Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.505
Reaction score
23.311
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Kad vidim koliku je podrsku Dusko Vujosevic dobio u istupima protiv onih koji napadaju Partizan spolja, prosto ne mogu verovati da ponesen tom podrskom legendi kluba ne krene i u razracunavanje sa bagrom unutar kluba.
Da njegova rec znaci nesto medju velikim Partizanovcima, uverili smo posle silnih naslova po novinama (bolesnik, psihopata, davitelj...), kad su ti isti javno osudili takav odnos prema njemu, i svojim imenima stali iza njegovih reci sa isecenih konferencija.

Da ne bude zabune, ja mu prvi zameram neke stvari iz proslosti (konkretno STANOJA), ali traziti i ocekivati da on nesto kaze je preterivanje, jer je ocigledno da ga niko (bar oni koji nesto znace) ne zarezuje ni dva posto, u sta se i sam uverio prethodne dve godine. I sto bi oni nesto radili i pricali kad ima 'ludi' Vujosevic, ako moze onima, a onda moze i ovima sve po spisku.

Da zavrsim, bagra mora napolje iz kluba i to do poslednjeg, ne samo mutava spodoba, ali ja mislim da Dule Vujosevic tu ne moze imati nikakav uticaj, nisam upucen, ali to meni tako deluje.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Како је изашла ова вијест о покушају самоубиства, ја цијели дан мислим о том догађају и стању у ФКП.

Не могу да вјерујем докле смо догурали, још и оно срамно саопштење, желудац ми се окретао. Ужас!

Још и овај директор стадиона зачинио са својим ''мишљењем'':

Dogovor je da se do kraja sledeće nedelje isplate junska, avgustovska, septembarska i oktobarska - tvrdi Stepanović. Mislim da je Goran imao neke privatne probleme. On je dobar i radnik i čovek. Pokušaćemo da razgovaramo sa njim i da mu pomognemo kako možemo.

Шта ти има да мислиш, да ниси можда живио са њим па знаш његове приватне проблеме. А 5-6 мјесечних плата није проблем?! Сад ћете исплатити, само што нисте, јел да? До тада, нека га на конопцу.

Море, маму вам јебем свима ону лицемјерну, ненормалну која вас је окотила, болесници једни!

Ја, лично, не могу више да гледам ово стање и сједим кући.
Дајте да се организују неки протести испред стадиона тамо у децембру, многи желе да кажу шта мисле о овим бандитима, да издеру грла, да не жале пара, да пређу пар десетина, стотина километара. Ја сам у никад горој финансијској ситуацији, али ако треба и задњу марку ћу дати да дођем тамо, да искажем протест.
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Meni saopstenje lici na labudovu pesmu sadasnje uprave. Ovo nije potez koji ce im doneti poene u borbi za novi mandat. Vise mi lici na kretenski pokusaj opravdavanja svog lopovluka ili nesposobnosti. Maloumnici koji su ga srocili su shvatili da su bivsi i sada pokusavaju da zastite svoja dupeta. Oni jednostavno vise ne znaju gde udaraju, izgubili su kompas. Njihovi kandidati su svinjar i burek, cak ni tu nisu mogli da nadju ozbiljnijeg coveka od ova dva pajaca. Gotovi su.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Очигледно да ова криминална хунта у Хумској апсолутно нема никаквих граница у креативности да шири своју понуду бешчашћа, нечовечности и бруталног срозавања имена клуба, када су у својој дрскости и безобразлуку одреаговали оваквим саопштењем.
Опет када боље размислим, зар је било за очекивати да реагују на неки други начин?!
То што се покушај самоубиства догодио на стадиону Партизана, заиста и нема везе са њима јер се они и немају чиме идентификовати са њим сем по паразитирању у његовим одајама, то што је несрећни човек запослен у неком тамо ЈСД Партизан, заиста и нема никакве везе с њима, јер они ни по чему и немају везе и не припадају том друштву, сем по непроцењивој срамоти коју су том имену нанели свих ових година и најзад какав уопште значај може имати човек и његов живот у систему вредности који тај олош иначе практикује?
Ђубре је једноставно одреаговало сасвим природним рефлексом свог смрдљивог организма, да ма колико били згрожени тиме, јасно је да је то тек огавни отисак прста на једном тренутку који је дубоко несрећан и поражавајући.
Ако уопште смем да допустим себи да тражим неку искру доброга у свему , тада то може бити једино то да је ово што се догодило у ствари једно нарочито огледало у које треба да се погледају сви који држе до себе и Партизана и да се понадају да у наредним данима неће учинити ништа што би могло довести до тога да у њему угледају и свој одраз.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Ima li kraja sramoti koju nam svakodnevno priredjuju ove psihopate? Stalno mislim da od poslednjeg nema dalje, i svaki novi put premase sebe. Sta je sledece? Da malo pripucaju, sto po neposlusnim i nezahvalnim radnicima, sto po istoku/zapadu?
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja

Ne treba tebe i mene da bude sramota. Mi smo "samo" navijaci Partizana i volimo klub.

Treba da bude sramota sve one koji su postali to sto jesu zbog Partizana, a sada cute.

Valjda cu docekati dan da nas kupi neki bogati Grobar, pa da se odrekne 95% cuvenih i velikih Grobara, koji sada, kada je to mozda najpotrebnije u istoriji JSD PARTIZAN cute kao pickice...
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
kakav je car ovaj djuric.
pa on svrsava svima po faci, a pokida se covek od smeha u sebi.
covek je vec postao legenda sa 6 uzastopnih titula(mada ruznal kaze 5), prema tome ja sam za njegov ostanak na celu kluba.
u ovom trenutku ne vidim boljeg od njega, a vi?
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
A mozda je doslo vreme za Ateist rap i njihovo Ja Eventualno Bih Ako Njega Eliminishete.
 

Ludilo

Početnik
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
30
Reaction score
7
Cenzura na forumu

Za postove koje postavljaš van teme , od kojih je svaki drugi pljuvanje po forumu ili provokacija - uvek cenzura.

Ban.

WebCrew edit
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
10416602_708192919278769_6700175579169995803_n.jpg


Još jedna bruka Sneže Filipović i marketinga FK Partizan. Svi veći fudbalski klubovi regiona predstavili su se na Sporto Konferenciji za sportski marketing osim fudbalskog kluba Partizan.

GTR
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Kamo srece da nas bar tu predstavi :D. Sex sells.
Uz svaki dres jedan privatan cas sa direktorkom :D
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Kriterijumi za izbor predsednika FK Partizan

U skladu sa navedenim polaznim osnovama i pretpostavkama utvrđuju se sledeći kriterijumi kao optimalni za izbor Predsednika kluba.

1. UPRAVLJAČKA SPOSOBNOST I ISKUSTVO

Predsednik kluba treba da poseduje višestrano znanje i sposobnost, kao i odgovarajuće iskustvo, stečeno i iskazano kroz uspešno upravljanje složenim poslovnim sistemima, u oblasti ekonomsko-finansijskog poslovanja i drugih poslovnih aktivnosti. Prednje, logično, podrazumeva odgovarajući nivo obrazovanja kandidata za Predsednika kluba.

2. ORGANIZACIONA SPOSOBNOST

Jedan od najvažnijih kvaliteta Predsednika kluba je organizaciona sposobnost, pri čemu se pre svega podrazumeva obezbeđivanje kontinuiteta u radu i organizacione stabilnosti kluba, sposobnost sprovođenja planova rada i razvoja kluba i obezbeđivanje uslova za njihovo sprovođenje. Organizaciona sposobnost podrazumeva takođe primenu savremenih modela organizovanja i funkcionalno sprovođenje podele rada i nadležnosti između organa kluba.

3. JAVNI UGLED I AUTORITET

Značaj FK „Partizan“ u srpskom fudbalu i sportu podrazumeva da Predsednik kluba mora posedovati nesporan javni ugled, pozitivan odnos i podršku fudbalskih organa i organizacija, JSD „Partizan“, sportske javnosti i navijača. Takav autoritet treba da obezbedi respektabilan sastav Upravnog odbora koji će, na čelu sa Predsednikom kluba, moći da odgovori svim izazovima koji stoje pred našim klubom.

4. PRIVRŽENOST KLUBU

Kod Predsednika kluba mora da postoji jasna privrženost klubu koja nikada nije dovedena u pitanje, kao i činjenica da je njegov motiv rada u klubu isključivo razvoj kluba i unapređenje njegovih rezultata. Podrazumeva se da se mora raditi o ličnosti koja je oduvek bila navijač Partizana i čija navijačka pripadnost klubu ne dolazi u pitanje.

U skladu sa ovim kriterijumima i konkretnim planovima i programima Upravni odbor će utvrditi predlog kandidata za Predsednika kluba.

U Beogradu, 21.11.2014.

KOMISIJA ZA SPROVOĐENJE IZBORA ZA SKUPŠTINU FK „PARTIZAN“
 
Последња измена:
Top