Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Шта мислите, колико ће му требати да се јави и каже да су то само кафанске приче и будалаштине?
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Potrošilo se za silne kaucije..

Istalilo se sa menadžerima..

Ukralo se sve što je ostalo, pa to nebi Barsina kasa izdržala..:banghead

U decembru će nas ili zatrpati totalni mrak ili će nas obasjati sunce..

Pa nek to sunce liči i na sveću, biće bolje od ovih što su sada tu..

Da imaju i malo obraza i stida svi bi podneli ostavke i raspisali izbore..
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Strasna vijest da je radnik pokusao da se objesi. Ako ovo ne probudi inat ljudi koji mogu da preuzmu Partizan i ucine ga dostojnim radnim mjestom treba nas ugasiti da ne docekamo prvi januar 2015.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
571
Reaction score
2.191
Koji se olos nakotio u nasem FK-u, mislio sam da ovo nikad necu reci, ali kad bi svi iz uprave pocrkali u najgorim mukama ne bi mi bilo zao. Ona fuksetina iz marketinga se hvali sa torbama od po 1000e, a sa druge strane ljudi sebi oduzimaju zivot :banghead zbog ne isplacenih zarada. Na kojoj li je muci bio taj nesrecnik kad je dotle dolso da se ubije.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Igrači štrajkuju, zaposleni, ljudi se bese na stadionu... I sve to u par meseci. I to sve dok se Tumbakovićeva milosnica bavi kursevima novinarstva, Ašokom Murtijem i ostalim Pink glupostima. Ovo su najcrnji dani u istoriji kluba. Da li će biti crnjih, to ćemo videti. Vujošević je rekao da je najcrnje pred svitanje. Rado bih se nadao da je svestan koliko je ovakvim danima doprineo njegov prijatelj Ružić, ali sve više me plaši da legenda o DV na terenu nema veze sa realnim životom.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.091
Reaction score
15.815
Локација
Храм фудбала
http://mondo.rs/a746781/Sport/Fudbal/PARTIZAN-Rec-je-o-radniku-JSD-Partizan.html
:pop:pop:pop:puke:puke:puke

Какво дно сунце ти пољубим, мислим да ниже од овога ни они не могу.
Да ли је ово још једна величанствена идеја оне две кураве што су зајахале клуб, да ли је то тај маркетинг о којем оне причају.
Написао бих свашта нешто, али не бих да правим проблеме ни себи ни форуму.
Боље да нас Вучић званичним актом угаси, него да ови "људи" наставе да раде у нашем ФК.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Sramota, žalost, neka im bog oprosti, bednici največi. Jadnom čoveku želim brz oporavak, da se što pre dovede u red i nađe sreču na nekom drugom mestu, jer za ovo okrutno saopštenje nemam reći.... :pop
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Па пичка ли вам материна олошка, кад златиборска фуфетина треба да врши самопромоцију кроз акције, "Да нам свима буде топло" и удомљавање кучића, онда све пршти од љубави и хуманости, а кад вам се човек на ваше очи убија, због тога јер не прима плату у ВАШЕМ клубу, онда вас се не тиче, онда пребацујете лоптицу...

Јеб`о вас ко вас је посејао у нашем клубу.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Crkli majci :pop. Svaka cast za Mondo bez obzira je li iskreno ili ne. Kako niko od radnika nije toliko prsao da prebije nekog od ovih govnara nije mi jasno. Mislim da ovakvo nesto nigdje nisam vidio. Ako IJEDAN iz trenutnog UO ostane, nece imati moju podrsku a ako ikoga od njih sretnem, skupicu muda makar da mu pljunem na cipelu. Govna.

Iako nije običaj da se ovako nešto komentariše u novinskom članku, ovo zaista zaslužuje makar da se postave pitanja:

- Zar je bitno da li je čovek, koji je iz očaja probao da se obesi, radnik FK Partizan ili JSD Partizan?

- Zar FK Partizan, kao domaćin stadiona, ne bi trebalo bar da izrazi žaljenje zbog ovoga, ma čiji on radnik bio?

- Da li smo, zaista, došli do takvog nivoa, kao čovečanstvo, kao ljudi, da se i u ovakvim situacijama prebacuje loptica u "tuđe" (da li je uopšte tuđe!?) dvorište iako je reč o ljudskom životu!?

- Zar FK Partizan nije deo i to - najveći deo, najpopularnija sekcija SD Partizan!?

Neverovatno!
 

yumatu

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
474
Reaction score
12
Ovo saopštenje je Đurićev napad na Duleta,kao stadion je u ingerencijama JSD.A ne čudi me sve to kad Mutavi koristi Anđusa za napad na Bjekovića i Zečevića.Izgleda da je Mutavi pred novim hapšenjem pa je rešio da pičkoustom "proda" Partizan u zalog za slobodu!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.285
Reaction score
18.418
Локација
Kej Republika
Ono kad pomislis da ne moze nize, desi se ovako nesto. JBT klub kroz koji prolaze milioni dozvoli da se ovako nesto desi? Pa imate li obraza? Jos gamad izdaje sapostenje kako je radnik JSD-a, a ne FK-a. Majku vam vasu pa sta ste vi, koje ste vi sportsko drustvo? Ne treba nama Vucic kad nas vode ova govna.
Trenutna "Uprava" voljenog FK-a je nesto najodvratnije i najprizemnije sto nam se desilo od osnivanja. Skup kalastura i neradnika.
Nikome nikad nista lose nisam pozeleo, ali ovima zelim sve najgore.
Odavno sam stavio znak jednakosti izmedju ovih lopova i cigana. Podjedanko ih prezirem.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Majku vam jebem lopovsku,dabogda vam pocrkala cela familija.Prosle silne pare kroz klub a oni ne mogu da isplate nekom jadniku (ne mislim bukvalno vec se saosecam sa covekom) platu koja sigurno nije veca od 50 hiljada?!Kad kog covek pomisli da ne moze gore ova govna dokazu da moze i to mnogo gore!Zato ne trebamo da se vodimo mislju da ovih gorih nema...ima sigurno.Nemam ni 20 godina a ubedjen sam da necu doziveti normalnu pravnu drzavu,gde se zakoni utvrdjeni ustavom u stvari i koriste....
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Jedino sto mi daje nadu je to da je radna zajednica,cini mi se, ujedinjena... Borba do kraja,dok se ne istera i poslednji isprdak ove garniture..ako treba,stupiti sa RZ u kontakt,okupiti se zajedno sa njima, i poslati poruku marvi da kupi prnje..od UO,preko marketinga..pa na dalje...
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Ovo dno koje smo danas dotakli bi trebalo u toj radnoj zajednici da probudi neku savest i konačno ih natera da isteraju bagru .
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Onoga ko je osmislio i izdao ovako sramno saopštenje treba zauvek odstraniti i zabraniti mu prilazak klubu i stadionu. Ovo je daleko niže nego ljudski, i da smo normalna država i klub uopšte, već bi letelo perje u Humskoj.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
pekarski, uglavnom se zna da je gensek gargamel taj koji pise saopstenja. ustvari on je tu da lepo sroci ono sto mu mutavi i ostali napisu.

gospodine vujosevicu, ovo je vec drugi put u nekoliko dana da vam se baca rukavica u lice! vec dva puta drop shot-om vas zajebavaju. hocete li konacno ustati, odbraniti se i reci ko je u nadleznosti da isplacuje radnike? poznat ste kao veliki borac za partizan, tj.najglasniji ste kada se spolja napada klub. hocete li konacno ustati protiv pete kolone!?
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ovaj sramni pisac je već prozvao Obućinu i Stepanovića.Oni bi trebalo da odgovore na ovaj poziv na odgovornost.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Čekao sam i vidim da neću dočekati da se neko od bivših igrača, trenera, legendi i ½legendi½ javi da OŠTRO osudi i kritikuje ovo sramno saopštenje.

Ljudi ja vama uopšte ne mogu da opišem kako se osećam. Želim da Đurić i ekipa odu ali bukvalno ne želim nikog da dođe. Ne zna se ko mi se više gadi. Sve su to govna!
 
Top