Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
"Ja o krivici ne govorim, jer će o tome govoriti nezavisno sudstvo ove zemlje", rekao je Vučić.

Ма јебем вам ја маму одвратну, и теби, и том независном судству!
Боли ме она ствар за Ђурића, али ми је милион пута дражи од овог смрдљивка! Не занима ме политика, али и треба да живимо као говна кад смо глуп народ, исувише глуп, јер шта друго рећи кад ова сподоба израста у јебеног хероја ове земље!
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Мене мало нервира потенцирање да је ухапшени Драган Ђурић председник Партизана.

Човек је ухапшен због малверзација у Заводу, Зекстри и као таквог га треба помињати.

Он јесте тренутно председник ФК Партизан, али (на нашу жалост) он није ухапшен због лоповлука у нашем клубу.

Овако се беспотребно блати клуб преко медија (који то ваљда раде несвесно).





Надам се да ће опозиција тј. нова Управа делати брзо и искористити све ово да се клуб што пре очисти од Милета, Раше, Адија...
Ваљда неће чекати децембар.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Мене мало нервира потенцирање да је ухапшени Драган Ђурић председник Партизана.
...
Овако се беспотребно блати клуб преко медија (који то ваљда раде несвесно).

Чињеница је да је он и председник Партизана, а то се сакрити не може. Не блате медији клуб, клуб је облаћен оног дана када је ова сподоба села у фотељу председника. Пре бих рекао да су клуб облатили сви они који су то немо посматрали и давали му подршку, пре свега мислим на оне који имају тежину као јавне личности и Партизанови људи.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Drugovi, dolazi vreme ćorke. U ćorku će da se ide ko u kafanu sad što se ide.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Чињеница је да је он и председник Партизана, а то се сакрити не може. Не блате медији клуб, клуб је облаћен оног дана када је ова сподоба села у фотељу председника. Пре бих рекао да су клуб облатили сви они који су то немо посматрали и давали му подршку, пре свега мислим на оне који имају тежину као јавне личности и Партизанови људи.

pravdazadjuru.jpg


I pevali "Stanoje odlazi", koja li je bila tarifa?
sa jednog naseg grobarskog foruma :D
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Informer:

onfsre.jpg


"Čim upiše hipoteku na kuću, Đura na slobodi"

A kakva mu je ta kuća... Mislim vredi li dva miliona?
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Ružić je ispao debilčina što je ovom izjavom samo dao zicer pičkoustom da zablista.
Da ne volim Ružića - ne volim ga, ali da aplaudiram pičkoustom....ne pada mi na pamet.
Goreće u paklu svi zajedno pa nek se tamo prcaju koliko hoće, govna lopovska
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Kako bi tebi bilo da ti se tatko Đura sutra uvali na gajbu :D

Kupio je on verovatno neki ranč u okolini rodne Dervente... Tamo će on da krčka parice koje su nam (od)uzele tolike Lige Šampiona!
 
Последња измена:

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Joj Srbijo zemljo lopova prearanata i kriminalaca...

Da sam ja ukrao 100 evra,lezao bi tri godine u zatvoru...Ovaj Sjebao ceo veterinarski zavod ,i Partizan i malo je u pritvoru,odmah mu je odredjena kaucija...

Onaj mali Mitrovic zgazi devojku na pesackom sa 120 kmh ,i nista,malo bio i pusten,svi cute...

Je..em te Srbijo takvu kakva si danas
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Mozemo mi da pokrenemo akciju skupljanja kinte za pomc predsedniku. Pustimo vest u javnost i za 24h objavimo da smo skupili i kupili recimo vazelin, eventualno ljubicaste kurtone za njegove nove drugare.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Kako bilo, jasno je da ovo nije bilo privođenje pro forme i da nije sve bila samo predstava za gledaoce sa jeftinijim ulaznicama. Pošto je jasno da se ovde vodi i politička borba, jasno je i ko je u prednosti. Sam njegov istup danas, koliko ga god mi ne voleli, nedvosmisleno govori o tome da ovaj slučaj ne bi smeo da bude cirkuska tačka. Naravno, u ovoj zemlji nikad ne možeš sa sigurnošću da tvrdiš da je nešto izvesno i da iza nečega ne postoji drugi plan, opcija B.
U svakom slučaju, u jedno sam uveren. Bio pušten on na slobodu ili se branio iz prdekane, njegovo vođenje kluba ne može biti dugog veka, makar ga sutra oslobodili svih optužbi. U tom smislu, glupo je gložiti se oko toga da li je ovo trebalo da bude odrađeno pre X godina, zašto ne odgovara za počinjeno u FKP, zašto mu je pruženo pravo jemstva i branjenja sa slobode.
Nešto se desilo, i kako god vama to naivno zvučalo, desilo se nešto veliko. U to budite uvereni. Koja god od ove dve struje od kojih svaka vuče na svoju stranu, pobedi, ovaj izmet više nikad neće imati tu poziciju koju je imao. To vam garantujem.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Apsolutno se slazem sa kolegom.

Nego, nisam odavno. Ovu seriju ni Tomket nije ocekivao. :D

prison-break.png
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Ali ladno ima kucu od 2 miliona. O majko moja...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Mozda on misli da vrijedi 2 miliona, neko ce drugi ipak to odluciti.
Hajde da vidimo hoce li se sutra ta nasa opozicija javiti izgleda da danas nisu stigli. :puke
 
Top