Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

TOMIĆEV ZIMSKI PRELAZNI ROK 2015/2016

Статус
Затворена за писање одговора.

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Dragi forumaši, nisam pisao cca 3 godine na forumu. Zbog toga, pre svega, veliki pozdrav svima!

Pišem od muke, besa i neverice šta se dešava ne samo sa FKP (na čije blato i brlog sam navikao), već celom JSD. Kako nemam šta pametno da dodam, rekao bih samo:

SNS bagro na čelu sa pičkoustom psihopatom, stoko u upravi, Jovice, Zahavi, sve prethodne uprave, JEBEM VAM MAJKU BOLESNU SVIMA!!!!

.......

Sada bi trebalo da mi bude malo lakše (kao što nije), da prozborim nešto i o Andriji. Koliko god da ga voleleli, podržavali, ne mogu da se ne otmem utisku da se poneo i dalje to radi kao pičkica. Razumem da je dete i da mu nije lako što ga provlače kroz mulj, ali ovaj bezmudi stav, tj odsustvo bilo kakvog stava je neobjašnjivo. Pa jebem mu sve, kako možeš da ćutiš samo i da pustiš matore da ti se igraju sa životom i ugledom tek tako? Da li stvarno misliš da je tako najbolje, da se zavučeš u mišiju rupu u čekaš da ti drugi odluče o životu (ćale, menadžeri, stoka u upravi) ili si već odlučio, samo mi to ne znamo??

Bilo kako bilo, to bi bilo to od Andrije. Srećno mali.

....

over and off

P.S. Dame praštajte na rečniku
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Abubakar stigao na Kipar: Nisam za to da idem, ali ako treba da spasem Partizan - otići ću!

"Stvarno ne znam šta se dešava, ali ja nisam za to da idem bilo gde", poručio je Oumaru čim je stigao na Kipar.

"Ne mogu tek tako da završim sezonu u Partizanu. Bez trofeja. Voleo bih da ostanem, da pobedimo u derbiju, uzmemo Kup Srbije, ali ukoliko mi ljudi iz kluba kažu da idem onda ću da idem".

Oterajte govna sve, jebo vam pas mater!

Dokle je doveden Partizan, ovo je poražavajuće. Toliko o pričama o nekom novom Partizanu i novom početku.

Fale pare za izbore, pa se govna uzbudila, zato što ih neplanirano nema! Očekivali su koje milionče od Andrije, ali su dobili penis u čelo. Sad teraj i prodaj šta god može da se proda. Seme vam se zatrlo.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ako klub propadne zbog 2.5 miliona, nek ide sve u picku materinu.

Ovo je jedino nenormalno u celoj priči!

Razumem Živkoviće, hoće pare, gledaju sebe.
Razumem Zahavija, hoće pare, gleda sebe.
Razumem i Partizan koji se bori za svog igrača da ne bi bio u minusu odnosno da bi lepo zaradio.

Ali ne mogu da razumem toliko ponižavanje i izjavu da ćemo da propadnemo zbog 2.5 miliona koji moramo iskeširati. Ako je dotle došlo da ćemo zbog jednog finansijskog penala da propadnemo e onda sve u kurac. Sad prodaju sve živo da nađu te pare!
Sve da to i jeste istina, pa gde to smeš javno reći!? Au sramote majko mila...
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Koliko smo smesni ijadni.Ej,ne postoji ni jedan jedini klub na svetu koji tera najbolje igrace.

Trujicu zelim da predje u komsiluk i da nam da tri gola u derbiju,kao letos sto smo u Pazaru popili samarcinu.

Givkovicu zelim da tuzi upravu zbog mobinga.

Strasno i zalosno na sta smo mi spali...itaman pomislim da ne mozemo dublje,vidim neki novi naslov i nove budalastine.
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
200 i kusur porodica leleču, dečija gladna usta mole, ali Andrija ne haje.
Silujte naše mozgove, uprite u nas, mi to volimo.
Nek se nose, i jedni, i drugi, u 3 pizde materine.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
A kada se bude vratio sa priprema,ocekuje se da ga slucajno neki britanski turista isamara na izlazu iz aviona,ili da nesavesni vozac slucajno proleti kroz crveno.

Neko je spomenuo Grujica i to da ce cerga propasti ako se ne proda?

Nismo isti!!! Ali uprave jesu...:pop
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Držim makaze u ruci i sezonsku i razmišljam da li da presečem!

Želim svima iz uprave Partizana da poginu. Iliev kao govno koje je govno izasralo kao glavni PR i glasnogovornik, jebo mu pas mater narkomansku.
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Jel jos nekim cudno da mi odbacujemo igrace jer su prebrzi za nasu ligu? Da li u modernom fudbalu postoji karakteristika "prebrzog fudbalera"? Izgleda nam je cilj da se vratimo dobro poznatoj igri kratkih pasova kad su nas tovarili u Evropi razni Rapidi, Nacionali i kad smo mogli da dobijemo samo Floru i Rijeku...
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Ovo nije adekvatna tema ali ne znam gde da okačim. Unapred se izvinjavam zbog toga. Slobodno je uklonite nakon što je pročitate.
Dakle, vrlo često smo svedoci da na ovom forumu ljudi bez imalo ustručavanja neistomišljenike nazivaju ciganima i nekakvim sns botovima(priznajem da ne znam značenje ovoga, zaista). Koliko mogu da vidim, vrlo često to prolazi bez ikakvih sankcija. Za mene je to nepojmljivo. U par navrata sam uz negativno dodeljenu reputaciju dobio i komentar kojim mi se neko nedvosmisleno obraća kao nekom stranom telu, da ne kažem uljezu. Nemam mogućnost da vidim koji član je u pitanju, nažalost, mada ne verujem da bi to išta promenilo. Urednici lako mogu, pretpostavljam, da na mom nalogu vide trenutno 2 poruke, koje nisu toliko uvredljive kao neke koje sam ranije dobijao, ali takođe imaju tu notu o kojoj sam gore pisao. Pre 2 dana sam prijavio poruku u kojoj me je jedan član nazvao "klošarom" i koliko vidim ni njemu nije falila dlaka s glave. Ukoliko je sankcionisan a ja to ne mogu da vidim, izvinjavam se unapred. Nisam ja mali niti me ovakve stvari pogađaju. Da je drugačije ja bih odavno reagovao. Ovo je samo najdobronamernija kritika upućena uredništvu foruma, kojom skrećem pažnju na nešto što ozbiljno narušava kvalitet i integritet foruma. Da li ćete uopšte prihvatiti ovaj savet to je vaša stvar. Moje je bilo da skrenem pažnju.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Klub koji duguje 50 miliona dovodi brazilce, francuze, pojačava tim koji je već sad jači od našeg, a narkomančina prodaje 2 ponajbolja igrača iz jesenjeg dela, jer jedno dete neće da potpiše ugovor.

A pare od UEFE tek treba da stignu, pa rate od igrača koji su već prodati, itd...

Što ne nađete sponzore mamu vam jebem!? Jebo me onaj ko mi je usadio ovu bolest da volim Partizan... :banghead
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.569
Reaction score
3.388
Klub koji duguje 50 miliona dovodi brazilce, francuze, pojačava tim koji je već sad jači od našeg, a narkomančina prodaje 2 ponajbolja igrača iz jesenjeg dela, jer jedno dete neće da potpiše ugovor.

A pare od UEFE tek treba da stignu, pa rate od igrača koji su već prodati, itd...

Što ne nađete sponzore mamu vam jebem!? Jebo me onaj ko mi je usadio ovu bolest da volim Partizan...

Sustina. Tuga, jad, cemer.

Zadnjih godinu dana se osecam kao da navijam za crvenu zvezdu, ali onako, iskreno. Besomucno spinovanje, saopstenja, ciganisanje cak i protiv svojih, ocajni transfer rokovi, i sve to bez rezultata. crvena zvezda u zadnjih 5-6 godina!

Bar da su jednim od tih saopstenja pogodili sustinu i sastavili ovu prvu citiranu recenicu gore. Ali ne sme se, znam.

Da li zbog preuzete sipke od bivsih cigana, da li zbog sns instalirane uprave koja je mahon ciganska u sustini (i rukovodstvu), da li zbog obe stvari zajedno, ali ovo je sumorno...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
Ok, da sumiram. Ciganska govna su instalirana u sve strukture kluba, sa jednim jedinim jasnim ciljem, da od nas naprave najobicniju amebu. Na zalost, dobro im ide. Najveci deo ovog scenarija su dobro osmislili, jedan deo im je nenadano isao na ruku, ali su oni to dobro iskoristili. Tu i tamo su vukli poneki potez koji je smislen, cisto da ne budu previse providni, ali to je moglo da prodje samo kod maloumnih, jer tesko da su mogli da prevare bilo kog ko voli Partizan a da je bar prosecno inteligentan. Naravno, sve su lepo pokrili, napravili nekoliko cirkuskih predstava, i vode nas ka svom cilju. E sad, nicija ne gori do zore, ja cu navijati za Partizan i kad sve ovo prodje, a proci ce. Navijao sam za klub i kad je islo i kad nije, ljubav prema klubu sam preneo i na decu, a sad u zrelim godinama volim Partizan vise nego ikad! U inat dusmanima! U inat jajarama! U inat poltronima! Do kraja sveta!
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Već par puta u posljednjih nekoliko dana pišem (pogledajte krmetove postove) da će nas ovo Jovicino izdrkavanje koštati 10M evra. Najmanje. I sad kad moramo biti drugi, nećemo ni to.
Pa vi podržavajte Andriju. Ja prosto ne mogu da vjerujem šta pojedini pišu ovdje. Jeste li vi sve u životu uradili iz inata, uprkos nekome, bez obzira da li ima smisla ili ne, bez obzira da li radite u korist svoje štete ili ne.
Jbt, razmišljate kao da vam je, ne znam, 12 godina.
Robu van izloga, u Zemunelo, plaćati plate na vrijeme, trening poslijepodne u neko normalno vrijeme, ne iživljavati se. I dok trčkara krugove dovoditi djecu '02, '01,'00, '99, da gledaju. Stoje deset minuta sa strane i gledaju. Nekom će valjda ući u glavu.
 

markela

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
127
Reaction score
12
Локација
Дервента
Prelazni rok nabolje definise situacija da nakon odlaska Petrovica, Ninkovica i na kraju krajeva i Zivkovica, vrijednost Partizana ce pasti ispod 16mil EUR.

U momentu kada smo igrali protiv Arsenala smo bili duplo "skuplji". Trend pada je zabrinjavajuć..
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.431
Reaction score
11.897
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
@ krme

Osim ako nema nekoga da mu kaže da se ne cima da dolazi na treninge, zaboravi na šestomesečnu platu i trenira individualno.

Jel' ti stvarno misliš da Partizan ima mehanizam kojim nešto može da nametne Andriji u ovoj situaciji?

Sva igranka koju mu je uprava spakovala će proizvesti isključivo kontrefekat.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Ne, nema, mislim da je gotovo.
Jedino što možemo iz ovoga svega izvući je da nam se slične stvari ne dešavaju ponovo. Ja bih da se Partizanove mlađe škole naplaćuju. Ne direktno, nego na crtu, kao vojne akademije nekada. 'Oćeš da odeš k'o cava, da podrivaš sistem koji te je napravio? Plati školovanje.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.431
Reaction score
11.897
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Davno sam pisao o tome u temi o mlađim kategorijama. Za to je preduslov ozbiljnost i odgovornost u radu "ljudi" iz uprave, rad isključivo u korist kluba i igrača.

Pa, ti sad vidi koliko je Partizan udaljen od toga.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала
Ajde ma kakav je problem pisljiva dva ipo miliona, zbog kojih cigan Zivkovic zeli da nam ugasi klub. Ja sam ubjedjen da ce svi oni Partizanovci koji su mnogo zaradili zahvaljujuci Partizanu sada stati uz klub i donirati sredstva kako bi se ti penali platili. Pre svih Iliev, Stojkovic, Kezman, pa ce se ovi iz omladinske svi odreda odreci po jedne plate, pa ce i one cistacice isto tak,o a kad sve to vidi radna zajednica cvrsto vjerujem da ce i oni isto uraditi. A donacijom Grobari Sever vjerujem da cemo i preci cifru od 2.5 miliona.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top