Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
277
Reaction score
1.775
Локација
Beograd
Nema izgovora gde su radnički niš i čukarički na tabeli ispred Partizana,...
I obilić nekad i tsc skoro, isto provokacija i nebuloza.

Ako je slobodan milosevic objavio rat Južnom Frontu, odgovor je bio od nas svih kakav je bio: sloboda Partizanu na medijskom i svetskom nebu!!!

Ovde se radi o vučićevim zločinima ka Partizanovom Genomu gde šampionat i vlast je "samo za njih" ???

Budite uvereni da će adekvatna kazna i pravda biti i za te kreature...

Odlazak Rikarda i već znamo odakle prde i smrde spodobe,...
ne samo smrti slavnih asova i navijača nam, što je van pameti da se dopusti nakon svega nekad!?!?

Primeti se da je dinamo zagreb na LŠ lestvici mnogo ispred Partizana.
I da taj novi pazar se vozdiže.
Tu ih treba sabiti za sportske neprilike?!

Za političke, gde crvena boja iritira,..ekspertize i medijske prezentacije ko podriva, dotične odstranimo!
 

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo
Hoce li za nas mazohiste koji smo imali sezonsku za proslu sezonu,i dolazili na stadion za ovu sezonu sezonska biti gratis? Zna li se sta?
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Zašto bi bilo kome sezonska bila gratis? Lepo je sto si isao na stadion, ali sve sto mozes da ocekujes je pravo prece kupovine i nista više.
 

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo
Zašto bi bilo kome sezonska bila gratis? Lepo je sto si isao na stadion, ali sve sto mozes da ocekujes je pravo prece kupovine i nista više.
A pritom nebi da ulazim u raspravu,ali mi deluje da si nekako previse srcano odreagovao na moj post....A nevidim da se pitamo odakle raznim tapkarosima oko stadiona karte sa cenom od 0(nula dinara) pa cak i za utakmice tipa Radnik,Novi Pazar.....
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Ako si bio ironican, kao sto kazes da jesi, i verujem ti da je tako, nema sta dalje da ulazimo u raspravu. Pogresno sam procenio i to je to.
Sto se tapkarosa tice, apsolutno se slazem sa tobom ali dzabe mi ovde pisemo kada nas 500 dodje na utakmicu..
 

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo
Ako si bio ironican, kao sto kazes da jesi, i verujem ti da je tako, nema sta dalje da ulazimo u raspravu. Pogresno sam procenio i to je to.
Sto se tapkarosa tice, apsolutno se slazem sa tobom ali dzabe mi ovde pisemo kada nas 500 dodje na utakmicu..
I tu se slazem u potpunosti.....Pozdrav za tebe i ostale "mazohiste"....Znas sta je jos tragicnike sto nasa uprava,marketing nista necine da neko dodje na stadion......Ja recimo kupujem sezonsku i za dva klinca ali.....Decu racunaju do 12 godina i ako opet ironija do 16 godine dete samo nemoze danptisustvuje utakmivi niti da kupu kartu....Deca imaju popust(placaju sezonsku 2000)iskljucivo za zapadnu tribinu...I opet kazem samo deca do 12 godina vec sa 13 godina placaju punu cenu...Ako je sezonska recimo za istok ili zapad 6000 za nas troje mene i dva klinca je 18000,slozices se nije malo....A pritom ja radim po smenama recimo iz unutrasnjosti sam i zbog posla nemogu bas svaku utakmicu da ispratim....
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
284
Reaction score
1.303
Локација
Čačak

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.796
Локација
Храм фудбала
Остоја не плаћај ништа.
Нек' играју и тренирају по дану таман да озноје дресове.
А Вазура нек наручује лед у врећама да га може ставити себи и Вучели у виски.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.180
Reaction score
6.953
Локација
NbG
Cekajuci jednog coveka da se smiluje i spasi nas kao nebrojeno puta do sada u poslednjih 10 godina. Neka predstava pocne...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Doveli klub na nivo Sunday League fudbala. Engleska sedma liga.

Ovi idu dublje nego Titan. Kud Vazura nije kupio to putovanje do Titanika.

PS: sve maslo pičkoustog bolesnika. Setite se sms 2344 za kurvu. Pa nisu imali sredstva za higjenu (šampon) itd. Sve nam vraća. Sve što smo uzimali pre on duplirao sve njihove patnje sad su naše. Samo čovek sa kratkim pamćenjem može da veruje da je ovo samo nesposobna uprava. Ne ovo je realnost vladavine šizofrenog degenerika koji je svoje sns degenerike instalirao na tribine i u upravu.

Umri žvaljo u najgorim mukama to ti želim.
 
Последња измена:

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.702
Reaction score
22.675
Локација
Beograd
Doveli klub na nivo Sunday League fudbala. Engleska sedma liga.

Ovi idu dublje nego Titan. Kud Vazura nije kupio to putovanje do Titanika.

PS: sve maslo pičkoustog bolesnika. Setite se sms 2344 za kurvu. Pa nisu imali sredstva za higjenu (šampon) itd. Sve nam vraća. Sve što smo uzimali pre on duplirao sve njihove patnje sad su naše. Samo čovek sa kratkim pamćenjem može da veruje da je ovo samo nesposobna uprava. Ne ovo je realnost vladavine šizofrenog degenerika koji je svoje sns degenerike instalirao na tribine i u upravu.

Umri žvaljo u najgorim mukama to ti želim.
I dalje mi nije jasno uz sve svinjarije čelnika nam, kako je to neko sa 75M€ duga u nikad boljoj poziciji i statusu, dok se neki raspadaju sa 30M€?
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
284
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
I dalje mi nije jasno uz sve svinjarije čelnika nam, kako je to neko sa 75M€ duga u nikad boljoj poziciji i statusu, dok se neki raspadaju sa 30M€?
Tako što oni imaju garantovan prihod od 25-30 miliona od LŠ + ko zna koliko od države. Mi imamo fazon 1.5 miliona od guma, i ovo nešto što smo prodavali sitno
 
Top