Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Super dok je mene tukla milicija na grbavici kao grobara on je na nekoj drugoj tribini mirno gledao svoj Zelju. Ali nema veze izletice ovi sa estrade vrlo brzo kad pocne igranka.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Зец одрадио своје, постављен је њарсви, вероватно као марионета. Помало комичан састав У.О., чисто да се и то изврне руглу. Ако ништа, барем знамо ко је сада главни, а имамо и ону стару песму припремљену:
https://www.youtube.com/watch?v=rWIbfhMQd-I (Чукарички - Партизан, 2.коло 2007./2008.)
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Opet tzv. Upravni odbor. Većina tih ljudi blage veze nema kako su se uopšte tu našli. Sastav opet govori kakva nam je uloga namenjena. Dok bludnici u upravu trpaju sve od Telekoma, Gasproma, IT kompanija, ovde postavljaju društvo izviđača i gorana. Dakle, opet izvlačenje para. Uz tu razliku što će im biti dozvoljeno da nekim kreditom zadužuju klub.
Sram te bilo Tumbakoviću! Kukavice, jajaro...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.436
Reaction score
11.843
Локација
Beograd
Od svih ovih u upravnom odboru jedini koji ima pare je onaj Dragan Veljovic.Covek je iz Otave i jedan je od najbogatijih ljudi u dijaspori.Ovi ostali su blago je reci sumnjivi tipovi.
Ivan Maricic je namestao sumnjive kredite Bogicevicu i upropastio Srpsku banku,Gligorijevic vlasnik telegroup kompanije,Vrbaski isto neki privatnik,Nedic.....
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Mislim da smo 1000 puta apostrofirali da do privatizacije nema ozbiljnog Partizana tako da....cemu nerviranje i zabezeknutost...ovo je burazerska drzava i ekonomija...cuj brate..
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
1419523310314.jpg

23057.jpg


Mozda jos bolje:
14195238108632.jpg

8587_article.jpg
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Tragicno je sto mnogi od drveta ne vide sumu, tj. zbog mrznje prema Djuricu i bandi koja nas je ojadila ne vide da je Partizan upravo usao u UPPG (unapred pripremljeni proces gasenja).

Sto se mene tice, pod stare dane sam doziveo da sa gadjenjem gledam na FK, nekad perjanicu naseg sportskog drustva. Ne vidim ni svrhu da gledamo u pasulj hoce li "legende" biti ovakve ili onakve, kad znamo kakav psihopata stoji iza svega. A, dovoljno smo pripitomljeni kao drustvo da ne gajim iluzije da ce masa navijaca oterati ovu bagru, ako ne sa cela kluba, onda bar u pizdu lepu materinu.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Драгану Ђурићу желим да се ''захвалим'' што је отишао, надам се у пизду материну, а новом окупу прасади ''све најбоље'' уз ону стару народну - УПРАВА НАПОЉЕ!
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Скупштина

Честитке новом председнику:banghead. А ми хајдемо сви, и верници и атеисти, у цркву, џамију, синагогу, код вуду врача и да их наговоримо да се моле за Партизан. За спас ће нам бити потребни сви богови овог света, од Зевса до Тома Круза.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
na mocartu vujoseviceva izjava povodom izbora u fk partizan:
"SVE MI OVO LICI NA ONO JEDAN NAROD, JEDAN KLUB, JEDAN VODJA".
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.017
Reaction score
26.086
Локација
ante portas
Prvi čovek kluba čije su firme u stečaju .

Upravni odbor-Tumbinjo Petardinjo čovek koji nije spospoban da vodi skupštinu stanara neke zgrade,a kamoli da bude i da se za nešto pita u UO,Vučela politički konvertit i poltrončina, Obućina koji je koliko se sećam pokušao da smeni Duleta u JSD i njegov protivnik,Gligorijević Zečevićev čovek,Bjelogrlić,Karajlić /Po kom osnovu su oni u UO?/
Marićić čije se ime vezuje za afere oko nekih banaka.
Ostali isto jako sumnjivi tipusi.
Fino društvanjce.

Samo jedno znam.
Ova ekipa dinara neće dati Partizanu,a i ako daju nešto naplatiće to duplo kroz pozajmice sa lihvarskim kamatama i tome slično.

Svinjoprezidente najavljuje neke investicije ?
Jel to neka kreditčina koja će da nas još dodatno povuče na dno ili šta ?
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Ajde nek je sa srecom braco Grobari.Dali ce biti bolje sa ovim to malo ko zna ovde na forumu ali zato dali ce biti gore to bar svako na forumu pretpostavlja (i ja).Nista onda dali su (smo) klub bez borbe.Dal moze da nas ovi prijatno iznenade?Prema raspolozenju ovde tesko,ali nada umire poslednja.NEMA PREDAJE bar za sada, jahao nas ustas,pa vojska(generali , majori) jahao nas lopov tole, zec,bik i sad jos jedna zivotinja domaca.Negde sam od nekog cigana cuo da nam zele da "svinjosevic" nestane snema ga mnogo im je bola naneo.E sad imamo pravog svinjara,sad ce da vide sta je svinjar cigani, ovaj ce im doci glave.

ZIVEO PARTIZAN.:šal
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
na mocartu vujoseviceva izjava povodom izbora u fk partizan:
"SVE MI OVO LICI NA ONO JEDAN NAROD, JEDAN KLUB, JEDAN VODJA".

Ma i njega mi je dosta taj od svog sps-a nije video nista. Koliko mu je to mutavi dao para za KK? Propali su i FK i KK pod tom bratijom i njegovim jaranom ruzicem. Vazno je da su svi skupa istjerali jedinu opoziciju iz kluba prije 3 zime. Dosta mi je vise i njegove demagogije i suplje price.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
bez petrica i mirkovica u upravnom odboru!

ovi unapred daju do znanja da nece biti bure, ma sta se desavalo u buducnosti. potencijalni "pucisti" daleko od toga da se nesto pitaju. mudro.

bjelogrlicu, sivi ticu, jebo te jovan divjak u te podocnjake!
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
MAXO jos samo da se otera debeli dukljanin iz kk pa da nam svane.
da vidis kad sns ulije pare u kk pa kad osvojimo evroligu.
vidim u upravnom odboru nema ni tomica, ni batice, ni kralja, osim cirica nikog od bivsih igraca.
toliko o tome da ce legende da nas stite.
razgovaracemo o svemu za 7-8 meseci pa cemo da vidimo ko je bio u pravu.
daj boze da si ti, al sve mislim da nece biti tako
 
Top