Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.071
Reaction score
3.993
Локација
Beograd
Zato sam i napisao ako sme.
Sve se pamti, tako da ako Bog da svi koji su učestvovali u uništavanju Partizana kad tad treba da odgovaraju i da zaglave debele robije.

Ja vam sad kažem, potpuno siguran u ovo što pišem, ne da njima firer da odu, ali ne smeju ni oni da napuste fotelje, jer KO GOD POSLE NJIH DA DOĐE, POSLE MESEC DANA ONI SU NA ROBIJI.

Evo, zapamtite šta vam kažem, jer ovo što su oni napravili u prethodnih 8 godina je zločin. Ko zna koliko krivičnih dela su napravili i sad, kako otići? Znaju oni da nema više para u Partizanu, jer su sve što vredi rasterali i uništili klub, ali nisu uradili dovoljno za firera, a opet sa druge strane previše su pokrali i znaju da im je sledeća stanica Padinjak, Mitrovica, Niš ili Zabela.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.766
Reaction score
55.402
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nisu oni ovde da kradu. To je i @djomla objasnio. I ja se upljuvah kad su svi mislili da odlaskom SPS struje stiže nezadrživ progres. Oni su bili tu da kradu. Ali da bi krao moraš da imaš i od čega, pa su zato i smeli da osvoje titulu, da se uđe u grupnu fazu jer se tako lova uzima. Ovi sad namerno sabotiraju klub da bi ga upropastili sa celim jsd.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.071
Reaction score
3.993
Локација
Beograd
Nisu oni ovde da kradu. To je i @djomla objasnio. I ja se upljuvah kad su svi mislili da odlaskom SPS struje stiže nezadrživ progres. Oni su bili tu da kradu. Ali da bi krao moraš da imaš i od čega, pa su zato i smeli da osvoje titulu, da se uđe u grupnu fazu jer se tako lova uzima. Ovi sad namerno sabotiraju klub da bi ga upropastili sa celim jsd.

Slažem se Stojanče da su tu sa samo jednim ciljem, da unište, ne da "umrtve" , već unište naš Partizan, ali...
Misliš da firer nije dao da kradu da ih drži u džepu zarad ispunjenja svojih bolesnih želja? Ja ti garantujem da jeste, ali garantujem.
Koliko su pokrali, ljudi, niste svesni i sad im je jedina nada da udare katanac na FK i da ih firer nagradi slobodom, ako zarad političkih poena ne bude odlučio ipak da ih zakatanči.



Ja garantujem da će napipati ćorke, ali samo molim Boga da to bude dugo, dugo, a ne nešto samo da se smiri narod.
 

Bokili

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
198
Reaction score
1.170
Локација
Tamo daleko
Sa postovanjem prema svim komentarima braco moja, ali ko je i kada i ikada na osnovu bilo cega dokazanog zaglavio robiju u ovoj zemlji na osnovu sporta sem nekolicine. Pa setimo se onog majmuna sto je svirao penal u Subotici pre nekoliko godina.... I sta je bilo? Padne ti tiket za jebenih 300 evra jer je FSS tako odlucio, a ti ceo mesec radis za 400 evrica. Trenutno namestaljka na krovu. Kec kvota 17, pa ljudi ko je to namestio, mi, koji se tresemo za ukupnu kvotu 70 na 30 evra? Ova vlast je zlo prema obicnim ljudima, sem kumova i nekih NN ljudi koji okrecu milione. Moramo da shvatimo kao i vecina nas na forumu da skotovi ne prezaju ni od cega. Koji je danas dan da uprava cuti? Legende sem nekih cute, a i razumem ih, ko se ovoj djubradi zamerio bilo cim, izjavom,, postupanjem taj je najebao. Ipak ako imas kes, zivis preko, boli te racku za ljude u Srbiji i za Srbiju kazi brate da ne valja i od k0ga ne valja. Picka usrana iz blokova, zvalava. Nikada muda nije imao,a ni sada mu nisu porasla. Volim Partizan!!! Vise nego sto ga on mrzi!
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
284
Reaction score
1.304
Локација
Čačak
Ne zelim nista da miniram, stavise, doci cu, ali sta se dobija smenom ove uprave i postavljanjem nekih novih izaslanika pedercine na vlasti? Jedini kakav-takav izlaz iz ovoga je preuzimanje kluba od strane nekoga sa autoritetom Zeljka Obradovica, na primer Pedje Mijatovica, ali od tog posla nema nista...
Sta se dobija smenom Vučića isto je pitanje? Dobija se to da je bilo koji režim ili uprava promenljiva. Što znači ako ne valja onaj sledeći teraćemo i njega
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
347
Reaction score
2.448
Локација
Vukovar
Poruka rudarima u štrajku, jebite im majku.

Nisam u mogućnosti da dođem pošto radim do 16 h i fizički je neizvodivo da budem na Terazijama u 18 h.

Ovaj protest je pogodan za Beograd i okolinu zbog termina kada je zakazan, i sad je vreme da se pokažete, brojka od 5000 bi bila uspeh.

Nisam bio na utakmici FK Partizana jedno 12 godina, skroz sam se isključio i može se reći postao foteljaš, ovakve stvari kao što je protest protiv bandita uvek podržavam i želim vam da oterate jajare.
Koliko god da je Srbija mafijaška država i koliko god da su zaštićeni od strane sistema oni su u suštini obične jajare koje se itekako plaše reakcije mase , zato im treba jebati mater, samo motka i po leđima .
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.522
Reaction score
29.349
Локација
Novi Sad
Док су крали - ми смо давали
Док су варали - ми смо волели
Док су отимали - ми смо гинули
И када оду, ми ћемо остати
У болу и у радости!

Морамо СВИ заједно! Овај пут немаш никакав изговор.

За Партизан! :navijac

31.8 Теразије у 18ч!



 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.289
Локација
Београд
Најновији позив трибине преносим овде у целости. Ово је оно што сам и ја писао - да морају да се укључе бивши играчи, легенде клуба и познате јавне личности које се изјашњавају као навијачи Партизана.

ФУДБАЛСКЕ ЛЕГЕНДЕ ПАРТИЗАНА, РАЧУНАМО НА ВАС!

Цела црно-бела јавност је свесна чињенице да је догорело до ноката кад је у питању ФК Партизан.
Протест који организују навијачи Партизана у четвртак 31.08.2023. године код Теразијске чесме од 18ч је шанса да још једном ставимо до знања да су дани Вазуре, Вучелића
и комплетне управе ФК Партизана одбројани!
Јавно позивамо све легенде ФК Партизана да узму учешће у овом протесту, устану против систематског уништавања клуба и да позову све навијаче и у своје име, да се појаве на протесту и јасно изнесу свој став по питању стања у клубу.
Нема више места за калкулације и немешање, догорело је до ноката!

ОД ПАРТИЗАНА НИШТА, ЗА ПАРТИЗАН СВЕ!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.000
Reaction score
26.039
Локација
ante portas

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Svaka čast za akciju , zadnji je čas za PFC.
Predlog da se protest završi na VIP parkingu na stadionu JNA.
Da lopovi iz uprave osete da im se diše za vratom, da im se smuči to šta rade a rade sve protiv Partizana.
 
Top