Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.791
Reaction score
23.003
Локација
Beograd
Oni bez koraka u novu sezonu imaju 75M€ duga, to prvo. Drugo, garantovani prihod su unapred trećinu i više sjebali za onaj čuveni porez, gde će da se uglave 2,5 miliona, plus ove kupovine, a da ne idemo na održavanje kadra, stadiona, kluba i slično. Oni su već sad u skoro, pa minusu, a drugi deo tvoje rečenice je upravo suština, pravi se atmosfera da je tamo sve fantastično, a u stvari, ako malo budemo imali sreće, car će biti go, mnogo brže, nego što mislimo... Do tad mi treba nekako da skinemo vepra i Metuzalema iz kluba, radi nas.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
299
Reaction score
1.404
Локација
Čačak
Oni bez koraka u novu sezonu imaju 75M€ duga, to prvo. Drugo, garantovani prihod su unapred trećinu i više sjebali za onaj čuveni porez, gde će da se uglave 2,5 miliona, plus ove kupovine, a da ne idemo na održavanje kadra, stadiona, kluba i slično. Oni su već sad u skoro, pa minusu, a drugi deo tvoje rečenice je upravo suština, pravi se atmosfera da je tamo sve fantastično, a u stvari, ako malo budemo imali sreće, car će biti go, mnogo brže, nego što mislimo... Do tad mi treba nekako da skinemo vepra i Metuzalema iz kluba, radi nas.
Ima istine, ali treba da uzmeš u obzir i kvalitet odnosno vrednost igračkog kadra, onda smo u velikom minusu u odnosu na njih. Najveći klubovi na svetu imaju ogromne dugove, pa su i dalje najveći... ne gleda se to sve tako baš
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.074
Reaction score
4.304
Локација
Humska 1
A oni su inace bas mnogo prihodovali od prodaje igraca? Jedno je vrednost igrackog kadra na papiru a drugo je realnost. Pa sve one njihove silne talente preko kojih su projektovali milione i milione koje ce da se sliju u kasu su prodali na kraju za sicu. Njihove strance i Mrkeline kombinacije ne vredi ni spominjati. Paradoks je, da smo mi ovakvi jadni i bedni kakvi smo razmerno s brojem igraca i brojem transfera prolazili verovatno bolje od njih u ovim godinama.

Terzicu i Mrkeli moze da pomogne mozda donekle samo neko kao ovaj sadasnji trener, pa mu das odresene ruke, pa mozda i naprave neku okej pricu. Njihove odluke su uglavnom bile stetne po komsinicu i uvek sam rekao, dok su oni tu, ja sam spokojan. "Samo" mi da resimo nase probleme.

Izvinjavam se za off.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.791
Reaction score
23.003
Локација
Beograd
Ima istine, ali treba da uzmeš u obzir i kvalitet odnosno vrednost igračkog kadra, onda smo u velikom minusu u odnosu na njih. Najveći klubovi na svetu imaju ogromne dugove, pa su i dalje najveći... ne gleda se to sve tako baš
Buraz, biće da nisi baš upućen kako se gledaju dugovi u svetu, likvidnost, obrtna sredstva i sve što ide uz to(ukratko) i kako je to kod nas...
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
299
Reaction score
1.404
Локација
Čačak
A oni su inace bas mnogo prihodovali od prodaje igraca? Jedno je vrednost igrackog kadra na papiru a drugo je realnost. Pa sve one njihove silne talente preko kojih su projektovali milione i milione koje ce da se sliju u kasu su prodali na kraju za sicu. Njihove strance i Mrkeline kombinacije ne vredi ni spominjati. Paradoks je, da smo mi ovakvi jadni i bedni kakvi smo razmerno s brojem igraca i brojem transfera prolazili verovatno bolje od njih u ovim godinama.

Terzicu i Mrkeli moze da pomogne mozda donekle samo neko kao ovaj sadasnji trener, pa mu das odresene ruke, pa mozda i naprave neku okej pricu. Njihove odluke su uglavnom bile stetne po komsinicu i uvek sam rekao, dok je njih tu, ja sam spokojan. "Samo" mi da resimo nase probleme.

Izvinjavam se za off.
Nije toliko bitno koliko su prihodovali, već koliko se "vodi" vrednost ekipe. Dajem primer: hoćeš da uzmeš kredit od banke, oni gledaju stanje: dug 75 miliona, vrednost ekipe npr. 74, siguran prihod 25-30 miliona, nama dug 35 miliona, vrednost ekipe 38, siguran prihod možda 2? Kome će pre odobriti kredit? Ili bolje rečeno kod koga će pre doći dobar igrač? Sve ostalo se slažem. Šta su oni sve imali mogli su da budu Real Madrid do sad ali nisu zbog mrkele i mafije. To je naša (ne)sreća valjda. Inače vrednosti gore su sa transfermarkt-a, duplo veću vrednost ekipe imaju
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.106
Reaction score
15.896
Локација
Храм фудбала

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Nije toliko bitno koliko su prihodovali, već koliko se "vodi" vrednost ekipe. Dajem primer: hoćeš da uzmeš kredit od banke, oni gledaju stanje: dug 75 miliona, vrednost ekipe npr. 74, siguran prihod 25-30 miliona, nama dug 35 miliona, vrednost ekipe 38, siguran prihod možda 2? Kome će pre odobriti kredit? Ili bolje rečeno kod koga će pre doći dobar igrač? Sve ostalo se slažem. Šta su oni sve imali mogli su da budu Real Madrid do sad ali nisu zbog mrkele i mafije. To je naša (ne)sreća valjda. Inače vrednosti gore su sa transfermarkt-a, duplo veću vrednost ekipe imaju
То можда у Енглеској. Овде се гледа чији дрес носи преЦедник. А и некако не могу да замислим банку која гледа трансфермаркт....мислим да је то само нека овдашња прича у оном стилу "позитивна нула" и слично.....
 
Последња измена:

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
496
Reaction score
1.782
Ima istine, ali treba da uzmeš u obzir i kvalitet odnosno vrednost igračkog kadra, onda smo u velikom minusu u odnosu na njih. Najveći klubovi na svetu imaju ogromne dugove, pa su i dalje najveći... ne gleda se to sve tako baš
Najveci klubovi prihoduju od prodaje ulaznica stotine miliona, od dresova i ostalih stvari desetine miliona, od tv prava desetine miliona, od marketinga desetine miliona. Tako najveci klubovi servisiraju svoje dugove. Ovi prodaju par hiljada dresova i imaju od ulaznica milion (LS), ostalo im oprosti drzava i mirna Bosna.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
299
Reaction score
1.404
Локација
Čačak
Slažem se za sve što kažete ali je svakako činjenica da su svetlosnu godinu ispred nas kako god. Iz milion razloga, a najviše zbog prve usnije Srbije
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Периоди под Савом, а посебно под Николићем су показали где би они били са свом том подршком само да Партизан није био саботиран. Није ни новац све и свја у фудбалу. Чак шта више на овом нивоу новац је много мање битан него на оном највећем нивоу. Неки Реал или Сити не могу да прођу јефтино, а да добију квалитет који им треба. На овом нивоу то може...ако знаш....и ако те пусте да радиш нормално. Нашем фудбалу генерално фале људи који знају да препознају таленат, а сви бивши цигани од Мркеле преко сада Марина су оперисани од тог посла. Све што зна је са друге стране брда па и тај ммучени Илиев је за њихове СД био скаут Барселоне.
 
Последња измена:

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.112
Reaction score
5.176
Локација
vezenemam
Slažem se za sve što kažete ali je svakako činjenica da su svetlosnu godinu ispred nas kako god. Iz milion razloga, a najviše zbog prve usnije Srbije
ovo sad meni nije najjasnije, pa molim te pojasni.
kažeš da je državna fufica bolja od nas zbog milion razloga, a najviše zbog lebdeće usnije?
ili sam to pogrešno razumeo?
Izvini, ali nisi mi baš najjasniji.
Jesi li mislio na predsednika svih gradjana?
prvog derpea, najsočniju usniju, duha-koji-lebdi, picoustog....koji drugi preCednik može biti u pitanju?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.054
Reaction score
26.259
Локација
ante portas
Ne plaćaju struju,porez,igrače, radnike.
I tako godinama.
Mislio sam da od Dragana Mutavog Đurića ne može gore,ali ova bagra probija dno.
Ako nešto ne preduzmemo ,mi lično, za koju godinu nećemo imati klub.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.345
Nadam se da je Ostoja umešao prste u ovo isključenje i da će to ubrzati odlazak lopina.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
643
Reaction score
2.360
Локација
Beograd
Ne treći čovek je u pitanju.
Ostoji i Vazuri je navukao bokserske rukavice i obojici rekao isto: Udri!
A oni poslušni slušaju šefa. Ta borba će trajati dugo, a završiće se nokautom Partizana.
Šef će, naravno, mnogo da se veseli.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
299
Reaction score
1.404
Локација
Čačak
ovo sad meni nije najjasnije, pa molim te pojasni.
kažeš da je državna fufica bolja od nas zbog milion razloga, a najviše zbog lebdeće usnije?
ili sam to pogrešno razumeo?

prvog derpea, najsočniju usniju, duha-koji-lebdi, picoustog....koji drugi preCednik može biti u pitanju?
Nisam siguran sta tacno treba da objasnim? Bolji su od nas igrački, organizaciono, finansijski itd. Za to je inicijalni krivac firer "sa šipke", ali dosta je i do nas. Mi smo dopustili da nas jebu vazura i slični
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
351
Reaction score
2.519
Локација
Vukovar
Ne plaćaju struju,porez,igrače, radnike.
I tako godinama.
Mislio sam da od Dragana Mutavog Đurića ne može gore,ali ova bagra probija dno.
Ako nešto ne preduzmemo ,mi lično, za koju godinu nećemo imati klub.
Da ali vidite li da nikog nije briga, niko od bivših igrača Partizana, od poznatih navijača Partizana bilo koga ko ima neki uticaj i čija reč ima neku težinu ne progovara ništa, zabole ih ona stvar za Partizan, gomila dupelizaca koji su članovi stranke i ćute i puše.

Tako da se ni ja ne potresam nešto preterano, nek ugase klub pa da kreneo od nule poštenije je nego ovo što gledamo.
 
Top