Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
@zoran.pfc
Ovo iz kurira je cisto nagadjanje. Cim pise najverovatnije su se sastali zbog toga.
Ko zna sta oni mute.

Krstajic poveo pola domacih trenera u reprezentaciju, jedan da mu uigrava odbranu, jedan napad.
Usrecio bi nas on bas.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
ruzić i krle.jpg
"Vako stoje stvari moj Krle,nije nam u interesu da uzmemo titulu,napiši spisak želja koje igrače hoćeš i nosi ga stalno sa sobom,trebaće ti kad zagusti"
"Evo,dobri moj Bane,za titulu ti obećavam to što tražiš,jer ja i da hoću to numem da uradim,spisak već imam,Radonja,Gruja...."
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.111
Reaction score
15.923
Локација
Храм фудбала

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Krstajic moze jedino ako ce povesti Rastavca sa sobom i podnijeti neopozivu ostavku odmah nakon pretstavljanja.

Bata Mirkovic bi bio ogroman rizik, ali i to je bolje od ovog sto sad imamo.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Da.

Taman da nastavimo kontinuitet ljudi koji ni ne navijaju za Partizan. Čast Bati kao našem igraču ali... mora osoba koja oseća klub 100%.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Bata Mirković ?
Još jedan amater na klupi.. nisam siguran da on može da razdrma ovu bandu od igrača
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Zašto amater? To što nema iskustva ne znači da odmah treba da ga nazovemo amaterom. Imamo i dobrih i loših iskustava sa trenerima početnicima i ako stvarno dodje, treba da ima našu punu podršku, jer nam ništa sem toga i ne preostaje.
Moguće je da su se stvarno prošle nedelje dogovorili sa njim i čekali da prodje revanš sa Trakaijem.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.895
Reaction score
8.086

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.803
Reaction score
2.578
Локација
CyberSpace
@JasminaT
ček' gospođo, da izviniš na izrazu, ali većina ovde želi da kara cigane gde god i kad god a on čovek to i plastično - radi :confused-smiley-013:
i meni je žena ciganka pa mi to ne smeta da volim Partizan ( zna se ko je prvi došao:icon-cool:), tako da živim svoj grobarski san da, na neki način, j***m cigane često i uopšte mi nije loše :D
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
@zaro
Au druze, ja ovo nisam do sada procitao. Kakav prorok, sve je pogodio covek
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
I dalje sam uvek za mladog neafirmisanog trenera iz nemačke lupam nego za naše početnike .. naš fudbal i metode su zastarele odavno ,kao i sve sfere u državi.
Naravno tu može da se desi čudo kao npr sa Jokanom , ali čuda se ne dešavaju često..

Veoma je zanimljivo što se ovakve info javljaju par sati pre našeg bitnog meča :) gde su Insajderi bili pre neki dan ?
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
i meni je žena ciganka pa mi to ne smeta da volim Partizan ( zna se ko je prvi došao:icon-cool:), tako da živim svoj grobarski san da, na neki način, j***m cigane često i uopšte mi nije loše

Treba da zaboravi svoju ruznu proslost :) Moja je pre braka shvatila da se ruzna proslost ili mora zaboraviti, ili zaboraviti na brak :) Sad je cijela kuca crno bela, i nema nesporazuma :)
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.803
Reaction score
2.578
Локација
CyberSpace
ne brinem se ja za to, nju od sporta interesuje samo polumaraton i to da ga istrči ( mislim, nekad jeste, stižu godine..)
to su ona i njena sestra povukle na tasta, ali ja i njen zet smo zadrti grobari, gledamo, idemo na utakmice, sezonske i sl. pa su mirni svi zajedno :D
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.111
Reaction score
15.923
Локација
Храм фудбала
Sta se sve ovdje moze procitati, zivot ti jebem.
Odjebi Bato od Partizana jer ti je zena ciganka!
Pored tol'ko lijepih i pametnih Grobarki kao sto si Mimi Oro, Sandra Partizan, Tijana Ajfon, ti nas'o da se u ciganku zaljubis.

Naravno zaboravicemo tvoje partije u svetom Crno-Belom dresu, jer kao da je to uopste bitno pored ovog gore, zaboravicemo da si uvijek bio vojnik Partizana (u pravom smislu te rijeci), zaboravicemo da si ostavljao srce na terenu u svakom mecu.

I da ne zaboravim dodati da ovim p.ckicama i djevojcicama i treba jedan Gospodin kakav je Zoran Bata Mirkovic.
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
@Fk.Loznica....zabole me bas za danasnju utakmicu....ako čir na dupetu moraš iscediti,uradi to odmah...posle ce biti teže!
A sto se tice insajdera koji je info preneo,preneo sam ga 1 minut po desavanju...dali ti se svidja ili ne ,ne ulazim u to.Po tebi je bolje da se glodjemo oko ciganina iz Štitara i dalje...
P.s. bolje Bata kakav god da je nego musava spodoba,to mi je prvi osecaj..mozda gresim ali ce vreme pokazati
 
Top