Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.181
Reaction score
6.965
Локација
NbG
A moze i kao Jarni :cool:
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Jehovin svedok smatra da Partizanu ne treba Albanac.
Albanac iz CG koji je toliki "šiptar" da igra za CG, a ne za Albaniju ili tzv.Kosovo.
Kakav je to idiot i svako kome bi taj Bećiraj smetao.

Kaže nije dug 42 miliona, znači 1000% jeste 42 miliona, budite sigurni.

Tole otimaj klub!
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Зашто трошите речи да одговорите моралном гмизавцу пантићу (још се ми, гробари свађамо поводом његових речи).
Није вредан тога.
Ни великог слова на презимену.
Гњида обична.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Nema većeg ispiranja mozgova nego forsirati nacionalizam i šovinizam, pogotovo u upakovanom obliku. Eto, ne mrzim ja nikog, ali ne treba nam Albanac, Crnogorac, Hrvat, Musliman itd. u Partizanu.

Dosta o tome na ovoj temi. Takođe, posljednji put napominjem, zabranjeno je spominjanje Željka Pantića na bilo kojoj temi osim Nuklearnog otpada.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.978
HULIGANI DIVLJALI ISPRED KUĆE IVICE ILIEVA: Razbijali mu saksije sa cvećem i crepove, pa mu zapaljenu gajbicu bacili na vrata garaže! POLICIJA PRIVELA PETORICU
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.068
Reaction score
4.254
Локација
Humska 1
@Sacayak Niko ovde ne vredja bilo koju naciju, pa da se prekine odmah tema (izvinjavam se unapred ako sam sasluzio poene, ali ovo prosto moram da kazem). Smatram da ako ovo nije pravo mesto za tu temu, da treba da se otvori tema i da mladjariju naucimo, sta znaci biti navijac Partizana! Potreba za ovakvom diskusijom postoji vec godinama unazad! Odavno smo mi dosli do one tanke linije izmedju nas i onih sa druge strane brda. Ja ne zelim da licim na njih. Setite se samo na sta su licile nase zadnje evro utakmice. Tragicno je i u sta nam se tribina pretvorila, cemu uce klince tamo i nasa borba nije samo da klub izvucemo iz kandzi ovih debila na vlasti, vec da mu vratimo i istinsko znacenje, da vratimo ideologiju, da vratimo prave razloge zbog cega je neko navijac Partizana. Sutra ces docekati da stojis na stadionu pored vecih cigana nego sto su i sami cigani...

@Matke22 je pobrkao sve sto se moze pobrkati. Neki clanovi su ti prethodno vec skrenuli paznju o izjednacavanju nacionalne pripadnosti i vere koja je u nasem narodu izrazenija nego inace kod drugih naroda. Pa najbolji primer su upravo ti Albanci, koji su muslimani, katolici i pravoslavci pa ne vidim nesto da su podeljeni kada je nacionalni interes u pitanju. Da li ih neko voleo ili ne, oni su najbolji primer kako jedna nacija moze da funkcionise pored nekoliko prisutnih vera. Albanci su isto narod sa vrlinama i manama kao i mi. To sto imamo konflikt ne znaci nuzno da su to sve losi ljudi, da ce svako od njih da napravi dvoglavog orla i da mrzi sve sto je srpsko. Imas raznih primera, pricam ti iz licnog iskustva...

Za mene je uvreda da sutra neko recimo za Sulejmanija kaze, da nije dostojan srpskog dresa, zato sto je eto muslimanske veroispovesti. Kazes Fadilj Vokri je posle postao predsednik saveza Kosova, pa je to valjda izdaja, sta vec. Ne vidim nesto da su se cigani mnogo potresli sto je Savicevic prvo bio jedan od glasnijih za nezavisnu Crnu Goru a posle preuzeo i funkciju predsednika tamosnjeg saveza, a oni vaze sa ultrasrbe, jelte. Prestanimo da glumimo velike Srbe i branimo srpske interese i srpstvo na pogresnom mestu i na pogresnim primerima...

Sto se tice slucaja Iglice: Sta znam, mozda su to i navijaci Barselone, zbog onog dresa i tako to... cekajmo istragu. Ne zalim inace nijedan evro stete koja mu je nacinjena. Trebali su samo da krenu od onih koji jos sede u upravi a da ove koji su napustili brod koji tone, ostave za kraj.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Јеботе, колико смо ми бекова довели у претходних пар година?
И сад би да опет враћају распалог Аксентијевића поред живог Шеховића, дечка који је све бољи.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Pa nećemo. Ovo je najgora sezona u novijoj istoriji Partizana. Borimo se za 3će i 4to mesto sa Čukaričkim i Mladost iz Lučana. A smradovi se spremaju za letnji prelazni rok. Dakle niko neće ili ne može da ih smeni šta god da se desi. Klub nikad nije imao toliko dugova kao sada. Ali verujem da može još gore sa ovima. Kada naprave dug od 40 miliona doći će neko drugi. A mi nismo mezimica države da možemo ikada da vratimo takav dug. Nažalost niko ne vidi u kakvim smo govnima.

Nećemo mi titulu videti još mnogo godina. Samo se pitam dokle ćemo trpeti ovo sve.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.354
Локација
Kej Republika
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Сад је право време да се Неца Томић врати, баш је јуче дао два гола за чудесан преокрет Земуна у другом полувремену; сигурно да је у одличној форми.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.068
Reaction score
4.254
Локација
Humska 1
Rekao bih po slikama na drustvenim mrezama, takodje akciji juzne tribine, da su ovi sadasnji bivsi i da im se broje dani (ili zelim da verujem da je tako) - bar bi to bila praksa u zadnjih nekoliko teranja bitnih glava u i oko kluba. U kratko za one koji ne prate: Mnogi gradovi gde postoji neka nasa navijacka grupa su se aktivirali i izbacili sliku na kojoj se vidi obicno parola protiv uprave uz poziv da se 19.05. svako na tribini pojavi.

Ostaje pitanje, da li ovaj cin kasni zbog niskih temperatura za mesec Maj i samim tim kasno budjenje iz zimskog sna ili nisu hteli da remete ekipu u borbi za evropu pre zavrsetka sezone. Ostace vecno pitanje bez odgovora. A mozda se svesno bira kraj sezone, posto je efekat koji tacno?

Nisam neko ko po default-u pljuje tribinu, imam neko svoje misljenje ali ovo je definitivno kasno drustvo... prekasno za nekog ko predstavi sebe kao neko ko radi u interesu Partizana. Ovo misljenje stoji za sve tri frakcije, da se razumemo.
 
Top