Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Одгледао сам интервју тачно до 05:11 и искључио..... јер од 3:56 до 05:11 сам сазнао све што треба да знам о овом човеку, какав је и какве су му намере. Премотао сам још пар пута да видим јел сам лоше схватио шта је рекао али изгледа да нисам...
Ипак, очигледно је да смо толико притиснути у јендек да бољи од овог да се појави неће. Класична очајничка промена
 
Последња измена:

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
198
Reaction score
293
Potencijalni predsednik kluba deli igrače na domaće i strance! Jedina ispravna podela je na dobre i loše, ma odakle igrač bio.
Priča kako bi stranci uložili pare ali FK ne može da bude udruženje građana. Kasnije opet spominje ulog 20 do 30 miliona dolara stranih firmi. Druže moj dobri, ajd ti nama reci koje firme, ko će ti biti u upravnom odboru, ko će ti voditi sportski sektor ili odmah produži dalje.
Mogu i ja da se kandidujem sa takvom pričom. Ajd ti majstore iznesi svoj plan, način funkcionisanje kluba, kako ćeš organizovati omladinsku školu. Kako ćeš dugove vraćati? Hoćeš sve što valja da prodaš?
Ne zanima me podrška legendi i veterana bez imena i prezimena.
Jedino što sam zaključio, ne mora da znači da je tačno, da se rešavamo svih stranaca. Igraće igrači ponikli u Partizanu i svake godine pričaćemo o tituli za dve godine. Znam da sam ja ne bitan ali moju podršku nema. Odjebi Sretene zajedno sa Vazurom.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.384
Reaction score
37.824
Spominjao je rekordere po broju utakmica... ako nije neka fora tipa rekorder u sezoni XZ sa odigranih 30 utakmica dok su ostali igrali po 29, onda je spisak dosta kratak. Iz TOP10 pola ih više nije živo.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.093
Reaction score
15.830
Локација
Храм фудбала

Вазури су дани дефинитивно одбројани, вјероватно сада преговара о томе да не заглави заслужену робију када дође друга структура.
По томе ће се знати да ли ће неки нови радити у интересу Партизана и говно стрпати иза решетака, или ће наставити утабаним стазама.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732

Вазури су дани дефинитивно одбројани, вјероватно сада преговара о томе да не заглави заслужену робију када дође друга структура.
По томе ће се знати да ли ће неки нови радити у интересу Партизана и говно стрпати иза решетака, или ће наставити утабаним стазама.
У нашем случају историја се понавља...како је било после зеца и бика, како је било после ђуре фризуре тако ће и после вв тандема..... Али ово је очајничка ситуација тако да осим очајничких решења ништа друго не преостаје
 
Последња измена:

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.384
Reaction score
37.824

Вазури су дани дефинитивно одбројани, вјероватно сада преговара о томе да не заглави заслужену робију када дође друга структура.
По томе ће се знати да ли ће неки нови радити у интересу Партизана и говно стрпати иза решетака, или ће наставити утабаним стазама.
Kao što ni jedna nova vlast nije bivšu slala na robiju u državi, po istom principu se radi i u klubu.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.384
Reaction score
37.824
"Novajlijama se praktično ništa ne duguje"

Po starom dobrom receptu, stranci uglavnom dobiju dovoljno da ne pobegnu odmah (ko je rekao Asano?) dok domaći mogu samo da gledaju kao dete kroz izlog prodavnice slatkiša. E kad se zavrne slavina i strancima, a verujem da se bliži sat, a ne dan, e onda je gotovo.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Realno im nije ugrožena egzistencija, dobili su platu pre 5 meseci, sasvim dovoljno za parizer, majonez i pola hleba svaki dan, da pucaju od energije.
Praktično se ne duguje ništa novajlijama koji su tu 2, 3 meseca što je veliki uspeh, jer praktično ne kasni im se više od 2, 3 meseca.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.778
Reaction score
22.940
Локација
Beograd
Moj pokojni deda je umeo da kaže, neće ni koza na vašar, pa na kraju ode...
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
641
Reaction score
2.357
Локација
Beograd
Hoće, otići će Vazura, ali pod jednim jedinim uslovom.
A to je da ga neko uhvati za uši i izbaci kao govno iz Partizana.
 
Top