Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.751
A kada ih "privedu", bice prilika se dodele novi zadaci za buduci period, popije kafa i neka zestina, a potom da se romima i forsima svi izvinu sto ih je kamera snimila dok su se borili na prvoj liniji fronta za "svoj" Partizan...:clap
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Ima tu jedna caka. Ako se ovi sto su bijeni i ovi sto su ih bili poznaju, onda nece biti nista od ovog. POgotovo ako je potrebno da ovaj sto je dobio batine tuzi...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Mislim da ne mora da tuži, već tužilac može sam da podnese tužbe... Neka potvrdi neki pravnik...
Ali u pitanju su izgleda ozbiljni ozbiljni krimosi u sprezi sa državom
 

Sahranar

Početnik
Учлањен(а)
17.04.2016
Порука
49
Reaction score
11
Локација
Diznilend
Očigledno ovde mnogi ne znaju ko je ko na tribini i ko stoji iza njih. Što se tiče krivične prijave,policija mora da ih privede i procesuira zbog nasilničkog ponašanja i nanošenja telesnih povreda,lakih ili teških. Ali s obzirom ko stoji iza napadača mislim da od toga nema ništa ovog puta.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Hahhahaha ,i ovo neko obezbedjenje ?????

Njih 10 u zgradi ,pucaju maijce na njima , a srce ????

Vazura smradina ,dečka izubijali zboog njega ,a on se šetka po zgradi .
A da izadje ? Da vidi kako je čoveku ? Boli ga tuki ! E Vazuro ,što te ne dovatiše bivši drugari !!!!!
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Vidiš da se svi plaše, radi se o veoma opasnim ljudima verovatno
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Odgledah drugi snimak od 9 min. na Kuriru iz prostorija kluba...kakva sramota, njih 10 nabildanih ide gore dole niz stepenice a onog jadnika ubise napolju...eh kad bi se u teratani srce moglo nabildivati...vjerovatno bi ih jedna od onih zena prije rastjerala tasnom..
 

Marko070

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
70
Reaction score
116
Ko ti rek'o ? Ovaj što bije ili Bik lično ?

Nenad Vuckovic, prvi covek juga, aktivni Vojnik Srbije, pripadnik specijalnih jedinica. Takodje, bio je medju 5 predstavnika navijaca na skupstini kada su izglasali svinjara(i to je debelo naplatio).
file.php


U sredini izmedju Mutavog i Velje(batinasi sa snimka)
file.php


Jug je mrtav, shvatite to. Tribina je postala privatna prcija ove trojice kriminalaca koji se enormno bogate od Partizana.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Mamu im jbm, koja govna su to. Zato niko i ne ide na Jug..
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Ima tu jedna caka. Ako se ovi sto su bijeni i ovi sto su ih bili poznaju, onda nece biti nista od ovog. POgotovo ako je potrebno da ovaj sto je dobio batine tuzi...

Sve zavisi kako će se okarakterisati ovo delo. Ako je u pitanju laka telesna povreda, onda je ovo što si napisao tačno, jer se to goni po privatnoj tužbi.

Ako tužilaštvo okarakteriše ovo kao neko drugo kr. delo (dovoljno je recimo da su liku slomili nos da bi bila teška telesna povreda), onda se pokreće postupak po službenoj dužnosti, a oštećeni ima pravo da se priključi gonjenju okrivljenog, odnosno da istakne imovinsko-pravni zahtev.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.967
Локација
Kobasicarija "Venac".
Nenad Vuckovic, prvi covek juga, aktivni Vojnik Srbije, pripadnik specijalnih jedinica. Takodje, bio je medju 5 predstavnika navijaca na skupstini kada su izglasali svinjara(i to je debelo naplatio).
file.php


U sredini izmedju Mutavog i Velje(batinasi sa snimka)
file.php


Jug je mrtav, shvatite to. Tribina je postala privatna prcija ove trojice kriminalaca koji se enormno bogate od Partizana.

pitanje: ovaj u sredini(vuckovic), da li je zrtva ili treci napadac?
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.750
Reaction score
6.268
Kakva crna zrtva... taj je glavni i stoji iza ove dvojice ako je verovati ovom tekstu gore.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Jesam li ja lud ili se ovaj iz sredine provlaci kroz oba snimka...setka gore dolje,cak i u jednom trenutku izlazi sasvim mirno pored ove dvojice nakon sto oni lupaju o ulazna vrata?

Ne vjerujem da se Bjekovic ovim bavi,ali ovo samo pokazuje koliko se ostali iz ove grupe u stvari pitaju stvarno.

Zalosno.
 
Последња измена:

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
574
Reaction score
801
Kod omrazenog Tita ovi ne da ne bi smeli ovo da urade vec bi svi od Juga dobili batine... secam se reci jednog od legendi kad je onaj skinuo traku Scepovicu preskocivsi ogradu... Mi igraci nikad nismo strahovali da moze nas navijac nesto da nam naudi,jer je bila ljubav prema igracima... Setimo SE 1:6 sa Hajdukom,a ceo station peva,a ovo sad!?Ja ne znam all cini mi SE da one bitange koje biju a I ovi sto SE kriju,ne navijaju za Partizan!Ovo je maslo pickoustog koji krade izbore za jedan glas I kog ne brinu danasnji protesting,vec se sepuri kako se nikog ne plasi,kako su svi govna samo je on cist. Ja bi se plasio ulice,a ne bi me iznenadilo da na ove iz DSS I Dveri krenu udruzeni da ga brane ovi nasi sns tepaci I zvezdine tzv.delije...Strasno sta se desava!
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Vrlo cudan osecaj imam ali nekako mi je krivo sto nisu poneli vatreno oruzje i jedni i drugi pa se izrokali ispred i unutar kluba.. To mislim o obe struje unutar SNSa i cigana u nasem klubu. Terajte se i jedni i drugi, zabijate poslednje eksere u kovceg naseg kluba!
Sto se tice snimka, jedino mi je zao sto vise ljudi sa obe strane nije nastradalo, eto tako - iskreno od mene!
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Koliko mi se čini da su sva trojica preletači, sa ove slike iznad. Nisam siguran za ovog Vučkovića (zaokruženog). Sale mutavi ciganštura, a ovaj u beloj majici desno mislim da je da li Radovac ili bivši Taurunumovac???
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Nenad Vuckovic, prvi covek juga, aktivni Vojnik Srbije, pripadnik specijalnih jedinica. Takodje, bio je medju 5 predstavnika navijaca na skupstini kada su izglasali svinjara(i to je debelo naplatio).
file.php


U sredini izmedju Mutavog i Velje(batinasi sa snimka)
file.php


Jug je mrtav, shvatite to. Tribina je postala privatna prcija ove trojice kriminalaca koji se enormno bogate od Partizana.

Kako pripadnik specijalne jedinice moze biti bilo sta drugo osim pripadnik jedinice? Pripadnik Legije Stranaca vidi zivot izvan kasarne jednom u 6 meseci, pripadnik britanskih SAS jedinica za vreme svog boravka u jedinici ne ide svojoj kuci. Pripadnik americkih Foka takodje ne ide kuci za vreme dok je u jedinici.
Gde se ova zemlja spustila, kad je pripadnik specijalne jedinice Vodja navijaca :pop

Kad vidim zasto su dali zivote 1 milon vojnika u PSR, da bi ovaj bio njihov sledbenik.
 
Top