Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Pa naravno da je potpuno tačno. Ljudi su ovde izgubili svako merilo, svaki osećaj za realnost. Kad bi pitao 100 ovdašnjih ljudi za koliko će se para "sutra" prodati Partizan, garantujem da 99 njih ne bi reklo cifru ispod 50 miliona...a Sparta iz Praga kupljena pre par godina za 32 miliona...a nije imala ni evro duga u tom trenutku. Mislim, hajde malo da se spustimo na zemlju...Sutra onaj (oni) koju budu kupovali naš klub neće "calnuti" više od 20-25 milki, živimo u vukojebini od države pritom, a vama uprkos svemu tome malo 600.000 godišnje od generalnog sponzora. Nemojmo se zajebavati jbt.

Mi da se bijmo u bulju da nas neko uzme za evro. Naravno da ce drzava zakerati i razni lobiji da se uzme vise, jbg raspodela.
Al realno za jedan evro i to je to.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Da podsetim, plavo-bordo (crvena) su bile nase izvorne boje. Jest´da niti volim drecavu boju niti imam komade garderobe u istoj, ali nemojmo biti kao oni od preko - ako postujemo tradiciju onog "J" u imenu naseg sportskog drustva, onda i boje moraju da se postuju.

Sto se sponzorstva tice, 600k evradi je isto toliko puta vise nego sto je prethodna garnitura uspela da iziska za klub. Sad, na sta ce te pare da odu, drugo je pitanje. Nismo jos provalili da li i ovi novi isto obozavaju burek ili vise preferiraju kavurmu i sarmicu u maramici.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.968
Локација
Kobasicarija "Venac".
vidim da smo debelo podeljeni po pitanju telekomovog sponzorstva. jedan sam od onih kojima sve ovo dooobro smrdi. zasto? zato sto od drzave ocekujem sve najgore zarad ovog "eto pomazemo I partizan". uopste se necu zacuditi ako nam otmu stadion, a sudijske blamaze budu znatno uvecane na nasu stetu. bice tu jos svega, siguran sam. moja masta ne ide toliko daleko da predvidim cime ce nas jos "castiti".

I jos nesto: uzasno se plasim mister wolfovog izvinjenja.
 

>Simke<

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
298
Reaction score
273
Локација
Novi Sad
Kako vam bre vise NE DOSADI da poslednjih 7 godina svake godine ponavljate kako cemo da prodamo titulu :pop
Svake godine ista prica, prodajemo ovo prodajemo ovo, a onda se 3 dana radujete tituli... pa opet ispocetka - prodajemo titulu sledece sezone.

Pozdravljam dolazak Telekoma, nadam se da ce eventualno privatizacijom njihovom Partizan profitirati duzim i jacim ugovorom.

Ovoj upravi zameram JEDINO STO SE NISU BORILI ZA DANKA LAZOVICA !!!

i svinjariju Tumbakovica sa Nikolicem cim su dosli...
Ostali potezi krajnje korektni za sada.

ZIVEO PARTIZAN!:napred Partizan
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Uprava unutra! :D

I dalje ne mislim da treba da ih se "liže" po difoltu, ali ne treba bre ni da se pljuju po difoltu (što je ovde postala praksa)...

Ja nisam nešto preterano iznenađen nekim pozitivnim stvarima jer sam te i takve stvari i očekivao ono decembarsko veče...pre nego što je "puklo" nešto za šta sam mislio da je definitivno "puklo", a očigledano NIJE definitivno "puklo"...moram u šiframa jbg, nije sve za javnost, niti za forum...

Vratite film unazad, recimo na mart i februar...više pozitivnih stvari od sadašnje uprave nego od one sps-ovske za 6 godina! Ne preterujem.

I opet na kraju kažem - treba ih posmatrati i uvek konkretno kritikovati za konkretne stvari...i pohvaliti konkretne dobre stvari...ali ništa po difoltu, ni "plus" ni "minus", to je stvarno kretenski.

Opet kao tele pred rudu...mislim na forumaša Mijatovića, ne na Tumbakovića :D ...
Pa pička mu lepa materina, pa da li je moguće da postoji neko da ne kapira sarkazam u izjavi Tumbakovića gore?!?!?
Ne, nisam uopšte očaran Tumbakovićem, šta više, ali...jebote stvarno ćete me oterati odavde. :(

taj "sarkazam" od govneta si ocigledno samo ti provalio...a nije mu prvi put da je usrao u izjavi, bez obzira sta mozda misli...

sarkazam off ;-)


Inace takodje sam ZA ovaj potez i sponzora bez obzira na ime, bolje imati i 100 dinara u dzepu nego . . . znate vec i sami.

Ako sve fino budu isplatili odlicno! Ako ne onda nista novo, nisu nam ni drugi svi sponzori sve isplatili pa smo navikli :D
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Значи истина је? :D

Енславед је коначо решио да се опаше динамитом и да посети најдубљи стадион. :D
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Dok vi raspredate je li ovo sponzorstvo koje je izvorno bilo namenjeno KK Partizan, a sada preusmereno starijem bratu bitno ili ne, Ćoki časa ne časi:

Nebojša Čović, prvi čovek KK Crvena zvezda, rekao je da je ulazak državne kompanije u FK Partizan dokaz da država misli na oba kluba.

– Država poslednje dve-tri godine uravnoteženo raspoređuje novac između Zvezde i Partizana, u skladu sa mogućnostima. Drago mi je da je Telekom postao generalni sponzor fudbalskog kluba Partizan. Očekujemo, recimo, da bi i NIS mogao da postane sponzor KK Crvena zvezda – rekao je Čović “Informeru”.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
A jbg... Ipak Gazprom i NIS nisu iste firme :D
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Pa Željko Pantić koga ovde napljuvaste najstrašnije već mesecima bruji o tome. I sad ćemo mi videti, zamisli... Taj čovek (Pantić) je od Nove godine do danas sjebao stvar samo kad je uzeo u usta Marka Nikolića. Samo ili "samo", čak pre ovo drugo, sa navodnicima. Toga treba da se okane, Marka neka ne dira, a mislim i da neće...Sve ostalo što priča ima potpun smisao, potpuno je tačno, skroz ispravno, sve...od prvog do poslednjeg slova.

To čovek? Zečevićeva, nazovi novinarska kučka se ne može tako nazvati.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.632
Nebojša Čović, prvi čovek KK Crvena zvezda, rekao je da je ulazak državne kompanije u FK Partizan dokaz da država misli na oba kluba.

– Država poslednje dve-tri godine uravnoteženo raspoređuje novac između Zvezde i Partizana, u skladu sa mogućnostima. Drago mi je da je Telekom postao generalni sponzor fudbalskog kluba Partizan. Očekujemo, recimo, da bi i NIS mogao da postane sponzor KK Crvena zvezda – rekao je Čović “Informeru”.
Uravnotezim ti ga zeni ja. Raspali cigani sa bar 5x vecim dugovanjiam od nas i 3x losijim rezultatima od nas godinama (pazite - godinama) u nazad imaju jace sponzore od Partizana. I sad treba da ljubimo u dupe vucica i njegovu bandu zbog milion evra za godinu i po dana !!? :prekrsti Tacno da nam presedne taj milion kao da su nam ga oteli a ne dali.....jebo vas telekom mamicu vam lopovsku

Kako vam bre vise NE DOSADI da poslednjih 7 godina svake godine ponavljate kako cemo da prodamo titulu :pop
Svake godine ista prica, prodajemo ovo prodajemo ovo, a onda se 3 dana radujete tituli... pa opet ispocetka - prodajemo titulu sledece sezone.

Pozdravljam dolazak Telekoma, nadam se da ce eventualno privatizacijom njihovom Partizan profitirati duzim i jacim ugovorom.

Ovoj upravi zameram JEDINO STO SE NISU BORILI ZA DANKA LAZOVICA !!!

i svinjariju Tumbakovica sa Nikolicem cim su dosli...
Ostali potezi krajnje korektni za sada.

ZIVEO PARTIZAN!:napred Partizan

Koji ostali potezi? To sto si im zamerio su bili jedini potezi i to katastrofalni. Pod "ostali potezi" moze da spada jedino ovaj sponzor ali je i on realno los potez iako su misljenja podeljena. Prodas, oteras najbolji napad u ligi i ne dovedes nikoga da ih zameni!? Fantastican potez kojim bi mogli da se pohvale i clanovi ciganske uprave. Sto se tice titule zaboravio si kako je ruzic molio Stanoja da je prepusti ciganima.
Prodaj najboje igrace, ne dovedi nikoga da ih zameni - dovoljno da titula polako odmice. Ah da za to je trener kriv....
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Nek Gasprom da 4mil godisnje KK Partizan..pa da se uravnotezimo..:D
 
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
293
Reaction score
41
Локација
Бгд/ЈНА-Истoк
Класично бацање прашине у очи. Ово је само једна од играрија са којом "држава" од Партизана покушава да направи послушног кера који се задовољава са мрвицама или још боље са оглоданим коскама, док њихово чедо, распала курва, не изађе из дубоког канала и мало не ојача... Диктатор је тежак болесник, цигански комплексаш и сујетни смрад. И све да је могуће (а немогуће је, зато су нам и ови у клубу), не би нам дозволили да се стабилизујемо и да се организационо и професионално издигнемо изнад блата у којем се ваља диктаторова, тј. издајникова мезимица, тако да ће учинити све да нас ставе у сличну позицију са њима, а онда ће курва да се погура на виши ниво, а Партизан гурне у то исто блато... радиће на томе. Ипак, чињеница је да су све Управе комшинице до сада, попут ове актуелне, биле састављене од олоша, криминалца и тешких лопурди, којима је лични интерес увек био на првом месту, па ће и тај пројектовани опоравак ићи мало теже.

Узгред, да поменемо и цифру са којом ће Телеком да спонзорише ФК Партизан... Мизерно, с обзиром да је генерални спонзор у питању. 6.700.000 РСД месечно x 12 = 80.400.000 РСД годишње, што је око 670.000 €. Верујем да сличне спонзорске уговоре имају (имали су) и далеко мањи фудбалски клубови од ФК Партизан.

Врло добро знамо колико нам се тај Телеком огадио пре пар месеци са условљавањем ККП-а, плус што су изразито "циганска" фирма. Њихов лого на црно-белом дресу је благо речено одвратан, у сваком смислу, не само због боја, већ се и естетски никако не уклапа са дресом. Било је раније и чисто црвених натписа на нашем дресу: Симпо, Рубин, Ли Купер, Аива, ГОМА, ОКИ... али су сви били лепши од овог новог, који нам се напрасно "прилепио" у марту месецу... и због лоше намере... рекле би неке умне гробарске старине од стотину љета... не сумњам да су у праву.

Уз то, ко зна колико ћемо гована морати да поједемо због овог спонзорства и шта ће све да се компензује са овим "послом". Шта ли се то спрема? Можда ће нека велика лова да се упумпа у циганку до краја марта... Видећемо...

И ништа не треба веровати банди из Управе, али баш ништа. За подсећање онима који пате од амнезије: ФКП води "пичкоусти" кадар, који је ту по задатку. Дакле, "напредна" фаланга је инфилтрирана у клуб да би нас сјебали изнутра, перфидни су то гадови. Продали су два најбоља нападача и играча, два прва стрелца тима и лиге и уз то нису довели никакве замене... па тако нешто могу да ураде само велики злотвори. Мало је фалило и Марка да се реше... Изроди! Сваки њихов потез, који се на прву лопту чини као "добар посао" по клуб, је медвеђа услуга и са собом носи неку превару. И када ураде нешто добро, попут помоћи ККП, тиме само купују свој мир. Клуб нам воде хохштаплери и сирови ђилкоши, нешто попут мутаве битанге и дружине коју су наследили, с тим што су ови још гори.

И свака наша "параноја" и сумња у протеклих 10-ак година се показала као оправдана.

Смрт фашизму - Управа напоље!
 

>Simke<

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
298
Reaction score
273
Локација
Novi Sad
Koji ostali potezi? To sto si im zamerio su bili jedini potezi i to katastrofalni. Pod "ostali potezi" moze da spada jedino ovaj sponzor ali je i on realno los potez iako su misljenja podeljena.

- Isplacene plate trenerima, igracima, uskoro i radnoj zajednici
- Placen lep deo poreza
- Doveden generalni sponzor
- Vec uplaceno za izgradnju internata koja pocinje uskoro
- Renovira se pomocni teren
- Uplacena najveca pomoc ikada kosarkaskom klubu

Jel ti malo za 3 meseca? Koliko je uradjeno za prethodnih 5 godina?

Ja apsolutno ne smatram da je ova uprava zlatna, i mislim da je bilo i mnogo boljih resenja, ali pljuvanje po defaultu je praksa postala ovde.


Sto se tice titule zaboravio si kako je ruzic molio Stanoja da je prepusti ciganima.
Prodaj najboje igrace, ne dovedi nikoga da ih zameni - dovoljno da titula polako odmice. Ah da za to je trener kriv....

Da, a trener Nikolic i igraci ce mirno da prihvate i "prodaju" titulu ciganima.. Istu pricu vrtite svake sezone po forumu.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Sve je to platio prvi strelac Partizana i ove cigan lige, a ne svinjar i ostale podguzne muve.

Dovodjenje generalnog sponzora, e u.racu se. Jedina sposobnost koja je potrebna za dovodjenje sponzora koji je u vlasnistvu drzave, jeste lizanje dupeta raznoraznim 'levacima'.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Pa dobro , i da je sve plaćeno parama od Škulete ,neka je.

Gde bi nam bio kraj da je prethodna uprava plaćala od transfera .

I ja kažem, ne volim novu upravu, čak ,kad ih vidim gade mi se te njuške, ali da su uradili za 3 meseca više nego prethodna uprava za 5 godina, jesu !
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
- Isplacene plate trenerima, igracima, uskoro i radnoj zajednici
- Placen lep deo poreza
- Doveden generalni sponzor
- Vec uplaceno za izgradnju internata koja pocinje uskoro
- Renovira se pomocni teren
- Uplacena najveca pomoc ikada kosarkaskom klubu

Jel ti malo za 3 meseca? Koliko je uradjeno za prethodnih 5 godina?

Ako je njima merilo "Dragan Đurić" odmah možemo da zatvorimo klub!

Jeste, uradili su neke dobre stvari, Bravo! A šta ćemo sa lažima koje su izrekli pre nego što su došli na vlast!

Izvukao ih je transfer Škuletića, jer oni prebijene kinte do sada nisu doneli u klub, a i od Telekoma ne bi bilo ništa da neko gore, mnogo veći "igrač" od njih, nije rekao mandoivima iz Telekoma da "moraju"! Tek ćemo saznati koliko nas je u stvari koštao Telekom!
 
Top