Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
198
Reaction score
293
Podrazumeva se da svi želimo promene ali to po svaku cenu mi se ni malo ne sviđa. Dođe taj nesrećni Sreten i vlada narednu deceniju a mi nikakvog napretka i nastavimo u propast. Šta smo dobili? Ugašen klub! Ne smemo dozvoliti promene po svaku cenu.
Cilj je predsednik i uprava koja će doneti boljitak, uneti svoje pare, dovesti sponzore, predstaviti plan vraćanja duga. Navesti ljudi koji će biti na odgovornim funkcijama itd. I ono što mi je najbitnije, ne obećanje nego da se napadne titula u prvoj godini njihovog poslovanja.
A ovaj nesretnik kako se sam pojavio neka tako i sam nestane sa kanditaturom.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Jel znaš jednu osobu u srbiji koja je spremna za to? Ovde ne pricam o sposobnosti za tu rolu, nego na finansijski momenat o kom govoris.

Evo, ja garantujem da bi 99% foruma bolji posao radilo od sadasnje uprave ali licne pare ne bi uneo ni jedan jer takvu sumu koja Partizanu treba ima neko ko ima 500+ miliona.

Evo ja bi prvi radio za 0 din kao deo upravnog odbora uz svoj CV koji vazura može da sanja, ali to nije dovoljno.

Treba nam čovek sa vizijom i kontaktima u svetu kako bi Partizan podigao svoj brend i time privukao više investicija. To ti je 1/1 Ostoja. Možemo da pričamo šta god hoćemo i apsolutno me boli kurac ako je sns bot, nije Žoc sam sebe doveo niti organizovao sve oko kluba. Da ne pričamo potez na Tašu gde je taj video obišao svaki kontinent i gde na mečeve KK dolaze likovi iz Finske, Norveške, Danske, Litvanije, Nemačke, hrvatske, itd da ne nabrajam.

Nama to treba. Biznismen koji se snalazi u ovom mulju a jedan je od nas.. sve ostalo je čista utopija
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Podrazumeva se da svi želimo promene ali to po svaku cenu mi se ni malo ne sviđa. Dođe taj nesrećni Sreten i vlada narednu deceniju a mi nikakvog napretka i nastavimo u propast. Šta smo dobili? Ugašen klub! Ne smemo dozvoliti promene po svaku cenu.
Cilj je predsednik i uprava koja će doneti boljitak, uneti svoje pare, dovesti sponzore, predstaviti plan vraćanja duga. Navesti ljudi koji će biti na odgovornim funkcijama itd. I ono što mi je najbitnije, ne obećanje nego da se napadne titula u prvoj godini njihovog poslovanja.
A ovaj nesretnik kako se sam pojavio neka tako i sam nestane sa kanditaturom.
E ovakvo razmišljanje nas "ubija" u svim sferama života. Imamo rak, ali je možda bolje da se ne liječimo, jer se možda vrati još gori.

Daj da se riješimo ovoga, za koga znamo da nam uništava klub. A kada dođe taj neko drugi, onda ćemo se baviti njime. Ako bude loš, opet sve učiniti da i njega skinemo. Pa će se valjda ljudi naučiti da ako ne rade kako treba, biće smenjeni, pa će početi da rade za dobrobit kluba.

Isto ovo primijeniti na politiku i izbore. Znam da izgleda kao utopija i ne znam da li je primjenjljivo kod nas, ali nam je to jedini izlaz.
 

vernijug1

Početnik
Учлањен(а)
01.04.2023
Порука
118
Reaction score
265
Локација
Zemun
Od protesta do danas nista se nije promenilo u organizacionoj strukturi FK.
I za FK i za JSD je sledeca promena najbitnija u istoriji od osnivanja. Misljenja sam, da kontinuitetom i kozmetickim promenama propustamo sansu i gubimo vreme da se organizacija postavi na mnogo boljim osnovama, u skladu sa vremenom i realnoscu.
Mi navijamo za klub koji ima ozbiljan sportski i marketinski potencijal koji nije iskoristen ni 5%.
Pravo pitanje je zasto je to tako? Da li je neko licno odgovoran? Ili drzava? I ili nesposobno i neambiciozno rukovodstvo?
Komunisti su morali da prave potpuno novi sistem, kada su dosli na vlast '45. I napravise sta napravise.
Sad je opet vreme da se stvari menjaju iz korena.

Koji ciganski smrad ce da odredjuje sta cemo mi i kako cemo? Zbog cega se taj neko pita? Mi nismo nicija politicka marioneta, kao neki!

Ima nas sasvim dovoljno da klub funkcionise na svim nivoima, a sportski rezultati ce doci.

Prvi tim je uspeo da se organizuje i izbori za lidersku poziciju.

Navijacka baza mora biti sa jasnim stavom i odlucujucim uticajem na izbor funkcionera u FK i JSD.

NUSKNVP!
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
198
Reaction score
293
Direktor_grobar

Nisam ja mislio da ljudi dođu i svojima parama obrišu dug. Samo da skupe onaj minimum koji je potreban da se tim ne rasipa prodajom i ako bude moguće da se nagogradi. Taj novac nije prevelik ako se podeli da predsednika i 10-ak članova upravnog odbora.

lavex

To razmišljanje smo imali kada je "otišao" Zeka i kada je smenjen Đurić. Lako smo ih smenili, kao što bi i te neke nove lako smenili. Prođoše godine i ništa.
Ako mislite da će se nešto promeniti na bolje po Partizan neće. Spas je uprava koja želi i može da podigne klub na viši nivo. Sve ostalo je put u propast.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Morate da shvatite da sve promene koje priželjkujemo u našem JSD-u kreću od izbora.
Ne samo zbog toga što je psiho takav kakav je i što radi to što radi, nego prvenstveno zato što mora da dođe neko ko je spreman da dozvoli neku privatizaciju odnsono transformaciju sportskih društava.
Za početak je neophodno da na smtlište istorije ode ovaj psihopata koji se u XXI ponaša kao da je Srbija njegov feud, a mi njegovi kmetovi.

Za početak je da na vlasti bude neko ko nije psihopata i da nas pusti da dišemo i radimo - pa i u ovoj formi državnog preduzeća.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
To da on ode na smetlište istorije samo uz novi 5.oktobar i dosta prolivene krvi untar podzemlja i na ulicama dok se bude rušio.
Drugačije taj vlast ovde ne predaje do penzije ako i tad;

Slažem se da je izvesnije da uz izborne promene može doći i do promena na polusezoni kod nas ali trenutno verujem 10% u taj ishod. Pre mislim da vazura ostaje do 2027 kako je i najavio.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Vidi, ne bih ja imala ništa protiv da krmak i ostane, ali da bude marginalizovan... da se dozvoli klubu sportski sektor radi. Garantujem, kada bi nas pustili da radimo (tj da imamo normalne finansije), ni svo mafijašenje u ligi im ne bi pomoglo da uzmu titulu.

Ali zato i rade to što rade.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.480
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Podrazumeva se da svi želimo promene ali to po svaku cenu mi se ni malo ne sviđa. Dođe taj nesrećni Sreten i vlada narednu deceniju a mi nikakvog napretka i nastavimo u propast. Šta smo dobili? Ugašen klub! Ne smemo dozvoliti promene po svaku cenu.
Cilj je predsednik i uprava koja će doneti boljitak, uneti svoje pare, dovesti sponzore, predstaviti plan vraćanja duga. Navesti ljudi koji će biti na odgovornim funkcijama itd. I ono što mi je najbitnije, ne obećanje nego da se napadne titula u prvoj godini njihovog poslovanja.
A ovaj nesretnik kako se sam pojavio neka tako i sam nestane sa kanditaturom.
Smenjivost uprave, uostalom kao i svake vlasti.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.368
Reaction score
37.731
Kisela, Zlatni delišes je bolja opcija. :D
 
  • Like
Reactions: BiP

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.719
O Sretenu znamo da ga podržavaju neimenovani bivši igrači i neimenovani navijači iz CG. Navodno je bio suvlasnik Inpharma mada se apr ne slaže sa tim, bio je zastupnik do 2017. Podseća na predsednika Zorana Popovića koji je bio vlasnik izvesnog Argimesa, ne Agrimesa i koji je iskorišćen kao žrtva kad je zatrebalo da se simulira navodna promena uprave. Ne znam da li je istina da je Sreten ujak one brnobic. Ono frljanje sa 30 mil usd je neozbiljna zajebancija, u rangu Fratella. Plus u cv je članstvo u upravi 90ih? Smenjivost uprave jeste argument za, ali sve ostalo je protiv. Nije da su demonstracije i bojkot silni, ali ovakva šatro promena može samo da ubije i malo entuzijazma u protestima i skandiranjima, što protiv uprave što protiv vrhovnog zla.
 
Top