Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
307
Reaction score
1.902
Локација
Beograd
Prvi sam skandirao protiv Djure... Tog coveka nisam nikako mogao da svarim ni audio ni vizuleno i mislio sam da smo tada probili dno! Medjutim kad sa ove distance pogledam kad je teran,kako je teran, ko ga je terao, zasto je hapsen i ko ga je hapsio, pa posle toga pustan, ko je dosao posle njega. Kad pogledam rezultate iz tog perioda i posle tog perioda.... Sve sto mi na kraju ostaje je da sada skandiram Djuro vrati se! Bukvalno sam u fazonu, daj i Djuru samo da ovoj gamadi vidimo ledja!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.398
Локација
Beograd
Kucamo na vrata zaboravljenih lopuža...ovaj asova...PFC - uprava - nostalgija:


 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
vv tandem ponovo odbijen u APR. Deluje kao da im neko ne dozvoljava da završe šta su naumili
Пре неки дан су успели да упишу још једног заступника у АПР - Милорада Николића.

Објавио је и Журнал, а успео сам да пронађем решења на АПР-у (2 одбијања и 1 усвајање), па ако неког интересује и ако се разуме ето штива за читање у прилогу.
 

Прилози

  • AprDoc - resenje o odbacaju 11-5-23.pdf
    128,6 KB · Прегледа: 14
  • AprDoc - resenje o odbacaju 4-5-23.pdf
    120,2 KB · Прегледа: 9
  • AprDoc - AprDoc - resenje o usvajanju 12-5-23.pdf
    112,2 KB · Прегледа: 14

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
Ovo je skandal. Znaci sad se ceka na odluku suda, koja naravno nece nista promeniti i ko zna kada ce uopste i biti doneta… Do tada ce vec biti Jul mesec, cak i da dodje nova uprava, treba vremena da se sve sabere, da se dovedu pojacanja i trener, ako mislimo nesto da uradimo. Tesko nama, ovo postaje mucno cak i nama najvecim mazohistima.
 
Top