Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Vanredna konferencija danas u 15:30, Vucelic i Vuletic su domacini
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.477
Reaction score
41.291
Локација
Žrnov
neka napišu još neko saopštenje ne bi li sad samo nama skinuli bodove...
 

bmiljkovic

Grobar
Учлањен(а)
29.10.2006
Порука
208
Reaction score
10
Локација
Nis
Neka prikljuce i Zeljka "generalno gledano" Pantica preko strima, pa da trio fantastiko bude kompletan. Da mi imamo upravu koja sme da ima stav, nama ne bi ni trebao ovaj sto pravi svoju privatnu Farmu od bolesti svog deteta. Nakupilo se brdo materijala otkako je majmun uveo diktaturu u drzavi. Od delenja dresova, preko komentarisanja sudjenja na derbiju, do dve leve noge partizanovih igraca. Da ne pricam o sprdacini od prosle godine, golova iz golauta, crvenih kartona i smehotresnih penala kojima se i igraci cerge smeju. Znaci klub sa stavom i upravom koja radi u interesu kluba, bi odavno izdejstvovala izbacivanje ovog raspalog saveza iz UEFA, dok se ne dovede u red bolesnik koji odlucuje o svemu. Postavio je svoje kriminalce u upravu i moze da nam radi sta hoce, imamo glavno glasilo Milosevica kao presednika, revolverasa koji dize pare sa klupskog racuna kao generalnog sekretara, i cime da se branis kada ti je klub pun kriminalaca? Pitanje je vremena, kada ce i ovom Panticu zacepiti usta i zabraniti da prica o njihovim kradjama. Sve je to za qrac, kada zvanicnici u klubu nisu nista bolji od bagre u kolektoru, savezu i na celu drzave. Samo kad bi hapsili "fudbalske radnike" u ovoj drzavi, trebalo bi jedno 100 zatvora novih da ih sve smestis..
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
1. Kad pitaju zašto predsednik države poklanja državnicima dres musavaca
2. Kad pitaju zašto predsednik države poziva kineskog ambasadora da boaćeu obezbedi vizu za kinu poslednjeg dana prelaznog roka tamo preko reda kako musavici ne bi propao transfer
3. Kad pitaju Čeferina zašto rošavo rudničko govedo sklanja izveštaje delegata sa njihovih utakmica, a naše uveličava i pušta u medije
4. Kada upute zvanične dopise FIFI o tome šta se događa ovde
5. Kada su upita FIFU zbog čega Uefa ne reaguje kod mešanja predsednika države u musavi klub
6. Kada FIFI pošalju kompilaciju svih sudijskih krađa protiv nas

Samo tada mogu da jedu govna. Bez toga su saučesnici koji se bore za svoja dupeta, a ne za Partizan
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Ima li sta o konferenciji? Ne mogu nigde da nadjem bilo kakvu informaciju
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.891
Reaction score
8.069
Bolje im je da cute i da se pokriju usima
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
sta ima, napadaju Binica, a po njima Binic radi protiv nas i musavaca, citava jebena blasfemija, eto oni ce se boriti zajedno sa zvezdom za regularnost.... znao sam da su govna, ali kolika nisam
 

bmiljkovic

Grobar
Учлањен(а)
29.10.2006
Порука
208
Reaction score
10
Локација
Nis
Eto nama znaci novog humanitarnog derbija. Cenim da ce veceras pasti jedna dobra vecera zajednicka..
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Koliko je razmisljanje svojom glavom blagoslov, toliko je i prokletstvo. Stvarno sam nekoliko puta pozeleo da sam rodjen kao musavac, koliko je njima lako pod kapom to je za pricu. Oni bi na ovu saradu svoje uprave bili nalozeni maksimalno. Kako je njima jebeno lako u zivotu...

Babina rupa - udubljenje na potiljku u koje se musavcima odliva visak pameti. Vucelicu i Vazura, jedite govna.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.952
Reaction score
27.054
sta ima, napadaju Binica, a po njima Binic radi protiv nas i musavaca, citava jebena blasfemija, eto oni ce se boriti zajedno sa zvezdom za regularnost.... znao sam da su govna, ali kolika nisam

A kakve veze ima Binic sa celom pricom?
Borice se za regularnost sa ciganima zajedno, a cigani su simbol svih neregularnosti u domacem fudbalu...:prekrsti
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
eto, napisah post iznad tvog Oplenac, cisto da se zna sta mislim o upravi Partizana (a verujem i dobar deo grobara deli misljenje)
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.952
Reaction score
27.054
Koliko je razmisljanje svojom glavom blagoslov, toliko je i prokletstvo. Stvarno sam nekoliko puta pozeleo da sam rodjen kao musavac, koliko je njima lako pod kapom to je za pricu. Oni bi na ovu saradu svoje uprave bili nalozeni maksimalno. Kako je njima jebeno lako u zivotu...

Babina rupa - udubljenje na potiljku u koje se musavcima odliva visak pameti. Vucelicu i Vazura, jedite govna.

Svaka ti je na mestu! :respect

A onaj prethodni post sam kvotovao, ne radi tebe, vec posto si ukratko napisao sta je bilo na presu, i ne mogu da se nacudim o cemu su oni pricali. :wink:
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Koga boli kurac za ova dva boda?

Šta ovi izvode?

Umesto da nešto korisno rade i planiraju , oni se bave ovim ultra nebitnim sranjima.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.439
Reaction score
11.961
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Šta pričaš ti?

Svaka tužba koja im prođe na Sudu je vežba za tužbu za priznavanje vlasništva nad stadionom Partizana.

Ne razumeš ti, brate, te filigranske igre. Treba da nam svaki dan oduzimaju bodove, cepaju kazne, da debeli gmazovi iz uprave navežbaju do 2135. godine.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
https://www.youtube.com/watch?v=N2g3MtsouXA

Neošajberizam i zvezdizam...i pre će Etiopljanin postati beo, nego što će Crvenu Zvezdu neko odvojiti od svojih sudija...
Zanimljiv komentar, jedino ne bih baš komunizam i Titoizam koristio kao sinonime za nešto zaostalo, kad ih uporedim sa današnjim demokratizmom i Vučićzmom...

https://www.youtube.com/watch?v=DNSB2EpNCjk

Bilo kako bilo, ali debeli profa je prosto razguzio FSS sa pravnog aspekta, a sledeća bi mogla biti i UEFA, nek se pripaze...
Naravno da o Vučeliću mislim da je ,,kamleon,, koji može da se promeni u ,,tisuću,, boja, a Vazura je valjda politički kadar SNS-a, šta reći dalje...

ALI!

Ako komentarišem nečiju ličnost, to je jedno, a ako komentarišem nečije postupke, ili reči, to je onda nešto drugo, treće...
Može neko da bude loš čovek i mufljuz, ali i da izgovori nešto što je istina...

Vučelić (po sopstvenom mišljenju) ispade sad (a on kaže da je to još odavno) neki borac za slobodu govora, mišljenja, ideja, ali... za ono što je izgovorio na KZŠ je u pravu, Ustavom Republike Srbije JESTE zagarantovana sloboda govora i mišljenja, i KAKO onda neko u Republici Srbiji može biti kažnjen samo zbog toga što iznosi svoje mišljenje???
Pa sve i da našim Ustavom NIJE zagarntovana ta sloboda, za nju bi se vredelo boriti! (Svejedno, da li je baš Vučelić bio neki prvoborac te ideje, ili ne.)

I na ostalo izgovoreno na ovoj KZŠ, nemam neke bitne primedbe...
Ako ništa drugo, uporedite rečnik i stil zvezdaških saopštenja (pa i njihovu brojnost u odnosu na naša), te nepismenost FSS-a, ili kompetentnost ,,Dragiše,, (izgovoreno južnjački) Binića u odnosu na ove koji sede u našoj upravi...

Ako neko ipak smtra da su ovi iz našeg kluba danas nešto loše rekli, i o tome hoće da se raspravlja, molim ga da prvo pažljivo pogleda i odsluša SVE šta je na toj KZŠ rečeno - nemojte uzimati neke skraćene ,,izvode,, koje će mediji objavljivati kao nešto relevantno!
Odslušajte SVE!

Imam utisak da previše ,,skraćeno,, posmatrate ovaj slučaj, pa i ostale koji se kroz medije ,,provlače,, - npr, o nikakvom zajedničkom ,,frontu,, sa C.Z. protiv FSS danas nije bilo nikakve ideje potekle iz Partizana, samo je Vučela taktizirao na tu temu kad je dobio takvo novinarsko pitanje...naravno da prevejani lisac ne želi da se zaleće i ostavlja sebi što veći manevarski prostor za svaki slučaj...
Ali je zato rekao nešto u stilu da nam je Zvezda rival sa kojim se mi borimo viteški...ostavljajući naravno njihovoj strani, a i da se ,,između redova,, čita kako se oni ne bore na isti način...

Ponekad se zapitam kad ovde pročitam neke komentare, koliko godina imaju osobe koje ih pišu?
Znamo valjda svi da je neprikosnoveni Vučić ,,gore,, i da politika određuje ko može biti u upravama klubova, kao što uostalom određuju i direktore državnih firmi, itd...
I šta sad očekujete?
Da ljudi iz uprave Partizana (a valjda su neki i u SNS-u) javno i pred medijima uzvikuju Vučiću pederu, da Zvezdu nazovu kradljivim i lažljivim ,,ciganima,, itd...pa da ih u roku od par minuta zaspe uraganska medijska paljba, a odmah zatim i smena sa njihovih funkcija i neka odgovarajuća kazna...pa mora se sve to malo ,,u rukavicama,,...

Dule Vujošević JESTE rekao sve što je hteo, a i smeo, ali Duleta nije vlast postavila na mesto trenera...ali može biti da je ,,malčice,, pripomogla, ili sugerisala da Dule sa tog mesta ipak bude ,,maknut,,?
Ili je Duletovo ,,maknuće,, bila neka samostalna ideja ljudi iz Partizana, zbog čega god da su smatrali da to treba učiniti...

Dakle, ova ,,tri jahača Apokalipse,, na slova VVV, ne žele da pominju Vučića i Čovića i FMP i SNS, i čovaju svoje fotelje i pozicije...ali...
Koliko god da oni gledaju neke svoje interese u svemu ovome, koliko god da neće ići protiv vladajućeg vrha, ne može im se osporiti činjenica da je prošle godine, u skoro nemogućim tj. nefer uslovima, osvojena dupla kruna, pa i da su se povremeno oglašavali protiv nefer uslova i postupaka koji se prema nama nastavljaju i dalje...što i nije neko čudo, jer su u tom FSS-u i sudijskoj organizaciji sve sami ,,cigani,,...

Debeli profesor najavljuje i neke pravne postupke, e sad ako neko misli da je to malo, nek predloži šta treba...
Da istupimo iz lige? Šta dobijamo time, kakve posledice to nosi?
Da organizujemo neke demonstracije? S kim? Valjda sa 4 frakcije Grobara na 4 različita mesta?

Ja ne znam šta bi moglo biti efikasno, ovako ,,teorijski,, i iz sektora uprave i pravnih službi...
Više sam poznavalac fudbala i ,,prakse,, i znam da treba da sve redom pobeđujemo na terenu, a da ,,rivalku,, ,,razguzimo,, maksimalno...ali za to je potrebno imati bolje igrače, bolju igru...
Zašto to nemamo? Ko je doveo igrače? Ko ih trenira? Ko je doveo tog trenera? Kako igraju igrači? Zašto tako igraju?
Itd...
I, ko je odgovoran za sve to? Ivica? Đuka? Fudbaleri? Vazura? Vučelić? Vuletić? Svi? Neko?
Itd...

Pomenuh gore i UEFU, jer su mi i oni ,,dokurčili,, sa tim svojim inkvizitorskim metodama, jbt, i oni se postavljaju iznad svakog prava na neku slobodu izražavanja, šalju neke špijune po stadionu koji mogu da te prijave za sve što im pade na pamet, itd...
Jesam za humane uslove na stadionima, nisam za rasizam, politiku, i takve slične stvari kojima nije mesto na utakmici, ali dovoljno je da JEDNA budala uradi nešto, pa da UEFA kazni CEO klub i SVE navijače...da svi odgovaraju zbog jednog, i nije neka pravda, a o kriterijumima kazni prema ,,velikim,, i ,,malim,, i da ne govorim...

Sve u svemu, suma sumarum, Sejduba Suma, nije moj post nikakva pohvala divnom radu uprave, ali, ako neko kaže da je sve ovo njihovo danas samo jedno obično bljak, onda volim argumentovane komentare, i po mogućstvu, da se u komentaru onda predloži a ŠTA umesto toga što su izjavili VV(SNS V i ne reče ništa bitno)...
ŠTA i KAKO?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
EDIT:
Isteklo vreme za edit, moram u novom postu...

www.zurnal.rs/fudbal/partizan/61007...-njihovog-rivaliteta-fudbal-kod-nas-nije-isti

mondo.rs/a1087884/Sport/Fudbal/Partizan-o-kazni-Vucelic-Vuletic.html

Evo, ono što sam pričao...KZŠ je trajala skoro sat vremena, a novinari to onda ,,skrate,, ALI i ne prenesu sve tačno...

Znači, NIJE Vučelić rekao da su Partizan i Zvezda UVEK bili viteški rivali, kao što pišu Žurnal i Mondo!
Ali baš nije!

Izvolite pa poslušajte šta je TAČNO rekao (od 13:09 do 14:38 na sledećem snimku) :

https://www.youtube.com/watch?v=yGjv8vxURyw
 
Top