Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
277
Reaction score
1.775
Локација
Beograd
Kad je Kimi nalupao Šćepovića to je grehota, što kažu i Brašanac jadi.
Kome packe koji delili od drugih vođa Juga nije mnogo poznato.. al u to vreme titule za Partizan su religija.
I mi nekad drvili na Troboka i Branka Savića..pa se vozneli u LŠ.

Šećer, Brašno, Trobojka, Sv. Sava, su socijala,
Nakon smrtnih zbivanja su iza svega šestari i ostali kojima nije mesto u fudbalu i sportu, koje moramo proterati, takvi ne žele ni titule, a da su pozeri tek, puleni im pioni iz godine u godinu... godina za godinom...sunce iznad Humske i Đurđevak zeleni, Mesečina,.. mnogo kletvi i fatvi ka svima je, magija i vradžbina, a crvena zver i korporativni šljam u loju da je, e pa neće moći!!!!
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
316
Reaction score
926
Локација
Boston
Videćemo, meni liči da su se prodali. Dat im je ponovo lokal na jugu a i turnir su igrali na pomoćnom. Videćemo.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.386
Reaction score
5.166
Локација
Beograd
FIFA nam je dala 83.953 dolara za učešće naših igrača tokom kvalifikacija.

Ona Instagram stranica piše da će sezonske biti u prodaji od sledeće nedelje, naime, važiće za sva takmičenja a nas 12 koji smo uzeli člansku kartu ćemo dobiti veliki popust :D
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.265
Reaction score
6.978
neko je vec sazeo nase prelazne rokove za vrijeme ove (a i bivse neke) uprave, ukratko ponude 500.000€ plus mozda neke bonuse, za igraca koji kosta 2 miliona, ovi mas odjebu, oni imaju alibi pricu eto mi smo pokusali, nismo se mogli dogovoriti, mi to u skladu sa nasim mogucnostima. A to sto su nam mogucnosti ko da ja sad osnujem klub, za to niko ne odgovara. Mrtve im majke i ostale clanove porodice jebem vise, svima tamo sto sjede. Sve jebeno copy/paste i tako u nedogled.
 

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo
Ima li naznaka da ce poceti nekada prodaja sezonskih? Ili su procitali ovde na forumu ovi lopovi iz uprava da ipak daju besplatne sezonske za one koji su ih imali prosle godine i dolazili da gledaju hrabre igre protiv Radnika,N.Pazara.....
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.516
Reaction score
29.314
Локација
Novi Sad
Dje žuriš, liga počinje tek za 10 11 dana, a prodaja sezonskih je "živa stvar"....

Edit: ali je zato bitno da se Bilja city raskukala po novinama kako joj se preti i vredja..... idi iz Partizana i reši se tih muka gospodjetino!

Uprava napolje!
 
Последња измена:

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.516
Reaction score
29.314
Локација
Novi Sad
Pretiti Bilji ne treba, to svakako. Da treba da ode što pre iz kluba, i to svakako!

Na stadionu viču pogrdno, na druš.mrežama joj kenjaju, a ona u stilu VV - bez obraza i sa bolom u čemu god, tera dalje.
Da se razumemo, bilo ko da je na njenom mestu i ovako da radi, isto bih rekao da mora da ode i da nas ne blamira više, jer dosta je. Moguće da je dostigla svoj maksikum, ne ume više od ovoga što pruža, a za Partizan je to, po novim standardima, malo!

Mislim da sam već uporedjivao ceo marketing ( onaj tradicionalni (pr, voditelji, prodavnica) a i ovaj novi online ytube social network) sa PAOKom. Ne očekuje niko da to bude kao kod najvećih klubova, ali evo bratski nam PAOK je mnogo iznad nas po tom pitanju.... Samo ytube kanal, shop, maaaa kome ja pričam ovuda u prazno, svi na stadion dok ne odu - tuto kompleto, svi!

Uprava napolje!
 

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo
Pretiti Bilji ne treba, to svakako. Da treba da ode što pre iz kluba, i to svakako!

Na stadionu viču pogrdno, na druš.mrežama joj kenjaju, a ona u stilu VV - bez obraza i sa bolom u čemu god, tera dalje.
Da se razumemo, bilo ko da je na njenom mestu i ovako da radi, isto bih rekao da mora da ode i da nas ne blamira više, jer dosta je. Moguće da je dostigla svoj maksikum, ne ume više od ovoga što pruža, a za Partizan je to, po novim standardima, malo!

Mislim da sam već uporedjivao ceo marketing ( onaj tradicionalni (pr, voditelji, prodavnica) a i ovaj novi online ytube social network) sa PAOKom. Ne očekuje niko da to bude kao kod najvećih klubova, ali evo bratski nam PAOK je mnogo iznad nas po tom pitanju.... Samo ytube kanal, shop, maaaa kome ja pričam ovuda u prazno, svi na stadion dok ne odu - tuto kompleto, svi!

Uprava napolje!
Ma koji crni marketing.....Uprava lopovska,marketing uzasan jer jbg isti taj marketing "drzi" uprava,a oni svi zajednu se trude da sto manjenljudi dodje na stadion,da navija za Partizan.....
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.516
Reaction score
29.314
Локација
Novi Sad
UPRAVA NAPOLJE!

Cene sezonskih ulaznica FK Partizan su:

Jug: 10.000 dinara
Istok: 18.000 dinara
Zapad bočno: 18.000 dinara
Zapad centar: 23.000 dinara
Lože istok: 50.000 dinara
Lože zapad bočno: 75.000 dinara
Lože zapad centar: 90.000 dinara

Cene sezonskih ulaznica za članove Kluba FK Partizan:

Jug: 6.000 dinara
Istok: 11.000 dinara
Zapad bočno: 11.000 dinara
Zapad centar: 15.000 dinara
Lože istok: 35.000 dinara
Lože zapad bočno: 53.000 dinara*
Lože zapad centar: 68.000 dinara*
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
541
Reaction score
2.168
Локација
45
Решила говна да отерају и ово мало људи са стадиона. Да није овде постављено мислио бих да је нека толе.типс зајебанција од цена...Невероватно.
 
Top