Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
345
Reaction score
2.432
Локација
Vukovar
Crtaju ovim ljudima metu na čelu.

Imaće velikih problema što je ovo objavljeno ovako javno,bolje bi im bilo da su radili u tišini.
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
345
Reaction score
2.432
Локација
Vukovar
Živi bili pa videli, vrlo brzo će se sresti sa velikim problemima, prvo Armada pa onda svi desno orjentisani nacionalisti koji će na ovo skočiti kao opareni.
Rat jeste bio relativno davno ali u očima primitivaca on kao da je juče bio, ili kao da nije ni prestajao.

Mnogo ste naivni ako mislite da će ovo tek tako proći.

Mi smo u Vukovaru osnovali klub navijača Partizana negde 2005 godine , inače prvi klub navijača Partizana u Vukovaru je bio osnovan 1976 godine, pa je funkcionisao do rata , posle rata je prestao da postoji do 2005 godine kada smo ga ponovo osnovali.

Kada bih vam ja pričao sa čime smo se mi sve susretali možda mi ne bi poverovali.

Mi smo funkcionisali kao Grobarska grupa, to što smo formalno imali klub navijača nije nam značilo nešto previše samo nam je donosilo probleme.
Ekipa je u stvari i bila takva da je bila sačinjena od mangupa koji su bili namazani i spremni na sve i svašta;) ;-)

Jeste Vukovar poseban grad koji izaziva specifičnu emociju kod Hrvata, jeste Rijeka grad koji je u delu Hrvatske koji je dosta tolerantniji, ali bez obzira na sve to i tamo ima dovoljan broj budala da stvori velike probleme.
Prvo će Armada morati da reaguje da bi se dokazala u navijačkom svetu pa onda dalje...
 
Последња измена:

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.725
Локација
underground
Pa jbg nije ih niko naterao da to rade. Valjda znaju gde zive , ako se nista nije desilo u Rijeci Vedrani Rudan, kontam da nece ni njima vise od sitnih neprijatnosti. Msm jel moguce osnovati klub navijaca u ilegali ?
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
345
Reaction score
2.432
Локација
Vukovar
Poenta je da im ne treba formalno klub navijača, neka idu na utakmice kluba koji vole ali pre svega treba da budu svesni gde žive.
Nije im trebala ova medijska eksponiranost.

Evo pratite razvoj situacije pa ćete videti jesam li bio u pravu, ne pričam napamet, ja znam sa čime smo se mi susretali.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.725
Локација
underground
Poenta je da im ne treba formalno klub navijača, neka idu na utakmice kluba koji vole ali pre svega treba da budu svesni gde žive.
Nije im trebala ova medijska eksponiranost.

Evo pratite razvoj situacije pa ćete videti jesam li bio u pravu, ne pričam napamet, ja znam sa čime smo se mi susretali.
Ti si ono bese iz Vukovara ? To je sasvim druga prica.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Mislim da je Istra neka druga prica,narod tamo je stvarno tolerantan i okej i zelim im svu srecu u radu i organizovanju. Znam da Partizan voli dosta Slovenaca,Makedonaca,Hrvata,Bosnjaka,Albanaca i to je ono sto Partizan cini velikim klubom i na sta sam ponosan. Smesno je odricati se svojih navijaca ma koje nacionalnosti bili, da ne pricamo o tome koliko je Hajduk imao navijaca u Sumadiji,verujem da nisu bas svi prestali da navijaju za njega.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.089
Reaction score
5.046
Локација
vezenemam

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
345
Reaction score
2.432
Локација
Vukovar
Priča je u samom startu bila za mene toliko nerealna i sumanuta da sam se začudio, objavljena je na zvaničnoj stranici Fudbalskog kluba Partizan pa je delovalo da je stvarno istina ,da je nekoj budali to palo na pamet i da se uz to još tako javno eksponira.
Koji crni klub navijača Partizana u Rijeci pa to nebi potrajalo 2 dana da je kojim slučajem osnovano.

Po ko zna koji put se iščuđavam naivnosti Srba koji veruju da su takve stvari u Hrvatskoj moguće.

Vrlo dobro poznajem situaciju i prilike u Hrvatskoj u svim njenim delovima , i ta naivna priča kako su kvarner i Istra nešto drugo i kako tamo nebi bilo nikakvih problema je baš onako naivna i za mene lično neverovatna ali nisam hteo da pravim raspravu od toga, ispada da ljudi iz Srbije bolje poznaju situaciju u Hrvatskoj od mene koji sam ovde rođen i koji tu živim ceo život.

Sad ovi Riječani da tuže FK Partizani Vazuru da mu uzmu lovu.
 
Последња измена:

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.146
Reaction score
27.961
Локација
Из Чикага (моји...)

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Provociranje članova
@Залад
ti takvi koji svake godine idu u Makarsku i tamo pričaju "ko nas rastavi" ovde se najviše lupaju u grudi kako "neće njihova noga više Jadrana videti"
nemoj da izroni odnekud slika kako se kiseliš kod braće pa da se posle vade kašike.. :whistling:

inače, isto bi i ovde bilo budala koji bi za dva dana razlupali, recimo, Klub navijača Hajduka u Kragujevcu kad bi nekom palo na pamet da ga ustanovi :confused-smiley-013:
običan svet koji je u većini bi se, naravno, sklonio, jer: "kloni se budala", dok bi država/policija "radila svoj posao" odn. bila slepa kod očiju :speechless:
samo je razlika što bi tamo ovi iz države morali maaaalo više da se pravdaju EU što to nije sprečeno od ovih ovde..
da se ponovim - sve su to ista go**a :poop: :puke:
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.146
Reaction score
27.961
Локација
Из Чикага (моји...)
Provociranje članova, skretanje sa teme....
Screenshot_20240314_093847_Chrome.jpg

Али све џаба...накачили се ови џемали биједићи што спавају по клупама и чекају ВоЗ За ЈуГоСлАвИјУ па то ти је :buhaha
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.591
Reaction score
13.572
Локација
Yaoundé

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.626
Reaction score
5.398
Zna li sta je sa onim brnabickinim rodjakom koga su "podrzale" legende?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.453
200 dana otkako je vučela podneo ostavku...


... 'bem te, živote...
Već viđeno. Tako je i tvorzan onomad u rupi podneo ostavku kada su ga gejlije "terale" pa pošto niko drugi nije hteo da se prihvati "teškog" posla on je neko vreme bio v.d. da bi na kraju opet dobio izbore. E tako nešto čeka i nas, u ovoj ili onoj formi.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Top