Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.447
Reaction score
2.215
U cast lopovske uprave koja nije sposobna ni racune da plati , urednici foruma neka iskluce onaj reflektor koji sveti na stranu foruma. Vrag je odneo salu nazalost vv imaju sve pod kontrolu i skupstinu kluba i poslusnici u strucni stab i igraci a imaju podrsku od vlasti to im daje komociju da se ovako bahato ponasaju.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Žvaljini kumovi drogirani izazivaju saobraćajke po Beogradu, slupa kola tri puta vrednija od duga za struju Partizana ko iz pičke nakaze narkomanske.
Žvaljo crko majci
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.091
Reaction score
5.053
Локација
vezenemam
Nisam siguran sta tacno treba da objasnim? Bolji su od nas igrački, organizaciono, finansijski itd. Za to je inicijalni krivac firer "sa šipke", ali dosta je i do nas. Mi smo dopustili da nas jebu vazura i slični
dobro je onda da imamo takve uzore u neposrednom komšiluku.
da se probamo i mi organizovati na taj način, pa da konačno krenemo nabolje, ne znam šta više čekamo.
naravno teško možemo dostići njihov nivo, ali daj šta daš.

i jevreji su bili budale pa su dozvoljavali hitleru da ih tamani kako stigne...samo da su se bolje organizovali i da nisu dopuštali da ih "jebu".
naravoučenije: preživeše oni, preživećemo i mi...a biće i naplata, ne sumnjaj.
uživaj do tada...ili budi the great reformator, šta god ti je bliže
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
696
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Iskreno nisam siguran da ce biti bilo kakve naplate...
Realno, zvezda ce biti klub svakog rezima.
Najbolje sto mozemo da dobijemo je tretman iz doba Milosevica i DOS-a kad drzava nije trosila pare na fudbalske klubove.
Doduse, skrkali su velike pare u kkcz, al ajd da se fokusiramo na fudbal.

Nemoj zaboraviti da je Gasprom u zevzdu doveo ds+sps...
Sjutra da dodje do promjene vlasti oni ce i dalje da imaju 7-8 miliona evra od sponzora godisnje a mi supalj nos do ociju.

Sansa da zvezda plati dugove kao sto je morao npr Rendzers je ista ko i da Srbija postane ko Skotska...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Slažem se za sve što kažete ali je svakako činjenica da su svetlosnu godinu ispred nas kako god. Iz milion razloga, a najviše zbog prve usnije Srbije

Nisam siguran sta tacno treba da objasnim? Bolji su od nas igrački, organizaciono, finansijski itd. Za to je inicijalni krivac firer "sa šipke", ali dosta je i do nas. Mi smo dopustili da nas jebu vazura i slični

Do nas je, nego sta!
Mozemo da spasemo klub, lagano. Ali necemo jerbo smo picke. Eto, tako nam se moze!
A i sto da se trudimo kad su svetlosnu godinu ispred nas, u svemu?! Da ih zamolimo da nam pozajme zvezdana, i da po principu "aj sad se sklonite, ulece neocekivana sila i resava problem" napravi preporod jer je rec o vrhunskom menadzeru!?
Kako je lepo ovako uvece procitati ovako otreznjujuce postove, realne, zvezdaske...
Jos da se postavi bajagin spot, ih, srce da iskoci...
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
284
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
Nisam siguran da smo se razumeli ali neću da zalazim dublje.. možda se i ja nisam dobro izjasnio. Sve u svemu to nam je što nam je, ko god da je kriv
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Ko god da je kriv, u mraku smo.




I šta će biti s (našom) kućom?


Kad kuća gori da se čovek bar ogreje? Ali, tek je leto, ne treba sad grejanje...
I šta li nas tek čeka na jesen... :icon-rolleyes:
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.289
Локација
Београд
Када видите у редовима опозиције разне јеремиће, ђиласе, шутановце и осталу циганију, а и међу оном "десном" опозицијом сам сигуран да има њихових - не гајим илузије да ће икада бити кажњени, барем не у оквиру државе Србије. Поента је да ће се они уклопити у сваки режим и увек ће имати подршку, некада већу а некада мању. Што се нас тиче, никада није било лако. То најбоље знате ви старији од мене који деценијама пратите Партизан. Међутим, и даље сматрам да нико неће оволико радити на нашем уништењу као што то ради садашња управа уз подршку актуелног режима. Не толико због саме управе, која је само извршилац туђих наредби, колико због оних на врху државе и владајуће странке. Највећи проблем је што нема никога од познатих играча/навијача Партизана да дигне глас, да се побуни и тиме покрене и пробуди критичну масу. Свака част на свему што ради кошаркашки клуб, али не би требало да се због тога занемари фудбалски клуб. Фудбал је апсолутно најгледанији и најпрофитабилнији спорт на свету, па и у Србији се већи новац зарађује од фудбала него од кошарке и осталих спортова. Не видим како би Партизан као спортско друштво могао да функционише без стабилног фудбалског клуба. Зато је битно да се ФК ослободи, па макар због тога после морали и из нижих лига да кренемо. Наравно, далеко од тога да је то идеално решење, али и то је боље од овог постепеног срозавања клуба методом куване жабе до потпуног уништења.
 
Последња измена:

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
Iskreno nisam siguran da ce biti bilo kakve naplate...
Realno, zvezda ce biti klub svakog rezima.
Sjutra da dodje do promjene vlasti oni ce i dalje da imaju 7-8 miliona evra od sponzora godisnje a mi supalj nos do ociju.

Tačno.
To je zato što nas nema, kad je prazan stadion, ko će da digne glas?
Pogledajmo košarku - da li neko sme da ignoriše klub koji ima 15ooo navijača na ABA ligi, da ne pričamo poseti u Evroligi?
Da li neko može da kontroliše tu masu? Ne može. Prosto, previše nas je neposlušnih, a sa tim nema zezanja, posebno u ovakvom političkom trenutku koji nije baš idealan za režim.

Do nas je, nego sta!
Mozemo da spasemo klub, lagano. Ali necemo jerbo smo picke. Eto, tako nam se moze!

Tako je.
Ima nas raznih, to naravno stoji, i ovakvih i onakvih, i onih koji gledaju da ućare nešto, i onih koji bukvalno liju krv za Partizan, ali da da ćemo postati ovakvo mrtvo more kao sad, i da nećemo biti u stanju da se bilo šta uradi, e to je stvarno enormno razočarenje.

Nema ko ne izađe da protestvuje negde; od malinara, studenata, poljoprivrednika, učiteljica, ljudi iz vrtića, došao je i taj dan da se skupi narod i ispred Pinka i baci rolne wc papira na ono leglo boleštine, a mi čiji su očevi i dede bili pravi gde god je trebalo i kada god je trebalo, mi se ne skupismo ni virtuelno.

Ne zagovaram bilo šta što može bilo kome doneti bilo kakav problem u životu, ima mnogo načina da se za klub bori i da se spasi i da se vremenom podigne, čak bih razumeo i da se nešto ljudski proba i da se ne uspe, ali da smo se mi predali bez borbe - to boli više nego svi najgori porazi zajedno.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
629
Reaction score
2.314
Локација
Beograd
Ljudi mnogo se mi zajebavamo sa zakonom.
Deset dana nismo videli naše drage Vučelića, Vazuru i Kralja,
a njihov nestanak nismo prijavili policiji.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.337
Локација
Kej Republika
Miloš Vazura je u klubu na funkciji od 2014.
Jebote. Od 2014. I ne vidi mu se kraj...
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
277
Reaction score
1.775
Локација
Beograd
Godine 1997,8, na mučan način ustaški domobrani i kvislinzi su zabranili časopis Partizanov Vesnik koji preko 50 godina tradicije je tad imao, osnivač Peko Dapčević začetnik.
I Svetozar Vukmanović Tempo časopis Tempo direkcija 2004, 5, mučki šiptarski teroristi ukinuli.

Ja sam tad stupio u hrabru akciju seče glave i udova izvesnom Slobi Miloševiću, toplom mužu Ljubiše Ristića 2006. i radosno se završilo...i kremacija, i kremacija.

A za Tempo, Helmut Kol, Ratomir Babićevom doživotnom partneru,.. im je evaporiran 2017, takođe sam ja obavio.

Za sprdnju, podjebavanje Evro kup basket pre koju godinu i KLS otkazivanje slično će da koja druga 2 da istrebim.

Ako neće da vrnu u život te časopise, a trebalo bi,.. mogli bi čergarske koje da tamane?!

Isto tako mala je kazna bilo šta dok košarke nam ulubljavaju, a ne svete se limenkama,..?!!!

Takođe Abdi Ipekči rušenje osveta stadionu u bariju se okleva!?

1986, 7, 2000, 2007, poništene naše titule, KŠ, i pobede: derbi, evro tekma,.. TV, radio stanice, shopovi,.. u to stanu sva stradanja naroda i narodnosti, bratstva i jedinstva, slučajnih prolaznika i petparačkih priča...i bez da ja se cimam.

I još jednom da napomenem podlo delovanje ex YU klanova i glupih mafija ka glorifikaciji masovnih skupova i 'sportaša',
I dovođenje dece cveća i kpd matorki,
tolerisanje b92 i pink vođa/ica, puštanje man utd. vrhovnika u upravnu zgradu pred tekmu,
ne kondemovanje prajdova, parada, od strane tad režimskog Juga,..
pa i uklanjanje hool, navijačkih storova i kompanija, Grobara, Južnjaka,.. neće biti praštanja nimalo.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Grobari, postoji jedan način iskazivanja bunta.

Kupi zapad centar, okreni se ka loži i iskaži svoje mišljenje. Mnogi od nas nisu u poziciji da prave neka ozbiljna sranja, niti mislim da treba, ali da možemo da se skupimo i bukvalno ne gledamo tekmu nego se okrenemo i sve vreme pevamo “Uprava napolje”.
To će da pošalje poruku. Svako kolo borba na taj način će da napravi pritisak u javnosti.

Garantujem da kad bi krenulo prvih 2,000 duša tako da bi to probudilo taj bunt i inat. Ovog puta nas ne bi mlatili sns plaćenici ko prošle godine. Jebo ih Vučić u usta prodana.

Svako nek sebi stavi prst na čelo i nek se zamisli. Ili ću da probam nešto ovako ili ću da habam tastaturu i pričam kako smo mrtav klub. Mi smo živi, u areni nas ima 20k, bilo bi i na fudbalu i biće, samo da oteramo govna.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Nisu ovi mamlazi tek tako došli u FKP i isto neće ni otići tek tako sami od sebe. Mi možemo da plamudimo ovde još pet godina ali državnu kurvu neće niko ugroziti tek tako a sam imamo i orbanovo nedonošče u Vojvodini.

Nadam se da na primeru FKP uviđate svu Žocovu veličinu.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Niko nije lud da poveruje u suprotno nego ti kažem. Ili sedimo bez ideje šta ili radimo nešto. Pitanje je motivacije samo. Meč po meč, od 2 bi brzo došlo do koju hiljadu gnevnih grobara više do potpune pobede da ih ceo stadion fizički iznese iz lože
 
Top