Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

ImodiumPFC

Početnik
Учлањен(а)
17.11.2013
Порука
190
Reaction score
88
oglasila se i opozicija :D

SREDA 15.01.2014. | 13:57
Bogićević ne odustaje od Partizana
IZVOR. B92 | MN
Vlasnik kompanije Farmakom Miroslav Bogićević rekao je da nije odustao od namere da postane direktor Partizana i da želi da finansijski pomogne klubu.



"Nikada nisam odustao od Partizana. Zašto bih? Nemam razloga za to. Ja sam Partizanovac u srcu i hoću da pomognem", rekao je Bogićević za list "Telegraf".

Bogićević je ranije u više navrata izjavio da želi da zameni Dragana Đurića na mestu predsednika Partizana, a mediji su spekulisali da je na izborima februara 2012. godine trebalo da bude protivkandidat Đuriću.

Specijalni sud u Beogradu je u utorak odredio Đuriću pritvor do 30 dana zbog sumnje da je učestvovao u malverzacijama prilikom privatizacije Veterinarskog zavoda u Zemunu.

"Nije dobro i ne može da bude dobro da “palica” Partizana bude u rukama Dragana Đurića. Mnoge stvari nisu urađene kako treba. Partizan mora da ide u Evropu, ne može da osvaja samo takmičenja u Srbiji", rekao je on.

Upitan da li bi prihvatio kandidaturu za predsednika tog kluba, Bogićević je odgovorio potvrdno, ali je istakao da o tome odlučuje država.

"Znate kako se situacija vremenom promenila. O predsednicima i Partizana i Zvezde ipak se odlučuje na nekom višem nivou. Država to drži pod kontrolom, i ne mislim ništa loše o tome jer je Srbija, kao i svaka država, zainteresovana za zbivanja u najvećim fudbalskim klubovima u zemlji, pogotovo kada su u ovakvom statusu - kada nisu rešeni ni pitanje vlasnika, ni mnogi drugi problemi", rekao je on.

"Prihvatio bih kandidaturu naravno. Ne bih to učinio da se radi o Zvezdi", dodao je Bogićević kroz osmeh.

On je istakao da želi da pomogne Partizanu.

"Svakako, pomogao bih Partizan. Nisam na Marsu i, ako im je potrebna moja podrška, ona neće izostati. U FK Partizan želeo sam i ranije da uđem, ali su se ugroženim osetili oni koji su bili na nekim funkcijama u klubu", rekao je Bogićević, ali nije izneo na koga misli.
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
On je prestao odavno da se pita i u svojoj rodjenoj firmi...zaduzio se covek kod (legalnih) zelenasa..ne bi li izasao iz blokade.. Svojevremeno sam bio od onih koji su ga pozdrzavali..al sad kad je jedan bankrot konacno otisao..da dovodimo drugog... Putuj prijatelju...daleko ti lepa kuca...
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
@nimante
Mile samo pokusava da opere prljav ves pa se tako uziveo u ulogu V.D predsednika,ali veruj niko od onih koji treba ne daju ni malo na vaznosti njegovo poturanje u prvi plan.V.D je ipak covek od poverenja,koga je opet predlozio neko ko se ipak pita za po nesto u klubu.Ne bih sad da iznosim ko je,jer novinari jedva cekaju da imaju pricu,pa tako vam necu ni u PP odgovarti.A s obzirom da su dovedena adekvatna pojacanja i neka su jos u razmatranju to vam dovoljno govori da nije Mile na toj funkciji.Jedini covek koji nije ukaljao svoje ime u klubu.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Djeluje mi da ce ipak na celo kluba neko iz sadasnje garniture. Jebiga ako realno pogledamo niko od bivsih fudbalera nema muda da bilo sta konkretno uradi, dobro ih je Rasa opisao kao drustvo iz kafica mada ja to nisam tada htio da vidim. Jebeni Rasa Babic ima vise energije nego ovi sto su prije 5-6 godina ostavili loptu. Sramota.

Edit. U textu pise da je zakazana vandredna skupstina sa Obucinom kao v.d. ali to je svakako termin redovne? Zasto se krije od javnosti da je Obucina v.d. Nema logike.
 
Последња измена:

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Mile najblizi predsednickoj fotelji, bukvalno je sve na njemu, da pristane ili ne. Ovo vam je iz prve ruke...
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Samo nam ovaj Bogicevic treba...A sa Miletom stara pesma...a u pm...
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Mislis najblizi VD predsedniku? Nemoj da me strecas..:D
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Ništa mi nije jasno. Da li će Mile da bude v.d. ili će ga skupština izabrati za predsjednika, ili će ga taj neko iz sijenke postaviti za marionetu? :confused
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Mile ce biti predsednik, verovatno dok se ne sredi to sa privatizacijom, sto moze biti tri meseca, a poznavajuci nase politicare i tri godine...
Ali ako biram izmedju Mileta, Bogicevica i Djurica, Mile opet deluje kao najmanje zlo :S
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@imodium prijatelju, puno je imena i opcija bilo na ovim nasim stranicama u zadnjih 2 godine, puno teorija i zelja pravih i laznih kandidata ali se na kraju uvijek ispostavi da James Bond u stvarnom zivotu ipak ima pivski stomak i 3 karijesa.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.523
Reaction score
1.320
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Sjasi Kurta da uzjase Murta.

Meni je pun kufer tih ''likova iz pozadine'', godinama navodno rade neki ljudi iza scene, samo eto..jos im se identitet ne smije znati.

Za to vrijeme, clanovi UO predaju klub iz ruke u ruku. Pljuc!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Meni djeluje kao isti kurac.
Sta znam, posle hapsenja Djurica shvatio sam da u ovoj Srbiji nece nikad biti pravde, a nakon njegovog pustanja cu biti i ubedjen u to. Sama cinjenica da je Bogicevic na slobodi a Djuric u zatvoru dovoljno govori, jer bi trebali da dele bar celiju.
Sto se Mileta tice ja sam cuo da je taj frajer lud koliko nije normalan kad zapne za nesto :D

@Sony PFC
Dok im traje mandat niko im nista ne moze... Nisu oni krivi sto niko nece da im se usprotivi.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
samo neka zapne frajer, tako i treba, prioni mile na burek..prijatno

prvo biva mirno more, pa zemljotres koji ne osetis i dok si trepnuo stize ti cunami
pritisak javnosti je cudo, videcemo :D
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Kao da je bitno ko ce biti predsednik zvanicno :D
Svakako isti ljudi su ih predlozili xD
 
Top