Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Mene zanima dokad će onaj kvazinovinar da privatizuje klub i koristi ničim zaslužene privilegije za sebe i porodicu kao da su bogom dani.

Dokle god trpimo onakve karikature oko kluba bolje nam biti neće jer takvi lešinari se vrte tu samo radi ličnog interesa.

Po onome što sam pročitao na forumu samo, desetak ljudi je ostalo bez dresa jer pazi sad - Nema gde da ga kupi :banghead:
I onda neko iz nesposobnog marketinga i uprave ima obraza da se javi zbog nečega.

Sve ovo što ja pišem ovde je prežvakano na forumu sto puta ali ne vredi jer strvinari ne odustaju od lešine dokle god ima mesa. Važno da se putuje na račun kluba i čerupa Partizan a to što k***om nisu mrdnuli da urade svoj posao to nikome ništa. Neki kao kvazinovinar još i štetno deluju po Partizan.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Pa sta mislite zasto im daju po 1-2 dresa?
Pa zato sto nvr ne placaju nista! I to sto dobiju verovatno distributer Nike trazi avans, poucen iskustvom sa nasom upravom. Pa oni bukvalno i pekaru "leba" ne placaju, al uredno obecaju...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.194
Локација
Žrnov
ne zna da li je nešto promenjeno, ali ako se ne varam, shop na stadionu nije imao veze sa klubom, tj posluje kao posebna firma... možda je nešto promenjeno...
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Direktor marketinga je jedna od većih sramota našeg kluba,nzm preko koje veze je došao ali čovek je živa bruka,bio sam na jednom gostovanju i imao prilike da ga upoznam,lik je jedan običan uličar,ne znam da li ima od škole nešto,ali sve vreme se ponašao vrlo nadmeno i prostački,nisam verovao da je on ta takvoj funkcijo kada sam saznao naknadno.
 
  • Like
Reactions: MAK

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Realni dug je daleko veći jer je uprava oprala dosta para u ovoj godini za potrebe stranke na vlasti. Kada bi državne banke objavile koliko su para dale Partizanu ove godine, svi bi smo videli kakva smo mašina za pranje državnih para. Jako smo blizu dana kada će vučela moratorijumom da našem Partizanu zada harikiri.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Walt potpuno si u pravu. Bio sam kod njega u kancelariji sav popizdjen zbog kojekakvih nepotrebnih maltretiranja sto ih trpim jer hocu da gledam utakmicu na JNA a on mi nadmeno poklanja karte za sledecu utakmicu. Ne jebe dva posto ono sto mu pricam.
Umisljeno, bahato, nekulturno, dzilberski.
Smotaj ih sine pa ih turi u dupe jebale te karte da te jebale. Nisam zbog dzabe karte dosao seljacino iz grada neobrazovana!!
Evo i posle dve, tri godine popizdim kad se setim
Sto rece nas veliki srpski brat Mehmet Meša Selimovic: Doslo smutno doba kad budala prica, pametan cuti a fukara se obogati
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.070
Reaction score
4.274
Локација
Humska 1
Ne znam da li je jos neko bio na zapadnoj tribini u cetvrtak. Na poluvremenu scena za plakanje: za sankom za pice jedan covek radi, red u nedogled a on pored sebe ima jednu flasu kisele vode, jednu fantu i jednu kolu, tako nesto... vice, ljudi nemam nista od pica. N E R E A L N O !

Na ovo sparno vreme ljudima nije nista vise preostalo nego zedj da gase tako sto su kupovali od prodavaca ispred stadiona:

170FFC45-7149-422A-ACB9-807009B04460.jpeg

21. vek, oni nisu sposobni bar na zapadu da urede ponude za publiku. Mozemo mi da baljezgamo do sutra, al musavi su sto se marketinga, stadiona i svega ostalog tice, doktori za ove budale u nasem klubu.

Tuga! Da casu vode ne mozes da kupis...
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.059
Локација
Космос
Илиев је вероватно и даље de jure спортски директор, прима плату, а нема никакву обавезу и одговорност. Чак мислим да је негде и било речено да Илиев ипак као остаје у клубу, да помогне, тако нешто.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Napisao bih nesto o nasim "legendama" no ce me oper spejs docekati na noz dočekati :D

Ugl, upravo i ostali poslusnici... Krovom kocili!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.383
Reaction score
37.821
Илиев је вероватно и даље de jure спортски директор, прима плату, а нема никакву обавезу и одговорност. Чак мислим да је негде и било речено да Илиев ипак као остаје у клубу, да помогне, тако нешто.

Jedino priznajem ako će da im pomogne u pakovanju pri odlasku u Zabelu. Ili to ili da rokne tu obećanu bombu u loži.

Niko od njih nema odgovornost, bili zvanično tu ili nezvanično.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.948
Reaction score
26.981
Pre razmislja koliko moze da dobije za to utopljavanje...

Mozda ce da proba na limundu...
 
Top