Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.636
Reaction score
8.528
Локација
Македонија
"Zgranut sam ponašanjem Zvezdana Terzića, jer predstavlja veliki klub. Vređao me, psovao, pretio, i meni i ostalim čelnicima Partizana, govoreći sve najružnije, a na kraju je pokušao i fizički da se obračuna sa mnom. S obzirom na to da očekujem da sve negira, jer je to njegov manir, reći ću samo da je bilo 30 svedoka. Svi su bili zgranuti njegovim ponašanjem. Nisam želeo da odgovorim jer ja na Skupštini zajednice Superlige ne predstavljam sebe, već FK Partizan. Nije mi padalo na pamet da ugrozim integritet kluba nekim nepromišljenim postupkom. Za sve što kažem postoji 30 svedoka, spreman sam ako je potrebno, da se suočim sa Zvezdanom Terzićem u bilo kom TV duelu", poručio je Vazura.

Dodao je i da ne namerava da pokreće privatnu tužbu protiv Terzića.

Terzić sve negira.

Kakav je ovo cirkuz kad iz ovoga izlazi da je Gmazura ljudska gromada u odnosu na lice sa poternice :D
 

Kalounho

Početnik
Учлањен(а)
23.09.2019
Порука
3
Reaction score
2
Локација
Republika Srpska
Terzić je baš puko, pobijedili smo ih u derbiju i već danima pravi skandale, saziva konferencije na kojima lupeta da su oštećeni u derbiju, traži povećanje stranaca na 8 u protoklu u sred sezone (kakva slučajnost da oni baš 8 stranaca imaju) i sada ovo vrijeđanje i prijetnja čelnicima Partizana. Dakle, samo nakon izgubljenog derbija. Šta bi tek bilo ako nekim čudom osvojimo titulu, ne smijem ni da zamislim.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
600
Reaction score
855
Локација
Beograd
Sada kao i ranije sam se zalagao za ukidanje ogranicenja
Besmisleno i nepotrebno....
Cela evropa ima vise stranaca nego domacih u startnih 11 i moramo to da pratimo....
Ili zabrani deci do 23godine izlaz napolje pa ce biti domacih i nema problema
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Haha, tvorzan ne sme da izgubi titulu sa najSrbskijim klubom u novijoj istoriji Srbstva u godini kada veliki vladar izlazi na izbore... verovatno ga ceka namascen kolac... Al treba to i Savu i momcima objasniti, a mislim da ce to ici malo teze. Nek im dozvole strance, i njih cemo da karamo.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Debeli gay profesor je ispisao da su samo 3 od 32 kluba glasali kao izricito protiv predloga, vecina se nije izjasnila.
Spartak Subotica, Kabel i Partizan.

Ako se zaista promene pravila u SRED SEZONE, ajde neko nek napise sta nam je ciniti jer ja nisam pametan... tj ne smem da kazem sta nam je ciniti..
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Mislim da se neće menjati tokom sezone. To je izjavio i ono govedo tončev.
Opet se spinuje i izvrću teze od strane lažnog doktora kako su svi sem tri kluba glasali za njegov predlog a u stvari situacija je skroz drugačija. Mada nije ni bitno šta drugi misle, već šta govno zamisli to i ostvari
 

doktormedicine

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2019
Порука
19
Reaction score
26
Локација
Beograd
E moj doktore..u kom svetu ti zivis....,8 igraca kao Natko?Pa ja ne znam ni kojim cudom je ovaj jedan zavrsio kod nas.

Poenta je bila da cemo svakako imati veci broj kvalitetnih stranaca nego oni, pogledaj samo sta su sve oni dovodili u zadnje tri godine, svake godine nagomilaju, pre par godina Frimpong, Mouche, Ruiz itd, sada je isto samo sto imaju mnogo vise novca pa ponekog i ubodu kao sto je Marin
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa u onom linku sto je postavio neko pravilo bi se promenilo od sledece sezone ne od ove.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.381
Reaction score
11.404
Локација
underground
Izgleda,da je neko sa imalo mozga rekao da ne moze ove sezone,bio bi skandal.Ali bez obzira ovo je smesno,menjaju malte ne svake godine jer sad imaju najvise para,i naravno da racunaju da ce i sledece sezone igrati ls,jer titulu uopste ne dovode u pitanje.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.113
Reaction score
15.966
Локација
Храм фудбала
Nisam pratio koliko je klubova za, 20, 25, 30, nebitno, svi oni zajedno neće imati 8 stranca, a glasaju za.

Nabijem i vas i one zbog kojih glasate na k.

Zemlja debila i poltrona.

To je i meni najdebilnije. Ajde na cigane smo navikli da su cigani. Ali da za ovu odluku glasaju oni koje ne mogu placati ni domace igrace a o strancima mogu samo sanjati je debilizam svoje vrste.
Mamu vam jebem prodanu, sve vas treba puniti po 3-4-5 komada, i svaki put vam posle karanja napomenuti zbog cega ste karani.
A da ne spominjem interese "srpskog fudbala" i "nase" reprezentacije. Jel se tako brani Srpstvo i pravoslavlje picke ciganske?

Oteti im ovu titulu moramo kako znamo i umijemo, pa posle nek podignu prag i na 11 stranaca picka im materina ciganska.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.119
Reaction score
5.215
Локација
vezenemam
@GORAN-BL Peti post iznad tvoga, imaš odgovor.

Smehotres, za 2-3 godine može se očekivati obrnuta ciganska inicijativa/priča-smanjenje stranaca, odbrana i poslednji dani :D
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.059
Локација
Космос
Мислим да сам негде прочитао да смо ми, Спартак из Суботице и Кабел из Новог Сада гласали против предлога.
Ко је био уздржан, немам информацију.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ovde se tačno vidi koliko smo (ne)moćni kad je samo pored nas još 2 kluba bila protiv. Vraški teško će biti uzeti titulu, oni faktički samo 3 utakmice u sezoni igraju pošteno i to protiv nas.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Drugovi, oni se boje od nase decurlije, Lazara Pavlovica, Filipa, Lakcevica, Sehovica, Strahinje Pavlovica, Momcilovica, Milosavljevica, prepuni smo omladincima koji ce nositi tim i sledece sezone. Kao i svako pravilo koje su uvodili na kraju su bili protiv istog, pa ce i i za ovo. Nagurace novih Zandera i Kanjasa, ko im jebe mater.
 
Top