Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Dobri i profesionalni mafijasi vode i diriguju svojom ekipom (u ovom slucaju sa klubom) i iz zatvora!

Zato ja ne bi jos otpisivao mutavog! A da nije profesionalni mafijas on ne bi uspeo tolike godine da se gura kroz sve to iako je bilo ocigledno koliko love je samo od prodaje igraca "zaradio".
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Samo da ne cekaju da podju za misljenje i stav kod ppv...
Instrukcije su dobili odavno:D
Nego, ovo sto kaze Mijatovic moze da pije vodu ,ali ako se prvo prenebregnu jedna ili dve cinjenice a to su
PPV je jedan bolestan i opasan covek bas zbog svoje psihoticne licnosti ,uzasne osvetoljubivosti i strasne sujete .
E sad mutavi je bio "pametan" da se plezi takvom coveku i da vitla po humskoj i da se hvali kako Vucic moze samo da ga uhvati za medjunozje i to jezikom.Te price su naravno dosle i do pickoustog mada on nije mogao mutavog da vidi ocima i pre cele ove ujdurme
EPILOG
odnosno pitanje,da li,
sada kada znamo psiholoski profil naseg dragog PPV mozemo da zakljucimo krajnji epilog ove drame :D
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Jeste, ovaj se hvalio ortacima kako ne može biti ubiven i ovaj rešio da mu dokaže da je jači od njega. Daj, ne zajebavaj. Đurić je sklonjen iz više razloga. Kao prvo, zbog poena pred gospodarima iz EU, i kao drugo, priprema za naredne izbore. Koalicija samo što ne pukne a to im je i cilj.
Sem toga, klub nije preuzet i još nije ni blizu toga.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Naravno da to nije glavni razlog ,ali ja sam uveren da bi se ovako zavrsilo sve i da nije zavod na famoznom spisku 24 privatizacije. Evo ,drugar Djilas nije na tom spisku pa je skinut iz Bg bez nekog valjanog razloga,jos kada znamo cinjenicu da rukovodjenje BG nije neki najunosniji posao oko koga se stranke otimaju.
Znajuci crazy Acu nista me ne moze iznenaditi,verujem da je on jedan od konspiratora ubistva i S. Curuvije
Covek je jednostavno operisan od nekog zaboravljanja ili oprastanja
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
jos kada znamo cinjenicu da rukovodjenje BG nije neki najunosniji posao oko koga se stranke otimaju.
:eek: :prekrsti
Jel se zajebavaš???
Rukovođenje Beogradom i samo mesto Gradonačelnika je možda i najjače mesto koje možeš da imaš u državi, posle premijerskog. To je mesto oko kojeg se uvek otimalo i grabilo, milion puta bolje od ministarskog ili bilo kojeg drugog mesta. Najveća lova i najveće mogućnosti. Ne postiji stvar koju Gradonačelnik ne može da ti završi.
Da ne bude totalni off, po svemu sudeći će promene u Partizanu biti nakon vanrrednih izbora u zemlji. Verovatno će u tom periodu klub voditi neka komisija ili v.d. predsednika. Možda čak i Dragan Đurić. Ali posle izbora su promene neminovne.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ne bih se pretjerano kladio oko količine beneficija kada je u pitanju vođenje BGa. Pa ne tako davno se upravo taj Vučić kandidovao za gradonačelnika.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Instrukcije su dobili odavno:D
Nego, ovo sto kaze Mijatovic moze da pije vodu ,ali ako se prvo prenebregnu jedna ili dve cinjenice a to su
PPV je jedan bolestan i opasan covek bas zbog svoje psihoticne licnosti ,uzasne osvetoljubivosti i strasne sujete .
E sad mutavi je bio "pametan" da se plezi takvom coveku i da vitla po humskoj i da se hvali kako Vucic moze samo da ga uhvati za medjunozje i to jezikom.Te price su naravno dosle i do pickoustog mada on nije mogao mutavog da vidi ocima i pre cele ove ujdurme
EPILOG
odnosno pitanje,da li,
sada kada znamo psiholoski profil naseg dragog PPV mozemo da zakljucimo krajnji epilog ove drame :D

Ima da se ćeraju do kraja
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Meni ja samo žao što niko od juče prisutnih novinara nije smogao hrabrosti da postavi pitanje:

422342_0203_ff.jpg


A šta je sa ostalima?

Inače, Ružić pisao na fejsu pismo Vučiću pa tvrdio da je bio žrtva hakera.
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/434699/Ruzic-pisao-drugu-predsedniku-sad-tvrdi-da-je-zrtva-hakera
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Peks brate ovo ga nema nigde,nista ne otvara...
nema famoznog pisma.
edit
sad sam ulovio ima ga.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Nakon jebanja nema kajanja Ruzicu.
Trebace neko da bude Djurin cimer, zato spremi se!

Joj Srbijo zemljo lopova prearanata i kriminalaca...

Da sam ja ukrao 100 evra,lezao bi tri godine u zatvoru...Ovaj Sjebao ceo veterinarski zavod ,i Partizan i malo je u pritvoru,odmah mu je odredjena kaucija...
...i Zekstru i Azotaru, a i kupovina poslovnih prostorija nisu cista posla. Covek je ladno 50 miliona evra ukrao i uskoro ce opet da ladi muda kod kuci.:?
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Evo ,drugar Djilas nije na tom spisku pa je skinut iz Bg bez nekog valjanog razloga,jos kada znamo cinjenicu da rukovodjenje BG nije neki najunosniji posao oko koga se stranke otimaju.
Djilas je skinut samo da bi se demonstrirala sila i moc najvece stranke..i njenih pojedinaca..
Peksijen ti je lepo rekao...ne da je unosno voditi Beograd..nego je mozda i jedna od najunosnijih funkcija.. Pa zamisli da upravljas sistemom ciji je budzet milijardu eura..!!??
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Најбитнија ствар је да се лопови отерају из клуба!

О томе каква ће бити нова Управа причаћемо кад они уопште дођу у клуб.
Можда доживимо препород, а можда нам власт убаци још горе лопове.
То ћемо сазнати тек кад ови стари оду, а нови почну да раде.



Биће времена за анализу, најбитније да се клуб очисти од ових садашњих.


Сви се ми плашимо кога ће нам Вучић послати у клуб, то и није безразложан страх.
АЛИ, нама је приоритет да се ова багра отера, о новој Управи ћемо причати кад дођу у клуб (иако појединци говоре да су они већ у клубу :D ).
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Djilas je skinut samo da bi se demonstrirala sila. Pa zamisli da upravljas sistemom ciji je budzet milijardu eura..!!??
Pa to sam i napisao.Covek toliko mrzi Djilasa da je uzivao u svakoj sekundi demonstriranja sile
Pa zamisli da upravljas sistemom ciji je budzet milijardu, a rashod milijardu ipo :wink: pa budi ti madjionicar
ali da ne idemo vise u off
@ Nimante
Idu oni na instrukcije cesto,ali ima tu proverenih grobara koji bi oterali pickoustog u kurac kada bi im trazio tako nesto
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Opet je krenula da se valja prica o Bogicevicu, to je sigurno tvrdim deset puta veci sljam od mutavog! Firme su mu u blkadama preko EUR 100 mio, a da ne pricamo o drugim firmama koje su radile sa Farmakomom koje su unistene zbog Bogicevicevih malverzacija.


Njemu se mora stati na put
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
@Andrei
Drago mi je da to čujem. Verujem da svi delimo isti strah. Ne bih voleo da se titule uzimaju po Ružićevoj želji "malo vi, malo mi", pa makar je 20 godina ne uzeli.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
@Andrei
Čitajući napisano i nenapisano, fakat nam je ogrejalo, obasjalo, reko bi da se ne varam.

sale.png
 
Top