Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.214
Reaction score
15.822
Локација
Beograd
Iskren da budem nema ništa gore nego pozivanje na nasilje u tuđe ime ali da su onomad velja i mutavi otvorili vazuri lobanju, svako od njih bi razmislio koliko sme. A to samo pokazuje kakva smo banana država kad je nasilje jedino što deluje.
Da je svaka garnitura koja je oterana visila posle na banderi, bar bi znali gde im je granica, a ovi su pokazali da su svaku granicu probili i da može sve i da i sledeći mogu šta hoće.
I tu nema šta da se krive simpatizeri, to bi otprilike trebalo da bude jedina i najbitnija uloga “najvernijih”.
Ja ove klince iz kraja kao grobare ne razlikujem od cigana, izgledaju svi kao skinsi od 50 kila ošišani do glave, od glave do pete u fejl ili oriđiđi najku ko koliko love ima i onim ciganskim kengur šuškavcima. Nije da je u moje vreme govno mirisalo ali smo se bar razlikovali nekako.
Zaboravio si i onaj "modni" detalj, nogavice od šuškavca malo podignute da se vide bele čarape.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Pa pre nekoliko dana desilo se slično. Ostoja dao isto tako ostavku i ovi još odobrili i na istom sastanku izabrali ga opet.

"Ostoja Mijailović je podneo ostavku, koju je prhvatila većina prisutnih delegata"

"Mijailović je dobio podršku 62 glasa u Skupštini i ponovo je izabran za predsednika JSD Partizan"

:cekanje:
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.785
Локација
"preko bare"
Ne želim nikom nesreću, pa tako ni ovim lopužama, ali ovako ići na armiju grobara... ne znam šta im je u glavi.
Na koju armiju Grobara misliš? Onu što protestvuje ispred praznih kancelarija, onu što samara i otima zastave od Partizanovaca, ili onu što sjedi kod kuće za kompjuterom?

Mi da smo pravi, ovi bi odavno bili na ulici. Mi nikoga drugoga ne možemo kriviti za ovakvu situaciju, do nas samih.

Znam, ja prvi ne bih trebao nikoga kritikovati, jer nisam tu i ne mogu mnogo pomoći. Ali me voli kada vidim šta se dešava i na šta smo spali.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
Ne vidim drugo rešenje nego da klub skroz propadne, da idemo u treću ligu. Bilo bi 10 000 ljudi svaku utakmicu plus manje nade da će cigani igrati LŠ jer neće imati ko da im dodaje bodove u Evropi. Zar je to išta lošije od trenutnog stanja?
 
Top