Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Jel zna neko kad je ovaj sastanak (rekose prepodne) koji je najavljen sinoc?
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
mozzartsport pise da ovaj ne ide bez 400k e, prekomandovati ga u Telepotik ili omladince do kraja ugovora
 

srle

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2007
Порука
11
Reaction score
133
Gde u Teleoptik pa da ispadnu u trecu ligu plus da ukanali mlade generacije koje dolaze....

400k bi bila mala cena za najvece pojacanje u zadnjih nekoliko meseci. I uprava treba da plati kad nisu imali mozga kad su ga potpisivali.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Pa kako da mu isplate 400 hiljada?! Ne uklapa im se ta računica pošto im je to 400 hiljada manje koje mogu da ukradu, govna jedna!!

A pre manje od 6 meseci je cigansko, džukačko govno pričalo na konferenciji kako nema te klauzule i kako mu novinari stavljaju metu na leđa pošto su to ogromne pare u Srbiji. Mada, koliko se sećam cifra je bila 600 hiljada u tom trenutku.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Nije to klauzula, ima ugovor do juna 2019. To su plate koje ga sleduju (samo po slovu na papiru, govedo treba nama da plati). Sada ima manje meseci do kraja ugovora, odatle manje od 600 k
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
U pravu si, moja greška. Ali u ovom slučaju nebitna. Bez para neće otići sigurno. A on mi deluje kao osoba koja će pre umreti nego reći pogrešio sam, nisam ništa napravio za godinu i kusur, nisam ni zaslužio te pare.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
To vise ne sme da bude izgovor uprave. Iz svojih dzepova treba da plate, ne iz Partizanovog budzeta.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Ljudi, zasto vise nije dostupna TV Partizan na yt?
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Kad mogu Đilasa da plaćaju 120.000 EUR godišnje. Mogu i ovih 400.000 da isplate Đukiću, pa nek ide više.

Trenera će promeniti. Ivica će ostati, Vazura će ostati, to su mnogo veći problemi nego trener.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Transfer Djoleta Jovanovica za odlazak Djukica. Mala je ovo zemlja koliki je Djukic bednik. Verujem da cak i ovako selektiran tim moze puno, puno bolje pod nekim normalnim trenerom. Tomica za SD-a i kraj,ne mogu tu ni Vazura ni Vucelic da upropaste mnogo sto se tice ekipe.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.116
Локација
Žrnov
pa jbg...
Kad mogu Đilasa da plaćaju 120.000 EUR godišnje. Mogu i ovih 400.000 da isplate Đukiću, pa nek ide više.

Trenera će promeniti. Ivica će ostati, Vazura će ostati, to su mnogo veći problemi nego trener.
pa jeste, ali Đilas od tih 120.000 ima 20.000 max....

Stanoje je imao ohoho više iskustva trenerskog nego Bata. Jeste gledali Rad pod Gordanom? E, pa vidite, ja jesam.

Naravno da im želim svu sreću, ali nemojte sad isti članovi koji su mi ovde solili pamet kako je Đukić vrhunsko rešenje i kako ćemo da proigramo maestralno, da mi sada opet popuju svojom vidovitošću.
 

БранимиРС

Početnik
Учлањен(а)
06.06.2017
Порука
69
Reaction score
97
Gde u Teleoptik pa da ispadnu u trecu ligu plus da ukanali mlade generacije koje dolaze....

400k bi bila mala cena za najvece pojacanje u zadnjih nekoliko meseci. I uprava treba da plati kad nisu imali mozga kad su ga potpisivali.

Đukić je u ovom mandatu dokazao da je očajan trener i da je karakter kakav ni zamisliti nismo mogli, iako se to naziralo po nekim odlukama pred derbi u prvom mandatu, isl.
Međutim, budimo iskreni. Koliko nas je prizivalo Đukića? Mnogo! Koliko nas je prozivalo Upravu da odriješi kesu i da ga pošteno plati? Mnogo! Lako je provjeriti na ovom forumu. Zato smatram da nije korektno, naknadno, reći da je klauzula od 400.000 bila idiotska. Tad smo tražili Đuku i većina bi rekla da ga želimo na klupi i po cijenu tih penala.
Batica je još bolji primjer. Grobarčina.
E, sad i među ovima koji ga podržavaju, ako ne daj Bože, krene po zlu, pametovaće kako nije bilo mudro na klupu staviti početnika...
Nismo ni mi navijači cvjećke.
Lični, podržao sam odluku da se dovede Đuka (i po cijenu ovolike izlazne klauzule) kao što sad podržavam odluku da Batica sjedne na klupu (po cijenu rizika trenera bez iskustva).
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.457
Локација
U Kinšasi
Mene interesuje kad Ivica dovodi igrača, npr. Zakarića, pa mu traže 50% od sledeće prodaje, da li on zna šta znači 50%? Ili da li on zna da ako potpiše 70-godišnji ugovor sa nekim, da je dužan 70*12 plata da mu isplati?
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Bogu hvala pa ode i dabogda nikad više ne prošao ni onim bulevarem iznad hrama.Ostaje mi samo da izlečim traume koje su ostale za njim.Od Batice ne očekujem ništa,možda i bolje što je tako jer nama posle operacije ovog tumora predstoji malo duži postoperativni oporavak.Mada kosu sam izgubio i pre terapije citostaticima,zamalo i pamet,al ode fala bogu.Bar dočeka jedno jutro da se probudim bez naboranog čela,miran jer najgore prođe.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.749
Reaction score
11.414
Локација
.
Malo smo se opustili u prethodna dva dana, doduše velik udeo u tome ima šizofrenija u igri voljenog nam kluba. Na ovoj temi pišemo o upravi, znači Djukić nema veze sa ovom temom, o njegovoj smeni i novom treneru na temi FK Partizan 2018/19. Mnogo je teško za ispratiti a i diskutovati ako o jednoj stvari pišemo na tri teme.
 
Top