Uprava i marketing

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
7.173
Локација
Beograd
Dete je bilo crtež i nije bilo neko konkretno dete sa imenom i prezimenom, već samo neka ,,umetnička kreacija,, - možemo da kažemo ili loša, ili sjajna, ili kako kome, ali ipak samo ,,fikcija,, - koja meni lično nije bila smešna, ali Suma je konkretan čovek koji je mogao STVARNO da ostane bez oka (tj. da na njega oslepi) i to dosta ,,menja na stvari,, kada je ,,duhovitost, u pitanju...

Ali poenta nije u ,,crnom humoru,, nego u tome ko ga ,,kreira,, - biti DIREKTOR nečega u Partizanu (pa makar i bivši) valjda ,,povlači,, i neku odgovornost o tome šta ,,kreiraš,, kada je taj Partizan (ili neki njegov povređeni igrač) u pitanju...

Nije isto, ali kao kada bih ja npr. otišao u penziju, pa onda počeo sa bivšom firmom da se nešto,,prepucavam,, po ,,mrežama,, oko bilo čega...ja i sada mislim o njoj neke dobre i neke loše stvari, ali mislim da ne bi ,,išlo,, da je, po napuštanju, javno (pa ni crnim humorom) kritkujem...ili bih rekao nešto pohvalno, ili bih prećutao...
O.k. Snežanu (ex-Partizan) Grobari vređaju i prozivaju, a mene se moja firma neće ni setiti, ali opet...jedno je odgovoriti na uvredu nekom Grobaru, a drugo je za to ,,koristiti,, povređeno oko igrača koji nastupa za tvoju ex-firmu...

Doduše, ja stvarno mislim da su neka ,,preganjanja,, i ,,odgovor na odgovor,, preko ,,ličnih mreža,, budalaštine, ali...
Takvo je neko vreme...

Javio sam se da ovo komentarišem samo zato što su u pitanju bili ex-direktorka u Partizanu i Sumino oko...

Nikola9875

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
97
Локација
Novi Sad
hocemo bre da teramo ova govna ili sta?
Hoćemo, ako alternative nisu Bjeka, Ostoja i slični (koje AV šalje sa mitinga na utakmicu).
Gore pomenuti nisu bolje opcije od trenutne(što nikako ne znači da opcija VVV valja).
Ne znam ko bi normalan hteo da dodje u ovakvoj situaciji.
Sve i da postoji kvalitetno rešenje, za Vazurinu smenu je potrebno sazvati skupštinu, na kojoj glasaju Vazurini drugari...

tribiani

Grobar
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
846
Razmišljam o promeni uprave koja se desila u VK Partizan. Da li je moguće tako nešto i u FK? Da li je uopšte novo rukovodstvo u VK stvarno nezavisno od državne vlasti? Da li uopšte ima zainteresovanih fudbalskih legendi za tako nešto?

cvetkobre

Grobar
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
936
Znas kako druze, postoji voljni momenat, a od nedavno se u nauku uveo i nevoljni momenat, o cemu ce struka tek pisati.
Verovatno postoji volja, a napsram nje i nevolja, pa kad ljudi ( legende) saberu i oduzmu, drze se po strani, ili predju na stranu trenutno jaceg.
A mozda ih jednostavno boli djoka za Partizan.

Micke

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
156
Локација
Beograd
Razmišljam o promeni uprave koja se desila u VK Partizan. Da li je moguće tako nešto i u FK? Da li je uopšte novo rukovodstvo u VK stvarno nezavisno od državne vlasti? Da li uopšte ima zainteresovanih fudbalskih legendi za tako nešto?
Uverenja sam da je to apsolutno nemoguce i to pre svega zbog finansijskog aspekta.
Klubu treba ogromna kolicina novca da bi funkcionisao a koju mi nikako ne mozemo da skupimo. Igraca za prodaju skoro vise i nemamo, sponzori su nam svedeni na neke drzavne i jasno je da drzave nema da mozemo samo da se ugasimo.

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.198
Локација
Planeta Zemlja
Kad ti Djuric izadje i talasa po novinama i proziva te, pa koliko je to nisko. Jedan Dragan Djuric ih proziva, to onda dosta govori o ovima koji su sada u upravi.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
5.781
Evo ga:

Udri Đuro bandu, sve ti je oprošteno. :buhaha

Edit: Tražim neko izolovano pusto ostrvo, van svih plovnih puteva, da emigriram i odmorim se od ovakvih likova.
Kakav lazov:
Ja znam, kad sam pregovarao, recimo, za Lazara Markovića. Prodali smo ga 9.000.000, toliko je i leglo na račun.
A Lazara prodali Zahavijevom fondu i on ga prodao za 10mio bese?

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
2.744
Ma da, mi smo svi glupi, kratkog pamćenja (mada su Srbi generalno mazohisti i vole kada ih jašu raznorazni debili) i da smo svi zaboravili šta su radile sve garniture pre ovih unazad decenijama. Možda većina i jeste zaboravila, ali ja nisam, niti ću ikada.

aleksabor

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
9
Локација
Beograd
On je peder, to je 100% sigurno jer lično poznajem par slučajeva.. A da li ima veze sa pedofilijom, to ne bih znao.. Usput rečeno, zakonski je zabranjen odnos sa osobama mlađim od 16 godina, a ne kako većina misli, da je ta granica 18. Bez obzira koliko ja ili neko drugi bio protiv toga u bilo kojem pogledu. Takav je zakon u Republici Srpskoj, a ne vjerujem da je drugačija priča u Srbiji
U Srbiji je 14. Nije pedofil, ali nebitno to, covek je debil. Vidim da je mnogim ljudima on zanimljiv, meni su ona njegova saopstenja i pisanija nesto najgluplje sto sam ikad video. Pravi se pametan, prosipa neke fore, latinske izraze, koga boli k uopste za to. Ovo nije seminarska grupa Rimsko pravo, nego fudbalski klub.

Na Pravnom je omrazen, od gotovo svih zaposlenih i studenata, to iz prve ruke znam. Ne znam uopste kako uspeva da se odrzi tamo.

lavex

Grobar
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
573
Локација
"preko bare"
Nisam upućen da li je novo rukovodstvo u VK nezavisno od države, ali je to, mislim, moguće. VK nije profitabilan i samim tim nije ni interesantan ovima na vlasti.

S druge strane, imaš FK koji može i proizvodi ozbiljne pare i to je itekako zanimljivo državnoj vlasti. Zato ne mislim da je tako nešto moguće napraviti u FK. Nažalost...