Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
971
Reaction score
4.330
Локација
Nis
Nama I ne treba da bude cilj domaca titula jer u namestenom takmicenju ne vredi nista. Cilj je Evropa I da se tamo postizu rezultati dostojni istorije kluba.
A oni posle nek uzmu titulu ako ih nije sramota.
Pa nije ih sramota, od LS dobijaju zagarantovanih 20 miliona a mi dobijemo da biramo izmedju nedica i nedica.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Nama I ne treba da bude cilj domaca titula jer u namestenom takmicenju ne vredi nista. Cilj je Evropa I da se tamo postizu rezultati dostojni istorije kluba.
A oni posle nek uzmu titulu ako ih nije sramota.
"Aristokratski je boriti se za unapred izgubljenu stvar" General Duško Vujošević leta gospodnjeg 2014.
I jos cu dodati cigani i sramota u istoj rečenici- ne ide.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.146
Reaction score
27.966
Локација
Из Чикага (моји...)
Мешчини да ће то Остоја мало помало (а можда и у једном дану) све преузети. СД формално, а ФК можда не формално али ће свакако гурати своје људе на чело Клуба. А како наступа са доста самопоуздања по том питању, чини ми се да за то има и фирерово одобрење.
...остало је још само да се то технички спроведе.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.359
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Šta čeka Partizan net, mi treba da imamo svog kandidata:
95073_marjan-374674716_sq-s.jpg
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
574
Reaction score
801
Usrani gmaz se poziva na av, jos kaže "još mi nesto reko al nije sad mesto da kazem."
Da se Ostoja dobro spremio vidim da je tv partizan prenosio konferenciju. Uz Ostoju ide Novak Nedic, ide li i uz Vucelica!? Sta je ovo sunce ti poljubim!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.510
Reaction score
29.260
Локација
Novi Sad
Odakle vam srca da birate i da se opredeljujete.... vamo VV kretenizam, a vamo Ostoja i jebeni Novak Nedic!!!

ALO BRE GROBARI, JEBOTE?!?!?!?! PA TREBA IM JEBATI MATER, I JEDNIMA I DRUGIMA, A NE BIRATI IH!! GOVNJIVU MOTKU PA I JEDNE I DRUGE!!!!!!!!!!!!
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
362
Reaction score
965
Локација
Banja Luka
Bože kad vidim ove brojne kretene sa OBE skupštine/KZŠ, pitam se zašto sam 56 godina lud za Partizanom!
A onaj ljigavac iz Kluba dizača tegova je ,,, ma, povraća mi se!
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
https://telesport.rs/2022/09/12/jsd...-detalji-koji-su-promakli-javnosti-sta-dalje/
Dobar sazetak al najbitniji je poslednji pasus
"Rasplet cele situacije se može očekivati tokom aktuelne sedmice. Ipak, kako naš portal saznaje, skupština održana u prostorijama teniskog kluba na čelu sa Ostojom Mijailovićem je pred usvajanjem i ozvaničenjem. Time bi danas postavljeno rukovodstvo i zvanično stupilo na snagu, a sam Mijailović bi dobio pravo da umesto vladajuće garniture u fudbalskom klubu uvede privremene mere, koje bi podrazumevale privremenu upravu."
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ovo je kao kad posle izbora obije strane proglase pobjedu... Jedina je razlika sto za Vucelica nije apsolutno niko osim Rasa Vucinica dokazanog kretena koji bi prvi zbog para prodao i oca i majku a ovamo izigrava neko postenje, dok Ostoja radi pametno pa je doveo Zeljka i Marka pored sebe sto mu daje ozbiljan kredibilitet kod velikog broja ljudi.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
1.768
Локација
Beograd
Ostojić i Nedić bi nam eventualnim mandatom doneli adekvatni prosperitet modernog naprednog evropskog kluba, gde bi stolice na JNA bile zamenjene hiljadama udobnih kauča-masažera i gde bi svako imao lični ekran umesto pogleda na teren da navijači mogu da uživaju u najkomfornijoj proslavi vicešampionske titule, dok bi nas tandem VV vratio na put stare slave tako što bi vratili staro ruho Stadiona JNA.
Sve stolice bi bile uklonjene i prodate zbog izgradnje još tri sprata svečane lože, dok bi teren bio zamenjen blatnjavom podlogom radi sećanja na dane stare slave.
U poštovanju mera štednje, reflektori bi bili zamenjeni svećama dok bi semafor ručno menjali grobari na jugu.

Živela služba i demokratski izbori!
 
Top