Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.099
Reaction score
4.104
Локација
Beograd
Sad to krenuh da pišem. Odnos prema dresu, gaženje cigana, ljubav prema klubu i posle odlaska iz kluba i po završetku karijere...

Možda nije uradio kao neke druge "legende" i legende u dresu Partizana, ali pokazuje delima da je veći od mnogih.
Kako god okreneš i to što je zgazio onog gubavca meni je dovoljno da ga smatram legendom, ovo ostalo je samo potvrda toga.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.779
Reaction score
22.949
Локација
Beograd
Brate, za taj potez sam hteo ja grkljan da mu iščupam i Kleu doživotno da plaća apanažu za vađenje dupeta iz vatre.
Ali za ovo pljuvanje idiota i da kaže kad malo ko još sme(Golac, Nenad Stojković, Đorđe Tomić...) respekt.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.569
Reaction score
29.700
Локација
Novi Sad
Šta je ustvari potrebno da bi bio legenda Partizana i Grobara?

Neke naše "legende", bivši igrači, treneri, odbijaju da daju podršku protestu i smeni uprave iako znaju da je u Klubu dogorelo i da vremena više nema!

Nisi legenda samo zbog rezultata i igre, ima mnogo i u ljubavi - koju ovaj put iskazuješ borbom protiv zla, borbom za Klub, za čitavo Sportsko Društvo, za Partizan! Dokle mislite da ćutite i šta očekujete posle ćutanja na sve ovo što se dešava u našem Klubu? Čule su "legende" sigurno za onu našu: "Za Partizan sve, Partizan ni za šta!" E vreme je za to, drage "legende"!!

A mi, navijači Partizana, znamo šta nam je činiti, četvrtak 31.08. 18č, sami ali zajedno, od Terazijske Česme do Hrama, ujedinjeni u čišćenju Partizana od parazita!

USTANITE GROBARI, BUDJENJE JEBOTE!

UPRAVA NAPOLJE!

NUSKNVP!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Kakve nase legende,svi su u sns kombinaciji ili se nadaju ili ovo ili ono,cist kulavicluk i kombinacija. Svaka cast ljudima poput Mijatovica koji su preko i van price i ne moze da ga dohvati ovaj shljam ili Jugovic kod cigana. Posebno svaka cast ovima sto zive u Srbiji poput Golca i imaju svoje ja. U cetrvtak svako ko dodje od bivsih igraca ja mu skidam kapu,vredece u mojim ocima za koplje vise od onoga kakav je kao igrac bio.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

Ok, izgleda je završeno sve. Čim u informeru piše da je Vazura preuzeo vlast, to znači da su moćnici opet spasili Vučelića i da se sprema čistka. Stavili ovog kao glavnu metu i sad će da ga skinu i sve ostalo ostaje kako jeste.
 

El Patron

Grobarčina
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
1.000
Reaction score
4.511
Локација
Nis

Ok, izgleda je završeno sve. Čim u informeru piše da je Vazura preuzeo vlast, to znači da su moćnici opet spasili Vučelića i da se sprema čistka. Stavili ovog kao glavnu metu i sad će da ga skinu i sve ostalo ostaje kako jeste.

Slazem se Zive. Pisao sam vec, i posle ovih, ovi.
Ne bude li setnja u cetvrtak protiv rezima, koj kurac idem da setam. Pojavicu se 100%, prvi znak da smo samo vuciceve ovce i idem negde da pijem pivo.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.094
Reaction score
15.830
Локација
Храм фудбала
Па немој ићи, чекај суботу тад су већ мјесецима шетње против режима.
И да стварно би "феноменалан" потез био а и сам закључак да се позову играчи из различитих селекција да подрже борбу против управе и онда их одвести у "шетњу против режима".

И шта ће онда бити?

Ел Патрон ће пити негдје пиво, а играчи морати тражити анганжмане ван граница Србије (читај Петар Грбић).
 
Top