Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Sto se tice regionalne lige nas nebi trebalo da je briga dal ce je cigani igrati, sto bi mi uvek sa njima bili u paketu. Mi da imamo ozbiljnost i volju mogli bi biti jedan od pokretaca. Za pocetak bi to mogli bili prijateljski dvomecevi (negde zbog bezbednosti samo sa domacom publikom) u slobodnim terminima sa recimo Mariborom, Buducnoscu, Zeljom, Sarajavom, Vardarom pa i Dinamom, Hajdukom...sa svakim posebno dogovarati dvomec pa ko hoce a i te ekipe ako hoce nek medjusobno dogovaraju dvomeceve ako hoce... bitno je da mi odigravamo te utakmice sa njima a kasnije kroz neko vreme da se to razvije i u ligu u kojoj ce biti ravnopravni uslovi za takmicenje, mozda se privuku i neki sponzori, poveca kvalitet a a mozda liga naidje i na odobrenje uefe...jer mislim da liga mora postepeno da se razvija i da nece moci da se osnuje gde ce odmah svi prihvatiti ucesce a pogotovo da se odmah dobijaju mesta u Evro takmicenjima. od nekog mora da krene, a nama regularnija liga od ove nase i te kako treba.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.744
Reaction score
11.366
Локација
.
Kad bi se neko iz kluba registrovao ovde i počela bilo kakva priča sa njima, koliko bi postova bilo sa stvarnim predlozima i poboljšanjima a koliko bi bilo prozivanja i psovanja majke plaćeničke? I ako bi neko iz uredništva to sankcionisao, da li bi bio prozvan kao poslušnik i plaćenik uprave? Mislim da svi znamo odgovore na ova pitanja...

Slažem se sa vama da je naš forum najveće glasilo Partizanovih navijača i da kao takav instrument moramo nešto da uradimo. Dogovaramo neke akcije o kojima ćete biti na vreme obavešteni. Pre svega nam treba pomoć u ljudstvu, u fazi smo gde sajt treba da ponovo podignemo na noge i trebaju nam ljudi spremni da pišu i prave grafike, slike, najave i slično. Partizan.net je sajt sa veoma dugom istorijom i na nama urednicima je da tu istoriju i to nasleđe podignemo. Istina, ulenjili smo se ali to se menja polako.

O regionalnoj ligi i ciganima možemo da nastavimo na otpadu
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
U pravu si Dzine ali eto ovo neka bude na lageru ideja i neka ceka novu upravu prema kojoj necemo imati gard zasluzeni.

Mada generalno napisu se pravila to i to se sme. Svako iznese svoju ideju, predlog pa cak i kritiku koja je pozitivna koju ne smeju na primer novinari da kazu ali sve u granicama pristojnosti ko tako nesto ne ispostuje postovi bi mu bili obrisani. Ali opet kazem najbolje je da ovaj moj predlog ostane na spavanju i da se aktivira kad budu novi ljudi u upravi ja stvarno mislim i takav mi je osecaj da ovi broje sitno i da ce uskoro biti bivsi mada sta su sve preziveli ne bi me cudilo da ostanu jos do kraja mandata.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Kad bi se neko iz kluba registrovao ovde i počela bilo kakva priča sa njima, koliko bi postova bilo sa stvarnim predlozima i poboljšanjima a koliko bi bilo prozivanja i psovanja majke plaćeničke? I ako bi neko iz uredništva to sankcionisao, da li bi bio prozvan kao poslušnik i plaćenik uprave? Mislim da svi znamo odgovore na ova pitanja...


Tacno, ziva istina.
Prvi bi im ja jebo i oca i majku. A i vama bi rekao da ste u dilu sa njima kad bi banovali nekog zarad kritike upucenje njima.
To si u pravu.
Ali gledaj. Znamo problem koji bi mogao da se desi.
Ajde da taj problem rijesimo prije nego krene realizacija te ideje.

Na forumu moze da se napravi stranica na koju bi svaki upis prvo trebao da bude odobren od strane vas moderatora pa tek onda vidljiv svima.
Znaci ja napisem nesto lose upucenjeno njima, i taj post ceka na odobrenje. Vi vidite da je to protiv pravila i banujete me.
Ili ako je post dobar onda ga pustite da ga svi vide i da ga vide ti iz uprave marketing tima.

Za sve ima resenja.
Uradi tako i salji mail marketing timu FK-a da zelimo da imaju komunikaciju sa nama preko ovog foruma, na toj posebnoj stranici mi cemo iznositi predloge, pohvale i kritike. I kazi im da garantujes normalnu komunikaciju.
I na kraju napises sve u zelji da nas klub ima bolji marketing i promociju. Da radimo u interesu kluba.

Evo mail-ovi:
Ovo je kao glavni mail od VVV govana, i njima bi isto trebalo poslati.
[email protected]

Onda dva mail-a od Marketinga
[email protected]
[email protected]

Evo ako hoces ja cu sastaviti mail a ti samo kopiraj i proslijedi im.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Vrijedi pokusati.
Sta nas kosta? Par poslatih mail-ova samo.

Ne mozemo za sve da pricamo "e njih boli kurac za nase misljenje zasto bi im slali". Ajde onda da sjedimo i ne radimo nista. Mislim da je to najgore. Bolje da pokusavamo par puta pa mozda uspijemo da popravimo nesto... Ko zna sta sve moze biti dok ne pokusamo.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Mozda da u istom maniru prvo probamo sa vucicem.
Da ga fino zamolimo da nam sjase sa grbace, skine povez sa ociju i odveze ruke.
Ako bi ovaj pristao na ove stavke, onda bi prvi potez bio odlazak uprave. I eto rijesen glavni problem, posle nece biti problem ni marketing.

Kolega Војвода Путник objasnio sve.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.744
Reaction score
11.366
Локација
.
Na forumu moze da se napravi stranica na koju bi svaki upis prvo trebao da bude odobren od strane vas moderatora pa tek onda vidljiv svima.
Znaci ja napisem nesto lose upucenjeno njima, i taj post ceka na odobrenje. Vi vidite da je to protiv pravila i banujete me.
Ili ako je post dobar onda ga pustite da ga svi vide i da ga vide ti iz uprave marketing tima.

Pa pazi, to se svodi na isto jer i kad ne bi odobrili post nekog člana opet bi bile kritike na naš račun da radimo za upravu a to nam ne treba jer je naš stav prema njima jasan.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Dobro, neces, neces.
Necu vas ja ubjedjivat kao da imam 15 godina. Vi najbolje znate kako forum i sajt da podignete na veci nivo.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa ne mora sa ovom upravom moze sa sledecom kad ova ode. Ako se nekom ne budu svidela pravila pisanja lepo ne mora da ucestvuje u poboljasanju, pozitivnim kritikama i predlozima.

Pa nismo deca, valjda je cilj da nas je sve vise. Mi ovako kako idemo nece nas biti ni tih 1000 na obicnim a ni 20 hiljada na evropskoj. Po meni je to da se neko zapita stavi prst na celo. Ne morate se vi nikom pravdati dobro je poznat stav svih navijaca na forumu i ja mislim da ne postoji niko ko drzi stranu ovoj upravi a da je to iskazao na forumu.
 

charlie sheen

Početnik
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
86
Reaction score
108
Локација
Србија
Definitivno sa ovom upravom ne treba produbljivati nikakve teme, makar se one ticale poboljšanja celokupne situacije u fudbalskom klubu.
Treba nastaviti tamo gde smo stali, u teranju lopova iz fotelja! Jedini član uprave koga bih ja lično voleo da vidim u "novoj garnituri" ljudi jeste Vladimir Vuletić.
Ostavimo po strani sve priče koje kruže u vezi njegovog privatnog života i analizirajmo njegov rad u samom klubu. Ono što baca mrlju na njegovo ime jeste "deljenje mandata" sa ljudima koji ne zaslužuju da prođu pored stadiona, a kamoli da se bilo šta pitaju u klubu.
Profesor Vuletić je u više navrata dokazao da je vrhunski stručnjak u svom poslu i iskreni navijač Partizana, pogotovo u situacijama kada je naš klub napadnut od strane "doktora" Terzića, njegove mezimice, filijale i organizovanog kriminala u sklopu FSS-a. Ostali članovi uprave moraju što pre da spakuju kofere i napuste fotelje.

Kada se to dogodi, bitan korak, pa čak bitniji od smenjivanja trenutne uprave jeste odabir nove garniture. Nažalost, mišljenja sam da u našoj državi ne postoji toliki broj časnih i poštenih ljudi koji bi preuzeli "presto". Namerno sam rekao "toliki broj", iako je taj broj jednocifren.
Ako želimo upravu koja će raditi za dobrobit Partizana, potrebno je dovesti na to mesto isključivo Partizanove legende za koje smo sigurni da neće ukaljati svoje ime i obraz koji su godinama gradili braneći ime, grb i boje našeg kluba.
Ovim potezom ćemo uspešno postaviti kamen temeljac u naš klub, nakon čega će se steći povoljna situacija za rešavanje svih problema koji su zadesili FK Partizan.
Rušenjem trenutne uprave nećemo postići ništa dobro ukoliko na njeno mesto dođu ljudi slični njima ili ne daj Bože gori od njih.
Bitno je samo da ne sjaše kurta a uzjaše murta, narodski rečeno.

A kada u fotelju sednu ljudi koji je zaslužuju, onda ćemo moći da otvorimo poglavlja o dugovanju, marketingu, navijačima, stadionu, evropi itd.
Do tada, nažalost, rešenja za sve te probleme nalaze se u fioci koja je zaključana ključem koji je misteriozno nestao.
 
Последња измена:

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Jedno je Carli u pravu ne ulazim u to da l je Vuletic licno ili neki Vuleticev bivsi ucenik. :D

Cekam dan kad ce nasi bivsi igraci legende imati pravo glasa. Radomir Antic na mesto predsednika, Sale Ilic u sportskom sektoru neko mesto za klince, Mijatovic sportski direktor itd mada realno ovo je utopija i ovo moze mozda da se desi ako budemo ikada privatizovani.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Izgleda da ipak postoji naznaka marketinga u fk Partizanu :

– Pravo preče kupovine, rezervacije za grupnu fazu UEFA takmičenja uz popust od 50% za paket ulaznica za mesto za koje se poseduje sezonska ulaznica
Pored vlasnika prošlogodišnjih sezonskih ulaznica, popusti prilikom kupovine sezonskih ulaznica za tribine važe i za:
– studente i srednjoškolce – 500 dinara popusta
– pripadnice lepšeg pola – 500 dinara popusta
– porodicu, Family paket (porodični paket), samo za zapad, sektor D. Za roditelje sa decom do 16 god, popust na dečije ulaznice 50%.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Mozda da u istom maniru prvo probamo sa vucicem.
Da ga fino zamolimo da nam sjase sa grbace, skine povez sa ociju i odveze ruke.
Ako bi ovaj pristao na ove stavke, onda bi prvi potez bio odlazak uprave. I eto rijesen glavni problem, posle nece biti problem ni marketing.

Kolega Војвода Путник objasnio sve.

Delim tvoj stav. Sa takvima se ne priča. Ni u sportu, a ni u politici.
 
  • Like
Reactions: MAK

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Dobro sad, marketing je bio problem i pre Vučića, a biće najverovatnije i posle njega. Mislim da je dobro što se na forumu iznose i konkretne ideje i predlozi, bez obzira da li su oni realni ili su samo utopija. Pozdravljam angažovanje i razmišljanje o konkretnim potezima. Uvek. Treba nam energija. S druge strane, da, ovo u vezi Vučića, da nam sjaše s grbače, skine povez sa očiju i odveže ruke jeste ključno, dugoročno gledano. Tragedija je što bar 50% crno - bele populacije ni dan danas nije svesno da su nam ruke vezane i da nam stoji povez preko očiju. Treba raditi i na tome da ljudi budu svesni toga. Za početak.
 

101st Airborne

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
70
Reaction score
77
Локација
Ne u Srbiji...
Apsolutno je tačno da je pičkousti govnar problem broj jedan, kao i u svemu. Ono što je šizofreno i meni se čini mnogima muti vid je da je trenutna govnava uprava deo režima, izvlači ko zna koliko para za stranku iz kluba, a onda se kao buni. Čini mi se da dosta ljudi neupućenih u sve misli da su i Partizan i zvezda u istom potčinjenom položaju prema režimu (neki bi rekli kao i uvek) a da je Tvorzan jednostavno veštiji. Ne znam, nisam optimista nikako, samo da mi je da vidim nekog na robiji, da dele ćeliju svi zajedno...
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Jedno je Carli u pravu ne ulazim u to da l je Vuletic licno ili neki Vuleticev bivsi ucenik. :D

Cekam dan kad ce nasi bivsi igraci legende imati pravo glasa. Radomir Antic na mesto predsednika, Sale Ilic u sportskom sektoru neko mesto za klince, Mijatovic sportski direktor itd mada realno ovo je utopija i ovo moze mozda da se desi ako budemo ikada privatizovani.
Ovo je kao da kažeš “želeo bih da Srbija bude uredjena zemlja a ne mafijaško udbaška despotija” koliko je to realno toliko je i ovo što ti kažeš. A što se legendi tiče ni njima nisam baš previše fasciniran,u ovo teško vreme nisu se baš pokazali,uglavnom su izabrali da ćute i prodaju se sa sitne sinekure,evo i Moca je sad otišao kod Kokeze po uhlebljenje. Privatizacija svakako jeste ako ne najbolje onda sigurni najzdravije rešenje,ali to neće biti dozvoljeno jer bože moj možda bi došao neko normalan koga država ne kontroliše a i možda bi ne daj bože bio pretnja državnom klubu.
 
Top