Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Odgledao sam konferenciju i pazljivo slusao... :

Prvo, debeli moze u pola noci da ih sve razjebe i da, ako hoce, obori kompletan fss
Drugo, sve je ovo jalovo, jer je glavni problem s'druge strane brda, a trenutno ne vidim kako mozemo da ih raskrinkamo....

"mali klubovi" su njihovi...kompletna organizacija (fss) sa svim svojim organima je njihova...svuda su pustili pipke. Kad nece da im se skloni ekipa, tu je sudija, tu je neki njihov bivsi igrac...tu je na kraju i drzava, da zapreti ljudiuma iz tih "malih klubova" ako ne puste cigane. Mislim da su ove godine dostigli vrhunac, time sto drze bukvalno sve ostale klubove u ligi, na ovaj ili onaj nacin...

I za kraj, debeli treba da prica jednostavnije, jer krezubi deo srbije nista od recenog ne razume !!!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Upravo ta upotreba nepoznatih reci sirem delu javnosti je odlika kompleksasa i ljudi nesigurnih u sebe.

Ne radi se samo o krezuboj javnosti, svako ko nije pravnik ima problem
da isprati njegove primedbe.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.247
Reaction score
2.832
Kao sto neko napisa, sta smo uradili sa pitanjem vlasnistva nad stadionom i svim ostalim sto hoce da nam oduzmu? Tu se vidi pravna sposobnost ili nesposobnost.

Ovo ostalo je sve trla baba lan... I priznajem samo ako nesto od toga sto su rekli i urade, tj. ako nas kazne za nesto i time naruse ustav drzave ili pravila same FSS ili UEFE, onda ocekujem neke drasticnije mjere u smislu prijavljivanja relevantnim organizacijama i slicno.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Što se mene tiče, debeli u ovim stvarima ih jebe samo tako.
Sve mislim da će ovi povući odluku vrlo brzo, da ne bi otišlo dalje i bio srušen statut FSS. Ali, što kaže Sascha, mnogo veći problem je to što oni imaju manje klubove uz sebe, a kako to rešiti, ne znam...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Mene jos zanima i pitam po hiljaditi put - bando, jeste li skinuli hipoteku sa Zemunela ili planirate da ide u paketu sa stadionom?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.994
Vau, trio fantastiko napravio konferenciju, ocitali lekciju mentolima i polumentolima iz fss, i sad mi kao tu treba da aplaudiramo, jer zamislite, bili su u pravu. Povod presa je kazna oduzimanjem dva boda nama i ciganima...
Gde je ovakav pres po pitanju ovog sto je rekao @tobacco? Sta je sa stadionom, hipotekom zemunela? Koliko su novca podigli od kredita iz 2015 koji je odobren na 4 miliona? Da li se konacno zna koliki je dug, ili da cekamo jos 2-3 godine, za svaki slucaj, ako opet od nekud iskrsnu papiri sa nova 3 miliona duga? Itd, itd, itd...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
Niko nije tražio da im se aplaudira...

E baš to i pokušavam da objasnim u svojim postovima da se ljudi, stvari, pojave, ne mogu neprestano ocenjivati po sistemu crno-belo, Grobar-,cigan, svetac-grešnik, genije-nemač pojma...
...što na ovom Forumu, na moju žalost, kao da preovlađuje...nema više puno onih razložnih tekstova, nema ni nekih članova koji su to znali da napišu, ili se bar vrlo retko javljaju...

Ako kažem za nekog igrača to i to, iz nekog mog principa, odmah se prilepi ,,nalepnica,, da mi je to ,,ljubimac,, - iako uopšte nije... jer ,,to i to,, ne znači ISTO što i ,,ljubimac,,!

O.k. napiši o upravi nisu uradili to to i to, zasrali su to to i to, ali i priznaj ako nešto urade kako treba...
O.k. o Ilevu se može reći uradio je loše to to i to, ali valjda treba nekad kazati, a uradio je i ovo što je bilo o.k.
O.k. nemamo igru, nismo zadovoljni trenerom, igračima, ali priznaj da valjda NEKAD NEKO tamo i uradi nešto kako valja...

Evo, ja bih Jankovića poslao u Teleoptik, za Ožegovića sam video na utakmici protiv Rada da je gori igrač nego što sam mislio, a za bezobrazluk nedodavanja lopte saigraču u boljoj situaciji, oterao bih ga iz Partizana, za Bambija čak i ne vidim kakvu bi svrhu imao u Teleoptiku...u poznim je godinama a tamo s edosta trči, a i slobodnjak tamo sigurno neko zna da izvede i bez njega...
Ali, ako sutra na utakmici Mesko odigra sjajno, ako Ožeg izrešeta mrežu, a Toške zvizne bar dva komada iz slobodnjaka, neće mi biti problem da kažem da su uradili nešto dobro...kao što mi nije problem da to kažem i za Đukića, Ilieva, i V, V i V, ako primetim, ako mi se učini da su dobro uradili...

Stvar PRINCIPA, ali nikako ne neke moje ljubavi i simpatija za političke mufljuze!!!

Vazura? Neki ,,klinac,, koji po partijskoj liniji dolazi da ,,muze,, dobru platu od Partizana, da li mi je ljubimac, da li mi je simpatičan - NIJE!
Ali, moram da priznam da je ,,odrešio kesu,, da Ilevu kupi Sumu, jel tako bilo?
Da li je on kriv što Suma nije dao 50 golova?
Ja mislim da nije kriv baš on za to...

I tako redom, ja svakog ocenjujem za ovo ovako, ali za nešto drugo onako...ne može se stav za svakog u svakoj prilici UVEK držati kao ono u gladijatorskoj areni, za nekoga uvek palac gore - život, a za drugoga uvek palac dole - smrt...

Lajkovanje, hejtovanje...i 21 vek...u kome je ljudima nekad jako teško da negde ugledaju nešto pozitivno...
A ne tvrdim da pozitivnog ima u velikoj količini - NEMA GA, baš zato treba se truditi da ga negde pronađeš, i ono što je mnogo bitnije:

Ne samo da ga negde pronađeš, nego da ga NE UZGUBIŠ U SEBI!


 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.994
Vucelic iza sebe ima istoriju koja je bila pogubna po ovu drzavu. To ne zaboravljam. Za njega nikad lepu rec.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Haha, pa jebote ocekujes razlozne tekstove u naprednoj Srbiji? Dok nam urnisu sve postojece klubove sportskog drustva i dok razvaljuju svaku trunku zdravog razuma, ja treba da pisem zdravorazumske tekstove o podguznim muvama koje su instalirali nasi najveci neprijatelji?

Spram sveca i tropar.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.421
Reaction score
10.545
Локација
okupirana Srbija

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
Vucelic iza sebe ima istoriju koja je bila pogubna po ovu drzavu. To ne zaboravljam. Za njega nikad lepu rec.
Mnogo šta i mnogo ko je bio poguban za ovu državu...a i za one države iz kojih je ova sadašnja nekako proistekla...SFRJ, SRJ, S i CG...RS...
Poštujem stav da za Vučelića nikad ne napišeš lepu reč, a i za neke druge, ako ti je volja...
Ali, imaš li ipak za nekoga u Partizanu koju lepu reč, i, hoćeš li je napisati ponekad?
Ja ću pokušati da se sažmem i da ne ,,ispravljam krive Drine,, po mnogim temama...vidim da bez neke velike svrhe trošim prostor i vreme...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.994
Gorane,
Mislim da sam pisao i jedan broj pohvalnih postova, i da sam hvalio ono sto jeste vedno hvale. Ne mogu da pohvalim jedan pres koji govori o slobodi govora zagarantovanoj ustavom, a da to dolazi iz usta nekog ko ima najmanje parava, kada obraza vec nema, da o tome prica. Iskreno, taj deo zivota mi je crna rupa, deo je svih nas, a ne zelimo da ga se secamo.
Naravno, ti jesi u pravu, nije on jedini koji je bio los za ovu zemlju, ali posto je i predsednik naseg Partizana, onda je bar na ovom forumu, vise od ostalih, izlozen podsecanju...
Mislim da jesam i hvalio, kada je bilo za hvaljenje. Ima puno pitanja koja su znacajna za Partizan, pa ako budu resena pozitivno, svaka cast. Upravu i njenu sposobnost vidim kroz finansije, organizaciju, smanjenje duga, spremnost na odbranu od napada sa strane...svaka cast na Evertonu, Leonardu, Stojkovicu, Tosicu...bilo je dobrih poteza, nije da nije, ali kad stavis na vagu...
Gorane, licno mislim da si ti jedan od ljudi, koji je uz sva slaganja i neslaganja, koji obogacuju ovaj forum, neko ko je zaista potreban ovom forumu, oneuporedivo vise nego ja. Stvarno to mislim.
Koliko god tvoji postovi bili dugi, koliko se cak nekad ne slagao sa onim sto napises, uvek sa zadovoljstvom procitam tvoje upise.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
da li je jos nekome totalni debilizam ovo prepucavanje s nislijama? sta kao oni su glavna meta i razlog za ovo kaznjavanje?
cigani napisu 10 saopstenja, ovi "nasi" odgovore sa jednim ili dva, budemo isto kaznjenji, debil ibinic i ostala ciganska bratija nas spinovanjem dovode u istu ravan sa vesicem, terzicem i ostalim umobolnicima iz madere, i umesto da se insistira na ukazivanju takvog tretmana, mi se upustamo u totalno bezveznu raspravu sa skroz nebitnim nislijama... pa jel nama to radnicki postao glavna konkurencija?
ovi mesecima vec prozivaju kokezu, i ceo fss da kao rade za nas, spinujuci i krijuci svoje smrdljivi tragove, a mi se prozivamo sa jebenim "profiterima iz nisa" ...
apsolutni debilizam
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
Колега Опленац, ето и твог поста са којим се коначно слажем од речи до речи! :D

Издвојио бих ово: ,,кад ставиш на вагу,,...

Е, баш за то се залажем, нек свако има своје мишљење о било коме и било колико негативно било, али...нек га прво стави ,,на вагу,, па тек онда саопшти...

Разумем да сви ми попиздимо после неке очајне утакмице и да онда ,,вруће главе,, овде на Форуму испсујемо и играче и све и свакога, а ја и на утакмици знам да итекако ,,прснем,, и да уопште нисам ни фин ни разложан, ни културан, него све супротно...
Али, утакмица је утакмица, врућа глава је врућа глава, само, ето, кажем, није здраво стално бити у стању те ,,вруће главе,, него да је човек после мало и ,,ладне,, одброји до 10, 20, 30, 50, удахне, размисли...па тек онда нешто напише...ово се односи на све нас...

О тим деловима живота који су нам ,,црне рупе,,...тешко је присетити их се, тешко је писати о њима...јер многе ,,але и бауци,, који су нам и сада над главом и за вратом, изашли су баш из тог мрака...

Ја имам неке врло тешке моралне дилеме, о којима баш и не пишем, оваква целокупна држава и овакав целокупан систем, одакле произилази и управљање Партизаном, НИСУ оно што ја подржавам, напротив!
А ја, ето, за ту и такву државу, што значи чак и за и тај и такав систем, радим да бих преживео, а наравно да и за Партизан навијам, ко год био у њему...
Није лако бити у таквом стању, али неко идеално решење не видим...

Од тешких мисли и дилема покушавам да се одбраним бар овако:
Црне морално-политичко-људске дилеме покушавам да задржавам прилично ван теме на Форуму којом се бавим, дакле (примери):
нећу на теми о фудбалу да се питам за кога је на недавним београдским изборима гласао нпр. Саша Илић, него ћу да се питам да ли ,,Деда,, може да одигра још који минут (утакмицу) на нивоу...
Кад пишем о тренеру, мање ће ми бити битно да ли је човек нешто ,,омануо,, у лингвистичкој области, него ми је битно да ли је омануо или успео у тактици, припреми или вођењу, онога што се одвија на терену...
Кад поменем управу...покушавам некако да се више усмерим на њихове поступке, не на њихове личне особине, јер...где би ме све то одвело...

И колико год да покушавам да се фокусирам на битно, или бар само на дату тему, опет се врло често зајебем, па напишем дугачак пост... :roll: ...можда до трихиљадитог поста успем да научим нешто... :roll: ...можда... :roll:
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Vučelić priča o verbalnom deliktu????????? Onda smo dotakli dno, ali stvarno. I to govno se nađe meredovan da priča o demokratiji i slobodi govora. Taj smrad koji na svaki mogući način pokušava da ugasi slobodu govora, sada i a pre dok je bio još mocniji. Govno, koje će se više teško ikada roditi, smrad najgore vrste, gori je od bilo kojeg oblika kancera. Pa seća li se neko tog smrada sa RTS, jebem mu sve živo.
Nego jedno pitanje, kako to da smo već dva puta pred sudom( mada sud u ovoj "državi" ne postoji) gubili stadion "JNA" , i nikada nije bila ovakva konferencija? Znači, mi smo iz medija saznali da smo ostali bez naše kuće, dok se debila pederčina negde prostituisala, obratila preko novina sa dve rečenice.
 
Последња измена:

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Ma kakav stadion ne znam sta ste zapeli pa ko' da je bitan ovaj stari orunuli, napravice oni nov bre neki JNA na vodi ili tako nesto ...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
da li je jos nekome totalni debilizam ovo prepucavanje s nislijama? sta kao oni su glavna meta i razlog za ovo kaznjavanje?
cigani napisu 10 saopstenja, ovi "nasi" odgovore sa jednim ili dva, budemo isto kaznjenji, debil ibinic i ostala ciganska bratija nas spinovanjem dovode u istu ravan sa vesicem, terzicem i ostalim umobolnicima iz madere, i umesto da se insistira na ukazivanju takvog tretmana, mi se upustamo u totalno bezveznu raspravu sa skroz nebitnim nislijama... pa jel nama to radnicki postao glavna konkurencija?
ovi mesecima vec prozivaju kokezu, i ceo fss da kao rade za nas, spinujuci i krijuci svoje smrdljivi tragove, a mi se prozivamo sa jebenim "profiterima iz nisa" ...
apsolutni debilizam

Možda, ali verujem baš zato što je Radnički u pitanju. Tamo su svesni koliko ih guraju ove sezone i šta sve rade, oni sami i sa sudijama, savezom, i baš su ONI našli da se javljaju i zalažu za neku pravdu, umesto da ćute, i spremaju se za tu Evropu, za koju im je mesto rezervisano odavno...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Ivice, za godinu dana si potrosio oko 2,5 miliona evra samo na poziciju centralnog veznog. Suma - Ivanovic - Vakulko, protiv Radnika su svi sedeli na klupi.

Utakmicu protiv Radnika na toj poziciji je poceo 40- godisnji Sasa Ilic. Velika si stetocina Ivice, redjas promasaj za promasajem i ne znam ko te vise drzi u Partizanu.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.994
I to ga automatski izuzima od kritike za lose poteze posle toga?
I treneri se valjda nesto pitaju prilikom dovodjenja igraca?
Hvala mu na Leu, Eviju, Urosu (mada je i Nikoliceva zasluga tu velika, sto je i sam Uros rekao), Tavambi...Ali zivot nije stao tada, danas je novi dan, sutra takodje, nema zivota od secanja...mozda samo u septickoj jami.
 
Top