Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Da smo organizovani kao sto nismo pa da ih danas posaljemo u proslost zajedno sa njihovim nalogodavcima. Al dan jos traje, olovku u ruke, izrazi bunt na jedini konkretan nacin, za koji dobijas priliku jednom u 4 godine!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.514
Reaction score
29.303
Локација
Novi Sad
Ove iz uprave da oteramo sa glasanjem na izborima? Ma daj brate, pa ovi bi ostali tu gde jesu sve da Ponos bude predsednik a marinika premijerka... slizali bi se oni i sa crnim djavolom a ne sa ovima.... ili celu utakmicu Uprava napolje sa celog stadiona ili motka govnjiva ili bojkot.
Najvise sam za ovaj prvi predlog ali jos nisu stali na zulj Jugu, tako da Istok i Zapad mogu da pevaju, Jug neverujem da bi se prikljucio bas odmah ali vremenom verujem da bi i oni, bar prvo manji deo pa zatim i ceo Jug.
Mislis ako dodje neko drugi na vlast da ce oni da sjasu tek tako sa Partizana? Nemoj da se zavarate braco, ovo je sljam nevidjenih razmera, gori su i od Ostoje koji ce bar otici ako padne vucic, ovi nece tek tako.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Jel bio juce neko iz uprave u lozi?

Ili oni posecuju samo ino gostovanja
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.514
Reaction score
29.303
Локација
Novi Sad
FKP-TSC-04-2022-5301-01.jpeg

Tu su, tu su.... pogledaj taj tuzan skup..... ali prvi put vidim ovog crnapinkhronika da sedi u lozi....


.....

Ps.izvinjenje za dupli post
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Срећом до сад нису и срећом имали смо до сада домаћинску управу. Ништа се не мења од 2012.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.223
Reaction score
33.632
Локација
vaginamandibularia
Срећом до сад нису и срећом имали смо до сада домаћинску управу. Ништа се не мења од 2012.
Ranije je to bio manir onih iz rupe.
Jednostavno, ne treba trositi vreme na FKP sem ako nije u pitanju uklanjanje ovog kancera ciganjskog sto se zapatio u klupskim prostorijama
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Bojkot fkp-a je jedino logično rešenje. Bio sam budala što sam se nadao nekim pojačanjima i palio kao mali majmun tokom prelaznih rokova. Sve ima svoju granicu, pa tako i to, neka iliev nekog drugog jebe i peca sa onim izjavama kako imamo popunjen tim.

Pratio sam pripremne utakmice, a doveli su me do toga da sam ovog proleća pogledao 2 cele utakmice protiv Sparte, 1 ipo protiv Fajnorda i derbi.
Od velikog optimizma pa čak i traženja igrača, doveli su me do skroz drugog ekstrema, da sam jednostavno ravnodušan i da me baš briga.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG

Prastajte ako ovaj portal nije dozvoljen ali zapade mi za oko ovaj deo, skoro pa lepo upakovan iza ovako afirmativnog naslova

"Kada je reč o postojećem kadru, pojedini fudbaleri tvrde da im se duguje. Taj problem je rešen promenom pravilnika o potpisivanju reprograma, čime je dug automatski pomeren za sledeću godinu."
Znaci poslodavac koji ti vec duguje promeni pravilnik kojim ti dug automatski pomera za godinu dana. Bajno za atmosferu u timu u sred borbe za titulu!
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
566
Reaction score
756
Ja pročitah na Novoj u okviru teme za izbore da je u Humskoj frka jer uprava tera igrače da potpišu papire da im se ništa ne duguje, da ne bi imali problema sa licencom...
 
  • Like
Reactions: BiP
Top