фантастичан успех наших кошаркаша! Одучили смо их од кошарке. Еј бре у финалу их спустимо на 52 поена. Убили, али убили смо их у одбрани. Дуле је фантастично припремио екипу и свако је одиграо врло добро. Осим Богдановића. Који је покидао и који је за мене играч утакмице :respect

Циганима није помогло ништа. Ни вређање Дулета, ни гађање каишем, ни састанак вође са играчима и Човићем поред терена пре почетка другог полувремена... Џаба вам новци моји синовци.

Ја сам иначе имао потпуно невероватно вече. Од самог пљуска и мокрих ногу, преко набављања карата на невиђену фору. Хвала лику који нас је упутио како да сјебемо цигане :respect. Ми смо вест проширили и на исту фору је ушло бар 15ак људи на уштрб гарагана. Тако да су ложе и почасна места поред терена завршили код стоке на Д улазу :D Апсолутно фантастично вече је зачињено и упознавањем и праћењем текме са младим паром МВП, које и овога пута пуно поздрављам, а завршено је уз алкохол и вожњу по граду док је из кола трештала Група ЈНА праћена гробарским реквизитима. Иако сам само 3 сата спавао, осмех на лице су ми јутрос вратили цигани на послу позивањем на Бари :buhaha.

Нека нам је срећна 20. јубиларна и 12. узастопна титула. Време је славља а о читавој сезони неком другом приликом.

...са севера нек запева свако, боли нас јако али волимо!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Cestitke na tituli svima kojima je crno-bela boja u srcu!:ziveli

Kao sto je napisao Stojance, ovo je najgrobarskija generacija Partizana koju sam imao priliku da gledam, ludi su za medalju!:clap :respect

Svaka cast igracima i strucnom stabom i upravom sto su izvukli maksimum od ovih momaka!!!:clap Nadam se da nije previse ozbiljna povreda Bertansa (samo da nije pokidao ligamente, samo to ne...) i da cemo sa njim poceti od starta naredne sezone!

Sledece sezone zelim nam istim uspesima i plus da prodjemo bar u TOP 16 Evrolige!!! :napred Partizan
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Мара је тешки хулиган! Редовно улеће на терен, уништава инвентар у Пиониру, а у понедељак је гађала жандарма упаљачем. Хахаха какву је само фацу сложио! Билмез... Пре тога се провукла кроз ограду да узме жваке и једна од тих нинџа корњачи постави штит испред ње да је блокира. Кад смо повикали на њега, он сложи фацу "јбг... извињавам се, навика..." Е зато је после тај његов колега платио за све кад је покупила тај упаљач који је стајао испред његових ногу и са ограде га звекнула у груди. Царица! Једино што јој је због ових оклопника била поремећена рутина улетања у терен па ме је два минута пре краја питала "а кад ће полувреме?"


12. за редом! Човече... Ја више не умем да замислим како би то било кад би неко други узео титулу. Сећам се и кад су нам Миловци узели оне три, и кад нас је ФМП израдио у полуфиналу, и кад су нам тамо неки Мавренски и Видачић, па Бенчић и Златко Болић и слични "великани" украли деведесетих 3 титуле, али све је то некако далеко и незамисливо, из неког другог времена, кад се у Србији возио само Југо са уграђеним плином, па у гепеку није било места...

Не могу рећи да ми је ова титула најдража, не умем да одмерим то (а и због Берте се нисам баш до даске радовао), али ми никад није било жалије што се сезона завршава... Биће и следеће сезоне уживања у игри ових сјајних момчина (даће Бог у што мањој разлици у односу на ову годину), али је стварно била невероватна привилегија гледати развој ове деце, како прелазе своје "лимите", како из сваког пораза излазе јачи и мотивисанији, и таман сада када се сви резултати крвавог рада виде, и када ти противник (који целе сезоне важи за најбољу нападачку екипу у региону) у финалу првенства само уз помоћ судија и пенала да двоцифрен број поена за првих двадесет минута његове "бити ил' не бити" утакмице, дође крај сезоне... Чудна нека срећна туга, упркос освојеној титули и упркос сазнању да чак и да оде одређен број ових момчина у потрази за неким боље плаћеним послом, остаје нам трио на врху који ће уредити све да и догодине будемо тамо где нам је место.

Честитке целој екипи, штабу, свима у и око ККПа, волимо вас, прави сте и једва чекамо нову сезону!
Честитке и свима нама Партизановцима с овог форума без обзира коју смо песму певали током сезоне, посебно брату (иако више није члан форума) који је ово написао још тамо почетком фебруара када су околности изгледале далеко од идиличних:
Originalnu poruku postavio Zagor
Uskoro necu ni citati ni pisati, sem kad opalimo mutante svih vrsta u basketu, onda cu doci da citam kako zajebavate ove kukavce! :D
 

Guardian_angel

Početnik
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
30
Reaction score
4
Локација
BiH
Hajde da se i ja pridruzim čestitkama našim igračima, stručnom štabu i svim grobarima!!! Vjerovala sam u momke i našeg Duleta... Ono što mi je bilo zanimljivo na utakmici je mirnoća Duleta, čak i aplauzi nakon postignutih poena... ja ga takvog nisam često viđala :)
Svaka mu čast, kakav je on profesionalac, to je nevjerovatno. Šta napravi od ove naše dječurlije... Da nam bude živ i zdrav još 100 godina.

Veliki pozdrav iz Bosne
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
dajte link za SOS kanal, ali da ne bude ono TV Svuda, posto radi samo za Srb :wink:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top