Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Slusam sad BumBum radio, ali nisam razumeo sve, pošto nisam od početka slušao, a i signal je bio slab. Uglavnom priča je da Partizan gradi novi stadion od 35000 mesta sa hotelskim kompleksom. Zna li neko sta je u pitanju?
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала
У праву је Терзић, трио ВВВ и јесу инструментизовали навијаче да скандирају предсједнику Србије. То само луд не види.
И због тога вучићу реагуј! Терај говна незахвална.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
E mi već petnaest godina slušamo priče o novom stadionu, i kako će se graditi vrhunski kompleksi uz stadion, a pravo da vam kažem ja sam nekako podjeljenog mišljenja, u neku ruku bih volio novi moderan stadion bez atletske staze, pravi fudbalski što bi se reklo, a opet mi kroz glavu prolazi naš stari dobri JNA i oni predivni njegovi hodnici, gdje i ovakav oronuo ima dušu, pa zamišljam i kada bi se sve to obnovilo, i recimo spustile tribine što je bliže moguće terenu, podigao krov, obnovili ili čak i po mogućnosti i zatvorili hodnici, obnovili wc-ovi, kako bi to sve izgledalo, ne znam za koju sam soluciju, vjerovatno će se odabrati varijanta gdje će se moći više ugraditi, prosta računica.
 

Gagić

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
17
Reaction score
28
Локација
Blok 45, Novi Beograd
Vučić na RTS-u, vanredno obraćanje sa sve naručenim pitanjem o povicima Vučiću pederu: "Kad bude izašao sa ciframa ko je koliko novca dobio videćemo koliki sam peder". Pičkoustom i njegovoj miljenici ne treba uzvikivati pederu već pederčino. Kako ih nije sramota. Bijemo ih sa decom 16 i 18 godina. Kupili su sve što su mogli. Dva prelazna roka unazad dupe bi dali da smo mogli da kupimo Melega, a on je musavima bio 5 opcija, na kraju su ga i pozajmili. Toliko su bahati, da to nije normalno, i to polako počinje da se vraća. Kada nagomilavaš igrače dolazi do nezadovoljstva u svlačionici. Do sada su prolazili na sreću, ako budu vezali još koji poraz, raspašće se.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.307
Reaction score
10.834
Локација
underground
Vucic je upravo na tv objavio rat Partizanu i upravi.Sad je jasno,kome to nije bilo do sad ,da je juce kroz Terziceva i Vuciceviceva usta govorio licno Vucic,jer malopre ponovi sve skoro istim recima. Psiho je poludio zbog "Vucicu pederu"Mislim da su dani uprave odbrojani ili blizu toga.
 
Последња измена:

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Ni u jednoj drugoj državi, predsednik ne komentariše fudbalska dešavanja ovako stravstveno i sa ovoliko pakosti... samo ovde (nadam se da nisam skrenuo sa teme).

Nadam se da će se skandirati na svakoj utakmici, 90 minuta, pa nek nas pošalje u četvrtu diviziju.

Da se zna da je Partizan pobedio. I opet će.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Al' on će reći zbog pravih navijača sa istoka i juga, a ne političkih sa zapada :buhaha

Znači kad nekog ne možeš da platiš ili zastršiš raznim prijavama, to je politički navijač.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.307
Reaction score
10.834
Локација
underground
Znajuci matorog udbasa,on ce se pokusati nagoditi,a tu ode glava Vuleticu i Panticu koji su najvise lajali,ali pitanje da li ce mu to sad proci,jer ovaj je popizdeo zestoko.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.699
Reaction score
23.132
Локација
Академија
Да је први пут прећутао те повике "Вучићу, педеру" ови би то баталили. Али он је побеснео, јавно показао да га то боли и да му смета. Тиме их је само испровоцирао. И треба да му вичу кад је искомплексирани сељак који свима хоће да се допадне. А из то је и глуп што мисли да ће повици престати ако да неку милостињу из државног ћупа.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.307
Reaction score
10.834
Локација
underground
Kako god,sad nema nazad,najgore bi bilo da podvucemo rep i prestanemo,i da se sve vrati u normalu,da oni sve rade ko do sad,bez talasanja.Navijaci su jedino sto je ostalo u odbrani ovog kluba,i ako postave novu upravu,to moze biti samo jos poslusnija od ove.
 
Top