Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Predsednik kluba dizača tegova.

Ne znam šta da mislim... ali za ovo je u pravu: poluge vlasti i kriminala.

Što opet ne znači da je sve u pravu a pogotovo što je na strani udbaša vučele.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Cekaj pa koju oni pricaju nama prodaju...da drzava i vlast hoce da podmetne ostoju da uniste partizan..
ahahah ma daj brt pa kako misle da im prodje ta prica,a ljubili vucku dupe svakom prilikom.
pa zar ne bi sada psiho trebao da ih pusti niz vodu jer ga prozivaju da hoce da unisti partizan
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.615
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Raso Vucinic, nekad veliki Srbin i borac za prava Srba u Crnoj Gori, danas veliki montenegrin, koji se poziva na genocid Srba nad Crnogrcima 1918 godine, sve u svemu, smece neopjevano.
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Igrom slučaja se sećam ove spodobe u nekakvoj etno nošnji na nekom radikalskom ili sličnom skupu, pre 10ak godina na Trgu republike.
Dno dna!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
Samo da ne bude sad uvodjenje prinudne uorave u JSDPQ

Ovo sto oričaju veze s mozgom nema.

Evo AV se javio Vuceli i rekao na ne stoji iza Ostoje :buhaha
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
evo sada koristi i vucica protiv ostoje...nece se ovo tako lako zavrsiti i verujem da ce fk garnitura s grcevito boriti za opstanak..
pa on otvoreno kaze da je stao na njegovu stranu i pustio ostoju niz vodu....e sada da li ima toliko hrabrosti da tako nesto kaze a da nije istina to je veliko pitanje
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Po ovome FKP garnitura je bivša a ne radujem se budućoj prerano.

"Lično sam im pokazao da sa nama imamo potpise 13 klubova, oni sede sa nama u prostoriji, to su predstavnici klubova sa ovlašćenjima - Atletski klub, vaterpolo klub, veslački klub, gimnastički klub, klizački i hokej klub, košarkaški klub, odbojkaški klub, ragbi klub, rvački klub, streljački klub, teniski klub, džudo klub i šahovski klub. Po broju glasova prisutnih imamo 52 od 93 glasa i imamo kvorum za rad i odlučivanje i u prostorijama Teniskog kluba Partizan ćemo nastaviti skupštinu po dnevnom redu po kojem je zakazana za današnji dan i radićemo po dnevnom redu", rekao je pošumljeni.
HAOS U PARTIZANU: MIJAILOVIĆ IZGLASAN ZA PREDSEDNIKA VAN STADIONA: Vraća u klub i MARKA NIKOLIĆA - "Pozvaću i Vučelića!" https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a168...uje-Skupstinu-Partizana-u-teniskom-klubu.html
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.943
Reaction score
21.785
Sve razumem i saglasan sam sa mnogim stvarima koje su napisane i izgovorene ali ne mogu da prelomim u glavi da je ovo isto što i onaj nesrećni Ostoja. Od ovog što sad priča i njegovih NEMA gorih. Koji smo mi kurac uradili da nam ovakva govna uopšte prođu pored stadiona?
 
Top