Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Vidi kurca... pa kažite kojih je to 5 nelegitimnih klubova? Ili nešto muljate i izmišljate?
 
  • Like
Reactions: BiP

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Znači onaj skroz desno pored udbaša je Blagojević ispred Rukometnog kluba kao i naš bivši igrač...

...sve u svemu zaključak nakon ovog cirkusa danas:

Jebem vam svima mater, na kraju će samo Partizan da ispašta, smradovi jedni.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
glavna poenta je u tome sto ostoja ima kvorum,a vucela nema i sto se tice legitimnosti on je...e sada ako ostoja pristane da ga prevare sa pricom da ce se odrzati nova skupstina i time dobiti vreme da pokradu glasove koje ostoja ima, i da mu pokazu kako imaju podrsku vucica onda je i on naivan
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Sve razumem i saglasan sam sa mnogim stvarima koje su napisane i izgovorene ali ne mogu da prelomim u glavi da je ovo isto što i onaj nesrećni Ostoja. Od ovog što sad priča i njegovih NEMA gorih. Koji smo mi kurac uradili da nam ovakva govna uopšte prođu pored stadiona?

Apsolutno su ista govna samo što je Ostojić govno upakovano u šareni papir. Predsednik je KK evo koliko već a šta je uradio? Prodavao i prodaje i dalje priču na koju se pali samo onaj ko voli da živi u lažima.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.068
Reaction score
4.261
Локација
Humska 1
Kako kontaktirati Netflix, da napravi seriju po istinitim dogadjajima u i oko Partizana u zadnjih 10 godina? Kakva bi to serija bila.

Sprzili su mi mozak u ovom obracanju. Znaci neko iz vrha vlasti zove trenutnu garnituru da napravi pritisak kako treba glasati za Ostoju. Pominju se privatizacija, imovina, itd. Onda Vucelic zove predsednika da ga pita da li Ostoja ima njegov amin a ovaj se nije cuo cetiri meseca sa Ostojom. Pod cijom je onda kontrolom Ostoja kada se opet spominje Novak Nedic? I to javno pricaju sve...

Ovde jedino sto lici na klasicnu naprednjacku igranku jeste deo koji je sada na kraju isao: Da se Vucelic i Ostoja cuju, sednu i popricaju za "dobrobit" Partizana, podele neke funkcije sto bi licilo na neku prividnu promenu i teraj dalje za iste pare. Ratovali su, Ostoja pokazao sube, zeli dobro Partizanu i to je taj spin. A s obzirom koliko nas je, znacemo sta su uradili ali cemo i progutati.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.184
Reaction score
6.989
Локација
NbG
Sto ne pita neko ovog ovaaaj Blagojevica jel on tu po ovlascenju svog predsednika Zeljka Perunkica ili se samoovlastio da brani ovo sto je pokusao da odbrani i da li je neko proveravao i njegovo ovlascenje i kako bi on rekao pib, a usput i ime i prezime i jmbg.
I mozda najnespretnije zvucao jer je nekako i najiskrenije pricao, bez pripremljenih govora i sa zanimljivim izletanjem za Ostojinu posetu sa poznatim nam nn licem ali Mico Pusica iz karate kluba je najozbiljniji igrac od svih koji su sedeli na ovoj kzs i veliki i iskreni Partizanovac.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.130
Локација
Žrnov
Apsolutno su ista govna samo što je Ostojić govno upakovano u šareni papir. Predsednik je KK evo koliko već a šta je uradio? Prodavao i prodaje i dalje priču na koju se pali samo onaj ko voli da živi u lažima.
ti i ja se ovde apsolutno slazemo. jedino sto je kod mene tas na ostojinu stranu su Ćelavi i Želimir... njih dvojica mi se u taj narativ ne uklapaju..m
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Željko je za Ostoju, ali on nije ovlašćeno lice RK-a i nije uspeo da skloni ovog majmuna.
 
  • Like
Reactions: BiP

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
ti i ja se ovde apsolutno slazemo. jedino sto je kod mene tas na ostojinu stranu su Ćelavi i Želimir... njih dvojica mi se u taj narativ ne uklapaju..m

Ma naravno, ne sporim da trebaju promene makar one bile i kozmetičke. Da bi sledeći koji dođu dostigli nivo odvratnosti sadašnje FK uprave moraju baš dobro da se potrude, njihov odnos prema klubu i ponašanje uopšte su odavno prešli granice zdravog razuma, za ono što su napravili od kluba je da im podeliš doživotne robije bez suđenja. Problem je u tome što ljudi Ostoju vide kao nekog spasioca, ne on je samo dobar demagog i prodavac praznih priča
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
986
Reaction score
4.457
Локација
Nis
Ostoja dobija i isteruje Vucelica, ovo se najavljivalo dve godine a sad je vreme da zavrse posao. Verujem u ovu pricu o privatizaciji tako da ce svi manji klubovi da ispuse jer nece to niko da kupi ili preuzme....Ostojin posao je da preuzme JSD kako bi udario par eksera u kovceg. Sto se tice drzave, oni ce nastaviti da podrzavaju samo jedan klub a nama ce preostati da nadjemo kupca ili riknemo kroz dugove.
 
  • Like
Reactions: MAK

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.772
Reaction score
19.405
Локација
Nickname
FK pod kontrolom Mijailovića rezultatski neće ništa preterano napredovati.
Zna se na čija se vrata kuca kad se pita za titulu u ovoj zemlji. I to se neće promeniti do njegovog pada.
Ono što će dobiti jeste nešto šminke stadiona i marketinga, uz iole konkurentniji tim za Evropu i čestit stručni štab ubuduće što je po meni sigurno bolje nego trenutni AFK Partizan. Barem da se ne sramotimo kao do sada zbog zebnje hoćemo li imati para za ino-gostovanje dalje od Balkanskog poluostrva.
A kad jednog lepog i sunčanog dana padne vodeći ker sa vlasti, svi sateliti ili barem vodeća većina će posledično pod blato zajedno sa njim.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.116
Reaction score
14.634
Локација
Kipar
Nama I ne treba da bude cilj domaca titula jer u namestenom takmicenju ne vredi nista. Cilj je Evropa I da se tamo postizu rezultati dostojni istorije kluba.
A oni posle nek uzmu titulu ako ih nije sramota.
 
Top