Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Ista govna se krljaju medju sobom ko ce u fotelju iz koje najlakse mogu da se zgrnu ozbiljne pare ako si smrad, a navijaci se nadaju necemu....samo se vi nadajte....cekajte da nam se sudbina smiluje jer to upravo i radimo svi mi navijaci zivimo svoje zivote i cekamo da se sudbina smiluje nekom tamo Partizanu kojeg eto volimo ali nas u sustini na kraju krajeva zabole kurcina, a 95% njih ne interesuje ni na stadion da dodje.....
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
....a ne tako davno...u Srbiji... :

...oformila se jedinica u koju mogu da se prijave i osudjenici na zatvorske kazne...
...dve godine provedene u jedinici smanjuju zatvorsku kaznu za jednu godinu....
...jedinica je u sklopu mup-a, sektor drzavne bezbednosti...
...predsednik vlade i pojedini ministri imaju "komandu" nad pomenutom jedinicom...
...jedinica ce se koristiti za ozbiljne akcije, obzirom da je u sastavu drzavne bezbednosti...
....ime jedinice....bice... JSO....

epilog poznat Srbiji, regionu, i skoro celom svetu...

Srbi...narod kod kojeg se stvari, one lose, gotovo uvek ponavljaju....

Nekoliko godina nakon rasformiranja JSO...nakon nekoliko izbora i promena vlada, u Srbiji na vlast dolazi partija koja je samo na papiru nova...novo ime, novi stavovi, a stara, dobropoznata radikalska lica, kojima pomazu stari srpski heroji odbrane zemlje dr.N.C, veciti student i dugokosi miljenik bivse prve dame A.V i ekonomski mag demokrata G.V...

...za samo par godina, na juznoj tribini je oformljena grupa "Janicari"...

...sami smislite zavrsetak ove price...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.939
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
'Či ovi junaci su ustvari napali Pukovnika, samo nisu mogli sa ga nađu, pa daj šta daš...

To bih voleo da gledam.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Koji ce kurac ovde dole u usta ih gadzam janjicarska, ima mo i mi ovde mozgabez goveda koliko hoces.Nek idu u tripickelepe materine pa nek se kriju tamo.

Hahaha prijatelju, Mkd je uzeta samo kao primer. :D
Neka se gone u tri pm, pridruzujem se zeljama.

Inace, lole se kurce lagano u kameru da ih cela Srbija vidi ko su i sta su. Cenim da nece oni nidje, niti da ce ih iko goniti, mislim na policiju Nebojše iz Beograda.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Uzeo sam kao primjer je su neki vec bili dole pa se krili kad su ih ganjali... a ko zna hoce li ih neko i ganjati, kao sto se sve vise cini.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.273
Reaction score
7.019
'Či ovi junaci su ustvari napali Pukovnika, samo nisu mogli sa ga nađu, pa daj šta daš...

To bih voleo da gledam.

Pukovnika Raju poznajem iz 90-ih i tih desavanja tih godina, ne ovo sada fudbal i to, ne bi me cudilo da je sukob oko tribine, plus vlasti u upravi. Na stranu sve, kobac je opasan covek, a ovi ako su napali na njega to onda jos jednom dokazuje jaku politicku pozadinu iza napadaca. Vazura naravno da ce reci da su njega napali, jer po cenu svega hoce svoje dupe da sacuva u fotelji. Boze dragi pomozi nam, ne zna se ko je gori...
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Zetski nepismeni kriminalac,doduse jako opasan.
Jedan od onih ratnika kojima je broj slepera bijele tehnike odredio visinu cina.
Zelim im oboma kratak i uspjesan obracun,do istrijebjenja.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.195
Локација
Žrnov
Jedino je steta sto ne povadise livore jedni na druge da se resimo bede
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Ja ne razumem kako vi ne kapirate,da se toga nikada necemo resiti. Uvek ce doci neko drugi.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.829
Локација
Где год ОН да игра!!!
Jedna Italija mnogo uredjenija zemlja ima takvih problema da nemamo mi! Po meni jedino rešenje je da ogromna većina koja ide na Jug, a istinski voli Partizan jednostavno više tamo (na Jug) ne ide. Ovi bi morali da nestanu. :D
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Apsolutno tačno !

Snaga vodja na jugu je u broju ljudi koji dolaze na isti.
Bez ljudi koji ih podržavaju i slušaju slepo njihove naredbe ,oni gube moć i u klubu i DB-u i u navijačkom svetu .
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
meni licno je bitno da oni koji vode tribinu rade u njenu korist, i da interes tribine bude iznad svega... znaci da rade da jug bude na svakoj utakmici pun, da svaki kraj bg ima svoju ekipu, da se dovuce sto vise klinaca, da se siri grobarstvo, da u svakom gradu, mestu, selu ima neka ekipa, kakva takva koja ce da dolazi na utakmice, koja ce da organizuje lokalne klince i uce ih partizanstini ! ako u tome svemu i ljudi sa skele omaste brke na ovaj ili onaj nacin ja bi preko toga i mogao da predjem, svestan u kakvom drustvu i zemlji zivimo i kako ovde stvari funkcionisu, eto ti omasti brke ko te je / e samo nek tribina jaca... slicno bi bilo i sa upravom, da sad ne bude ko velja "malo kraduckate" al kad bi video da klub ide napred i da se radi u interesu partizana a da tu i tamo uprava ugradi i sebe u neku kombinaciju, precuto bi to svestan sta i kako... ne znam mozda sad samo tako lupam al mislim da bi preko toga svega mogo da predjem!

ja sad bukvalno ne mogu da odem na jug koliko su mi ogavni, ne ide mi se ni na stadion uopste, kad vidim one na terenu, i one u lozi al na to sam manje vise naviko al kad pogledam tribine da zjape prazne :banghead:banghead:banghead... mislim DA JE SVAKOM NAVIJACU MESTO DA STADIONU kakva god situacija bila, ne opravdavam al razumem ljude koji ne zele da dolaze....

Po meni jedino rešenje je da ogromna većina koja ide na Jug, a istinski voli Partizan jednostavno više tamo (na Jug) ne ide. Ovi bi morali da nestanu. :D

ovo druze nazalost nije tacno... pa jug sad zjapi prazan, pa nikom nista, oni kao furaju svoju pricu, dodje nekoliko placenika, neki klincii , tu i tamo jos neko bane i kao malo nas je al smo verni... boli njih ku..c sto je jug prazan oni tu nisu ni zbog juga ni zbog partizana, al jbg od neceg mora da se zivi :puke
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Ja sam na ovom forumu prvi zagovarao bojkot jug jos pocetkom 2010. kalendarske godine.
Forumas "Ivan" i jos neki sada vec bivsi kao i taj Ivan su mi se ostro suprotstavljali jos mi se smejuci praznom Istoku.
Sve ce doci na svoje.
Ko god ide na Jug, ucenjen, potplacen, za taj dan prehranjen, pa cak i oni ka zapadu sto sede. Sram vas bilo.
 
Последња измена:

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.829
Локација
Где год ОН да игра!!!
@Kiza Srbija

99% Juga su ljudi koji vole Partizan, ali su slepi kod očiju. Pre nekoliko godina (derbi kada je Jojić dao iz slobodnjaka za titulu) sam video šta te vođe rade i ogadili su mi se. To su bre govna od ljudi koje samo novac interesuje i ništa drugo. A da bi došli do novca, njima je u interesu da Jug bude pun.

Ja sam za mojih 38 godina života, od novca koji sam dao prateći i bodreći Partizan mogao da kupim stan u Beogradu. Nikada se nisam zbog toga kajao, u tome sam uživao. Živeo sam i živim za Partizan.

A te vođe žive od Partizana. Njima je važno da im ovce uvek dolaze na šišanje. Zbog toga idi na istok, zapad, sever, urlaj, deri se koliko te grlo nosi, samo da Partizan pobedi. Samo ne dozvoli parazitima sa šipke da te koriste za njihove interese.

Što se pre razjebe južna tribina, to je bolje po Partizan. Pravićemo onda neki novi - stari Jug!
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Ja ne razumem kako ti ne kapiras da cemo mi uvek prezirati sve njih a ti uvek biti deo "price"
Ja sam bar probao nesto konkretno,nisam uspeo i pomirio sam se sa tim. Dok sam i nesto radio vas je bolelo uvo,bili smo narkomani,isti kao i oni...sad npr. mene boli uvo a vi placite i piskarajte po forumima.
Jer celo to preziranje sad pocinje i zavrsava se pisanjem po forumu. Otvorio se sad i neki novi forum da moze anonimno bez bojazni da se pljuje po nekome. Zamisli dokle je to doslo? Vratice stari sjaj juga preko foruma,majko moja.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Da pisem po forumu,al mi nije uspelo jbg.
 
Top