Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
nudio sam nekada celu platu onome ko mi iskopa primer da jedan trener (Stanojevic) dobije otkaz na polusezoni, posle 10 bodova prednosti u odnosu na drugoplasiranog!!!
Otisao sam onda da ga “branim” ispred stadiona i video koliko nas je bilo!!! Secam se onda stave jedne druge legende, koja je bila presednik SD!!!

Na kraju, prva utkamica sa Grantom, dzabe ulaz protiv Slobode, 0:0 i 20000 na stadionu!!

Ne zasluzujemo mi Partizan, a ovakav Partizan ne zasluzuje nas.. tu smo negde

Bogati, to je davno i milion puta ispricana prica. Partizan se jos od nastanka zabranjenih istinski trudio da unisti navijacku grupu Grobari, da unisti organizovano navijanje na JNA, slao udbase da tuku sopstvene navijace, da im zabranjuje ulaz na stadion, da organizuju privatno obezbedjenje. Svakom je jasno da Partizan nece imati iole pristojnu posjetu, ako Jug ne postoji. A Jug ne postoji. Partizan je dobio sta je i zasluzio. Mogu ovi kriminalci koji su zajahali klub da reklamiraju prodaju karata preko imena kapitena Ilica, ali ljudi nemaju volju da dodju i podrze svoj klub. Pri tom da se ne bavim sportskim motivima, da nemaju igraca popularnijeg od kapitena, sto je sprdnja.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
U monologu koji je trajao 34 minuta, Pantić u današnjem Vesniku zagovara dovodjenje učenika iz unutrašnjosti autobusima na domaće utakmice, umesto publike na Istoku.

Umesto dublje analize uzroka ne zadovljstva sve većeg broja gledalaca, konkretan plan akcije našeg voljenog kluba je kontrola ko ima pristup utakmici.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
pa neka, neka dovoze, ali teško da će moći "umesto", već neka se klinci rasporede među nama pa kad ih naučimo kako jeste čuće se mnogo jače "drž'te lopove!"
jeste da ih dovoze autobusima, možda će deca dobiti i poneki sok i sendvič, ali još nisam čuo da su ovi oformili picousti-jugend pa da se plašimo da će omladina da bude indoktrinirana..
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
TPkjWbW.jpg



Pantić je najveće ZLO ovoga Partizana. Najveća greška ovoga "čoveka" je što ne navija za zvezdu. To je taj umobolni um zatrovan ciganskim genom. Ciganski gen, je kada ti neko naredi da mu popušiš kurac, ti mu popušiš. Kada ti naredi da se naguziš, ti to uradiš. Sve vam cigansko jebem. GOVNARI!!!
Pa ko si ti, pička ti materina bolesna da teraš nekoga sa tribine? Pa nego šta nego će da viču da je Đukić neznalica? Kada pojma nema, kada mu igrači igraju kao pičkice.
Kakvo zlo je zajahalo FKP. Jebem ti život! Pa ove bi samo poželeo Kurvi i Kurvi NS.

Izvor: crno-bela nostalgija.
 
Последња измена:

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.838
Panticu evo za tebe predlog: zabranite navijacima Partizana da prate Partizan, a na stadion ubuduce neka ulaz bude dozvoljen samo navijacima zvezde, tada cete imati zdravu podrsku sa tribina i aplauza koliko hocete.

Umesto da sa stadiona oterate one koji su prebijali rukovodstvo i obezbedjenje i vozace kluba, one koji klub stalno kostaju...:prekrsti
Da dovozite ucenike iz unutrasnjosti?! A sto ne dovodite ucenike iz Beograda?! I koje to ucenike nesretnice, kada godinama unazad nemate nikakve akcije kojima bi omasovili navijacki pokret.
Umesto toga vi i ovo malo ljudi, mazohista, zelite da proterate sa stadiona, a svaki od tih proteranih ima zivotnu pricu vezanu za Partizan. Koja je tvoja zivotna prica sa Partizanom Panticu? Ne brini, sve pamtimo, i nista necemo zaboraviti, a proci ce i vase...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Koga sam ja branio, doduse posle prozivke cigana, mada na kraju se vidi da je teska botina.
totalno sam bio zaslepljen :pop:
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Ovaj forum je jedno pravo cistiliste. Nevjerovatno koliko ljudi dobro i pravilno percipiraju stvari i dogadjaje i imaju njuh za ovakve. U pocetku mi je bilo ok ono sto je pantic pricao, medjutim poslije prozivki procitanih odje poceo sam malo pazljivije da ga pratim, a to je rezultiralo time da vec par mjeseci ne bih poslusao partizanov vesnik, pa da mi plate. Bot najgore vrste, tipican ljubitelj pickoustog.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.765
Reaction score
29.653
Локација
Beograd
Zajebite me sa ,,kolektivnom odgovornošću,, - ko pravi sranje tipa baca flašu u teren (ili nešto još gore), uhvati ga, uhapsi i osudi, kriv je taj i taj, a ne tribina ili deo tribine, kakve ja lično imam veze sa nekom debilčinom, njega hapsi i kažnjavaj, a mene ostavi na miru - a pravo na verbalni delikt nećete mi oduzeti!
Ko igra kao pička dobiće ,,verbalizaciju,, po zasluzi...

A zašto se ,,gospoda,, iz kluba ne zapitaju kako to da jedan Everton NIKAD ne dobije uvredu sa tribine nego samo aplauze?

Pa zato što čovek ne igra kao pička
, samo teško je da to utuve ,,gospoda,, i nabeđeni fudbaleri iz kluba...

O, ljudi, dokle smo dospeli?! :banghead
Umesto da shvate da se kritika pobeđuje kvalitetom, trudom, borbenošću, rezultatima, oni bi da menjaju publiku...
Ja mislio da to ima samo u pozorištu, kada je Kralj Ibi (u tumačenju Radmilovića) hteo da menja svoj narod za neki bolji...
Al to nije uspelo čak ni u predstavi...

Zapitajte se u kakvom klubu sedite, ko je tu sve bio pre vas, sa kakavim idejama je klub osnovan, kako je živeo tokom decenija, dokle je dospeo...

https://www.youtube.com/watch?v=TwLLdqR5BFE
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Sve vec vidjeno, nema sta, prava zec&bik skola!
Dovlacili su vec ljude, pravili su neke klubove prijatelja i "pozeljne" navijace/simpatizere. Tada im nije valjao Jug, sada Istok.
"Narkomani, huligani, osteceni" treba da se proteraju i dovedu neki bas fini, puni razumevanja, porodicni (sns) ljudi. Mogu da provedu vikend u Beogradu, subota neki miting i podrska vodji, nedelja "podrska" Partizanu i podrska upravi koja radi prave stvari. Samo mi, BUDUCI PROTERANI/novi zabranjeni im kvarimo prosperitet i verovatno evropski Partizan za dve, najkasnije tri godine.

Panticu govnaru, dzabe ti sve emisije, dzabe svi monolozi, izgovorene lazi, bio si i ostao mali( sinisa) poslusnik svake vlasti i svake uprave.
Velika je steta sto ipak nisi ljubitelj cigana, pristaje ti to okruzenje, razni lukici, vesici,andjusi, deluju kao tvoje prirodno okruzenje. Zajedno u mulju.

NusknvP, vidimo se na Istoku!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nadam se da će stvarno nekom normalnom vratiti pare i zabraniti ulazak pa da se lepo podnese tužba i da ojade klub!
Sram ga bilo šta je napisao! Na Zapadu to normalno!=? Pa možda jeste normalno ali je normalno i da u klubu nisu lopine, kriminalci i poltroni!!! Sredite svoje redove retardi, sredite one od kojih kreću problemi pa onda uvodi ove mere!
Čovek koristi Partizan za svoje lične stavove i ratove!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Ja cu pisati klubu i pitati da li je to sto on iznosi zvanicni stav kluba.
A pisacu i nekim medijima u formi otvorenog pisma Klubu pa cemo videti
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
ovde su se neki zalili da se mnogo pise o Panticu.

apsolutno se mora svaki dan pisati o njemu, da imamo snagu kao ranije, da smo aktivniji i rat protiv njega je minimum, covek je zlo. Gebels, doktor spin, cist bot.

mnogi su mu pravdali jer proziva cigane, ma sve kako vodi tu emisiju i prica je ispod svakog nivoa koje mora imati nesto sto je zvanicno glasilo kluba...mada ga ja i ne smatram tako, vec ga zovem Panticev vesnik, njegovo licno, posto odbijam da vezujem Partizan sa necim ovakvim.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Covjek je izgubio kompas... non stop zamenjuje teme, a vas zamajava sa svojim vesnicima. Non stop prica o navijacima i stvarima koje ne uticu na igru Partizana a vesnik se ni jedan ne fokusira na trenutnu "ne-igru" Partizana i govna u upravi. Klasicna zamena teza... Sto vise ga napadate, njemu je bolje, jer ne mora da prica u Vesniku kako su igraci debilni, vec umesto toga prica o navijacima sa Istoka kao najvecem problemu kluba?

Mislite o tome.
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Mnogi koji gledaju, crna slova, na Partizanovom stadionu, veruju da smo mi crna banda, sad, fejkujemo to, da nabijemo kolac satanizatorima, neprijateljima, Partizana i navijaca.
00ih smo izigravali zutu kucu, a u stvarnosti, bordo-plavi, Moca i Plava Chigra, randevu.
90ih smo trebovali da smo zelenish hunteri, kolektivno, i ispalili belosvetske kurve.
80ih smo bili fol jupiter, i nakantali venerashe.
70ih fajront republika, smo vazili, za sve, i 'kao kakao' jadove otpremili.
Narednih 5 decenija, pink ekipa, nek skine gace.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Naslovna strana sutrasnjih šugavih novina “Alo”

Nema link o vesti vec uslikane naslovne novine..

Šokantna presuda:
Crno-belima oduzet stadion !!

Jel zna neko nešto o ovome ?!
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Cekaj do sutra... jos je stadion nas :) Bitno je da su nas stavili u cosak sa "Bludnim svekrom pokojne pevacice" i studentkinje seksom placaju studjie :)

Ja sam zadovoljan.

ALO_SRB_1027_01_1000x0.jpg
 
Top