Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Nego Ko nije pogledao, a ima živaca, neka pogleda gostovanje ovog našeg nesrećnika na srećnoj televiziji. Ja sam pljunuo ekran dva puta, mi smo Srbi ograničen i glup narod kad dozvoljavamo da nam ovakvi kroje sudbinu, ovaj čovek je zlo u svom pravom obliku, ne postoji razlika izmedju njega i mafijaške pudlice, bili su prvi saradnici miloševića, obogatili se u njegovo vreme, kasnije šurovali sa svakom vlašću i sad rade na projektu bolesnog vožda ciganisanja Srbije.
Baš me zanima da li su mu navijači bili po ukusu sinoć na Banjici i danas u Pioniru?
Govno udbaško!!!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Tegi objavio na svom instagram nalogu da Ostoja Mijailović preuzima fk.
"Mijailović je na sastanku uticajne grupe privrednika i ljudi iz politike dobio uverenja, posle večerašnjeg debakla u Kruševcu, da će imati odrešene ruke u FK".
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
A čović je u fazonu meni nisu dali da se igram onomad sa fudbalerima, dadoše ih terzi, meni slomiše naočare, nije pošteno:cekanje:
Zeza se Tegi, a nama nije do zajebancije. Da budem pozitivan, mislim da su vvv dani odbrojani. Ovo vvv mu dodje ko qqq, sekta nazadnjačka:pop
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
A i to da dočekamo, ko god da se krije iza tog imena.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Pitanje za one koji su dobro upućeni.

Da li su se Vučelić, Vazura, Vuletić i Pantić obesili, skočili sa nekog mosta, izvršili samoubistva na neki treći način ili barem napustili klub?
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.235
Ja mislim da ce oni mislim na upravu pojacati strucni stab Save Milosevica.
 
Top