Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

TOMIĆEV ZIMSKI PRELAZNI ROK 2015/2016

Статус
Затворена за писање одговора.

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.443
Reaction score
11.947
Локација
Beograd
Ivaniću se igraju kvalifikacije za ls na leto(direktiva odozgo verovatno).toliko o njemu.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Jebo ih Ivanic vise!:banghead Kakvo ce ovo biti iskenjavanje cigansutra kada sad predje za manje pare kod njih a jos rekao da navija za nas i odbio nas. :banghead neka se manu malog debila, svakako ga vise niko od grobara ne voli. :confused
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Ako se desi da Ivanic dodje a bice primiran mislim da dodje. Bice jedan od najvecih promasaja u skorijoj istoriji fudbala. Nije jedini takav igrac koji je dolazio kod nas a da nista nije pokazao. Samo sto posle necemo znati kako da ga se otarasimo. Msm da ima x puta boljih igraca od njega koje mozemo da dovedemo.
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Ja bih voleo da to malo balavo govno, koje se vucalo po Bačkom Jarku na pozajmicama i Proleteru sa Slane bare do pre godinu i po dana, baš završi kod cigana. Takvi mali smradovi nam ne trebaju! Takvi profili ličnosti su za cigane. Neka se moli da nekim čudom ne dođe kod nas. Ja ću mu prvi jebati mater ako/kad istrči iz tunela u našem dresu. Govno balavo. Želim mu karijeru Danijela Aleksića, ni manje ni više.
 

Wanderer

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
184
Reaction score
45
Iskreno se nadam da je cijela ova prica oko Ivanica samo naduvavanje cijene za Vuciceve cigansture sa SNS tortom kod kojih ce evidentno zavrsiti. Taman neka mu Bajko donese tortu pred potpis.
Vjerujem da nasi nisu toliko glupi i da su davno vidjeli da od ovog posla nema nista, te da sada samo zavaravaju tragove.
Zivot u Srbiji za Grobare nikada nije bio lak. Sada je vjerovatno najtezi zbog psihopate na vlasti. Cinjenica je da imaju vise navijaca (samim tim i glasaca) i to im olaksava posao. Jedini nacin da se brojke pomjere u nasu korist je ono sto smo mi godinama radili u kosarci. Nadam se da ce Dzikic u kosarci i Tomic u fudbalu nastaviti ono sto je Dule zapoceo i da ce konacno drzava Srbija postati "nedovoljno ciganska" i da ce nekoj novoj vlasti biti teze da se "a priori" odluci za njih i njihovo zaglupljeno biracko tijelo.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
OK, Vojvodina dala zeleno svetlo, Firma dala zeleno svetlo, ali vi kao da ne znate gde živimo. Možda zeleno svetlo nije dao onaj koji šalje ljude da prolaze kroz crveno na semaforu i naleću na nečije roditelje.


pa fala kurcu! u moru komentara, preCednik jedini nab'o poentu:clap
i ja sam ubedjen da decku ne daju da potpise za nas. a sad. ko je ta interesna sfera? neko blizak ciganima, milion posto! napisah juce ali ponovicu i danas:malog ce udomiti preko, i to za dosta manju sumu od nase ponude.
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Jebote, kolika fama i priča oko dolaska ovog dečka. Kao da je bezmalo Mesi u pitanju. Teraj, bre, to u pičku materinu, pa neka ga prodaju ciganima. Toliko mu pridajemo značaj, bez ikakve potrebe. Dovesti 2 stranca, i to dobra, za te pare, i do jaja.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Bravo, @Belgija! Upravo tako! Debil ima 22 godine i morao bi u tim godinama biti MAKAR na klupi ove kilave A-reprezentacije da bi se ovoliko natezalo oko njega. Kao da novog Milosa Milutinovica pokusavamo da dovedemo a ne ovog glavatog debilka. :banghead Veze on nema sa fudbalom i ne vredi ni pola od tih para ali sad pored ovih truleza u rupi izgleda da trebamo da finansiramo i trulez u Novom Sadu. Ako ovo prodje, sutra cemo od njih dovoditi neke polupismene leve bekove za pola miliona ili milion, samo da bi oni preziveli. :banghead Teraj ovo u tri lepe! Iskreno se nadam da je ovo diverzija za neku ozbiljnu desetku! Ne moraju svaki prelazni rok da se blamiraju sa ovim propalim fudbalerom! :banghead:puke
 

grobar91

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
178
Reaction score
12
Preterujete ljudi sa pljuvanjem, odlican je Ivanic igrac plus je Tomiceva zelja da ga dovede. Ne verujete medijima sto izmisljaju gluposti da bi skupljali klikove, nigde nisam video ili cuo licno izjavu Ivanica. Ono sto sam cuo je isto sto je i par ljudi ovde napisalo, da je tu ostalo jos par sitnica da se dogovori, i da ce mozda vec sutra potpisati...
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Ok, Tomićeva je želja. I, šta sad??? Ispada da je jedan igrač slanine iznad veličine našeg kluba, pa se mi natežemo sa njima i režiramo špansku seriju sa temom da li je Ivaniću zabranila Firma ili klub da pređe kod nas. A u igri milionska cifra?! Na koga mi gubimo vreme? Koga mi molimo i čekamo toliko dugo? Kažem, teraj to u 3 lepe, i njega i klub mu ciganski. Pa neka ga prodaju Firmi da im bude kurva. Murš.
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Voleo bih da vidim te ugovore na kilo. Ko to sastavlja i ko to potpisuje, sunce ti...
 

grobar91

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
178
Reaction score
12
Ok, Tomićeva je želja. I, šta sad??? Ispada da je jedan igrač slanine iznad veličine našeg kluba, pa se mi natežemo sa njima i režiramo špansku seriju sa temom da li je Ivaniću zabranila Firma ili klub da pređe kod nas. A u igri milionska cifra?! Na koga mi gubimo vreme? Koga mi molimo i čekamo toliko dugo? Kažem, teraj to u 3 lepe, i njega i klub mu ciganski. Pa neka ga prodaju Firmi da im bude kurva. Murš.

Gde si cuo da mu Firma ili klub brani, navijaci su mu na skupstini vecinski dali dozvolu za odlazak. Kako sam ja cuo on ima neku kombinaciju za inostranstvo jos od ranije i zato nas je odbijao, pa mu je to odgovaralo da izjavama kupuje navijace Vojvodine. Tomic je bio bas uporan da ga dovede i izgleda da mu je uspelo da ga ubedi, bar prema mojim info...
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Navijači mu dali dozvolu? Teraj u 3 pičke materine!!!
 

grobar91

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
178
Reaction score
12
Jbg u takvoj drzavi zivimo, malom Mihajlovicu nisu dali navijaci Rada da dodje direktno u Partizan pa je morao pauzirati polusezonu, sta da ti kazem...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.291
Reaction score
18.480
Локација
Kej Republika
Postalo mi glupo da pišem na forumu jer nemam informacije. Malo malo kad eto ga neko sa informacijom. Kao da svi rade kao informatičari.

A prelazni još nije ni počeo...sta ce biti kad stvarno krene...pašće forum od pouzdanih i iz prve ruke informacija.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top