Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Nemoj tako Jasmina, Ozeg je jedan od nas, jedan jedinstveni, unikat bre...:D
Samo mi nije jasno, jel mu istekla garancija, ili je jos u roku?
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Iliev je u potpunosti zasluzan samo za dovodjenje Tawambe. Za Djurdjevica koliko i ja, a za Leonarda mozda u jednom procentu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Možda, ali verujem baš zato što je Radnički u pitanju. Tamo su svesni koliko ih guraju ove sezone i šta sve rade, oni sami i sa sudijama, savezom, i baš su ONI našli da se javljaju i zalažu za neku pravdu, umesto da ćute, i spremaju se za tu Evropu, za koju im je mesto rezervisano odavno...
Može ovo i u temi Srpski fudbal, ali obzirom da smo mi kaznu dobili zbog saopštenja (što ima veze sa našom upravom), hajde da još malo vidimo kako stvari stoje...i da malo pomenemo i taj Radnički...
Fotografije sam uzeo iz lista ALO (11.mart 2018.), u čiji kredibilitet se može sumnjati, ali ove stvari mogu i da se provere...dakle:



Sudeći po tome šta kaže ALO, u 2018.-oj svaki klub izdao po jedno saopštenje, a taj Radnički tri, mi saopštili nešto posle NAŠE utakmice sa Zemunom, Zemun takođe, ali na tu utakmicu imali su nešto da ,,dodaju,, i Čukarički, Radnik, Voždovac, Radnički?!
Zvezda se javila posle NAŠE utakmice sa Mladošću...
Radnički i pre NAŠE utakmice sa njima...

S druge strane, ne znam kako je prošla Đukićeva izjava iz koje se ,,čita,, da igrače Javora nije ni interesovalo da eventualno Radnički ne da gol iz penala dosuđenog protiv njih?!
Direktna optužba da su ,,namestili,, utakmicu! I?!



https://www.youtube.com/watch?v=rbaC85_BAmY

:roll:
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.748
Reaction score
11.391
Локација
.
Спортска делегација из Кине у посети Партизану!

У складу са пословном политиком ФК Партизан у циљу напретка и развија Омладинске школе, црно-бели су угостили делегацију из Кине која је том приликом обишла све ресоре стадиона Партизана у Хумској 1, као и СЦ Партизан-Телеоптик.

У току разговора са спортским директором г. Ивицом Илиевим и директором Омладинске школе Партизана г. Вањом Радиновићем, показано је обострано задовољство и спремност ка реализацији заједничкх планова са циљем размене идеја, стручних кадрова, кампова ФК Партизан, стручне едукације у Србији и Кини, скаутирања талената и др…

Делегацију из Кине чинили су: г. Цуи Jонг, први асистент председника и директор Академије ФK Jанбиан Фунда, г. Нуи Ли, спонзор и члан борда Шангај Сенхуа (Премијер лига Кине), г. Сун Чао, председник Санрајс фудбалске Академије (највећа академија фудбала у Пекингу), г. Слободан Ристић, директор Санрајс фудбалске Академије и г. Иван Ивовић, CЕО – оснивач и iSports Company.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Od danas smo u blokadi za 3.568.000 dinara. Bleki,Leo,Uroš,UEFA... nedovoljno je to...moralo je i više da se potroši da se napravi ovako moćna ekipa koja će razbiti Bačku u narednom meču a i sve protivnike na leto u kvalifikacijama.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ojacao dinar u odnosu na evro bas u trenutku kada su Grci platili Urosa, Italijani Blekija i UEFA za uspehe u Evropi. Jebiga, sta mi tu mozemo? Sta?
Na kraju smo dobili obecanih 20 miliona, koji su za to vreme vredeli samo nekih 9 i po do 10 miliona.

Od tih 10 miliona, bar 4 miliona otislo na najmodernije kapije na svetu:

nX7SbdU.png


2 miliona pojeo Suma. 1 milion Zivkovicev tata i njegov Pašenog.
1.7 miliona Ramadaniju opet zbog Zivka.

Onda onaj minus od 12 miliona od stare uprave, koji se desio u to vreme dok je dinar jos bio jak:

H885SYW.png


Znaci da smo tu negde na minus 15 "danasnjih" miliona.

Pored svega toga rastu kamate.. Niko ne placa, a i odakle da placamo??
Dakle Zivkovic, stara uprava, nestabilan kurs i pederi demoni su krivi za ovu situaciju.
Mene cudi kako zapravo nismo bar u minusu nekih 20 do 80 miliona evra. Tako da mislim da uprava radi odlican posao.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Ali zato kapije ne rade baš najbolje...

Sa Plzenom sam ušao kako treba, onda smo bili kažnjeni, pa nismo ni ulazili, a kada sam došao na Surdulicu, dadoh nekoj devojčici koja tamo radi da ona oproba da li sezonska otvara kapiju...kad ono...cvrc...kaže, ova ne radi, izvinite, moraćete da pređete na ovu drugu...
Pa dosta su i radile kako treba...jednu utakmicu.

I po čijim su ih samo dimenzijama napravili?!
Ja spadam u ,,lakšu kategoriju,, kad su Srbi u pitanju, jedva 85 kila ako nabacim, plus dve dukserice i jakna, kad je hladno, ali jedva prođoh...
A u upravi ima i širih od mene...jeste da oni ulaze na velika vrata, a ne kao mi sirotinja, ali jebiga...ovo mora da su kupili negde ,,kod Kineza,, - jer Kinezi su sitnije građe u odnosu na Srbe...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Jel vidi onaj ratni huskac Vucelic sta nam rade od sportskog drustva?
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
ZA. Ne znam kako uspevaju da se dogovore sa poveriocima obzirom na dugove, ali naš FK baš, baš retko biva blokiran.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Milorad Vucelic je predsednik SD Partizan. On cesto gostuje na televizijama sa nacionalnom frekvencijom, direktor je Novosti i vlasnik Pecata. Covek koji je medju 5 najmocnijih u Srbiji sto se tice pristupa mejnstrim medijima. Dok on predsedava sportskim drustvom Partizan, istom tom SD se desava sledece:

1. Oduzet nam je stadion fudbalskog kluba po presudi suda u Beogradu pre nekoliko meseci.
2. Oduzeti su nam bazeni na Banjici i doveden u pitanje opstanak najtrofejnijeg domaceg sportskog kluba.
3. Nije uradio nista povodom trenazne dvorane za kosarkaski klub i to je jedina stvar koju podrzava od akcija Djilasa i prethodne vlasti.
4. Odbojkaski klub nam je ispao u drugu ligu prvi put u istoriji.
5. Fudbalski klub nam je najzaduzeniji u istoriji.
6. Hokejaski klub nam je razvaljen, a nepostojeca musavica je prvak drzave.
7. Trenazni centar Teleoptik je pod hipotekom kao jedina vredna stvar koju trenutno imamo.

Nijednom se nije oglasio u javnosti i pored svega ovoga i pored svih medija kojima ima pristup. Milorad Vucelic direktno saucestvuje u razbijanju i gasenju SD Partizan i to treba da vam je svima jasno. Dok mi palamudimo o nekakvim takmicenjima, nas za par godina nece biti. A kakvi smo, mozda je i bolje. Cutimo ko picke.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.442
Reaction score
40.959
Локација
Žrnov
Mogu samo oni nekog da prevare.. veruj mi, teško da bi njih neko preveslao... mnogo su to veliki prevaranti hahaha
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Ma oni varaju bez prestanka, nego mogli bi na ovaj nacin da pokriju par miliona minusa strpanih u svoje dzepove.
Nemojte da im dajete ideje.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Uplatili su greškom na račun SNS pred beogradske izbore 5 miliona, pa rekli da je dug za toliko povećan.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
To su sve isti ljudi koji su se pojavili početkom devedesetih i uvek se negde muvaju, uvek su nekom od koristi...
Knjiga "100. derbi" i članak gde ispod slike Vučelića piše da je član soc. partije... toliko o tome...
Pitanje je kako će se to iskoreniti, da li prosto prirodno-smenom generacija, nekad... ili oni spremaju još "gore" generacije...
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Top