Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.474
Reaction score
2.255
Ako se odma ne izvrsi pritisak za smene uprave i da se izaberu pravi ljudi nezavisni mislim ne klientelisticki nastrojeni prema prededniku ljudi ko ce da donesu pare i zanima titule onda moze da se i nadamo na nesto ako ne neka vazura gasi svetlo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.789
Reaction score
55.696
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Bokili

Grobar
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
221
Reaction score
1.269
Локација
Tamo daleko
Cuveni citat malo izmenjen "ko je ove poznavao, ni pakao mu nece tesko pasti". Mislim da se samo dzabe lozimo. Hvala Tomicu na iskrenosti, ali po portalima, jedni u klin, drugi u plocu i u krug tako.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.160
Reaction score
14.909
Локација
Kipar
U prevodu kriv je Kralj I sportski sektor a vazura imanipulisan od istih. Sve se uklapa i ima smisla. Najzad neko da se osmeli da otvoreno kaze. Kapa dole!
Normalan covek kad cita ove poslednje izjave pomislio bi da je sarkazam I neka zajebancija.
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
459
Reaction score
1.260
Obojica su diletanti u svom poslu, tako da je izjava sasvim logična.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.111
Reaction score
15.922
Локација
Храм фудбала
Ја само да се још једном најебем маме управи клуба и овој/овоме ко води ФБ страницу.

Страница је у складу са радом актуелне управе постала као дио новина предвиђених за читуље.
Па тако иду редом и гледају јел ко умро да је било какве везе имао са Партизаном, па онда годишњице од смрти, па сад су почели користити и људске патње да би они као испали душебрижници.

У међувремену само чекам кад ће поставити смртовницу ФК Партизан и објавити да клуб више не постоји.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.121
Reaction score
325
Čitajući šta je Duljaj ispričao kod Viškovića i pijanog Gojka, Vazura je ustvari dobar? On je jedini koji nešto radi? Ko koga ovde jebe više.

Mukica mala, zadrigla. Veproglava.

Bukvalno, vepar jedini ima htarbrost da ovo, ono...
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
609
Reaction score
3.269
Eto a ja sve vreme napadam vazuru i zelim mu dumre. Jedva cekam dan da gledam ozbiljne ljude u fk. Pun mi kurac ovih legendi
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.109
Reaction score
4.162
Локација
Beograd
Ja opet kažem, Đole Tomić je izašao javno, ajde lepo sad da se vidi, 10-15 imena koja će doći i ne samo staviti potpis na papir gde se traži smena uprave, već reći, evo mi smo tu da pomognemo Partizanu i da probamo da vratimo klub u život, jer je na ivici gašenja.

Ne da budu kao što je Filip Filipović samo na papiru, ali bukvalno samo na papiru u VKP, a on nastavlja da propada dok on "rešeta mreže" u VK Gangula, već da se posvete i da stvarno budu tu i rade.
 

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
193
Reaction score
548
Izgleda je većini promakla osnovna nit Tomićeve izjave, da su "operativci" koji provode sve zamisli vlasti, koji drže i svaki put spašavaju rukovodstvo, koji svaki put iskopaju nekog trenera među bivšim igračima Zečević i Ćurković.
Znamo svi ko je veća riba od njih dvojice. Dakle, promene su moguće tek kad ode Zečević, sve ostalo će se srušiti kao kula od karata.
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
530
Reaction score
3.322
Локација
Nis
I onda dodje vozd i kaze nemoj da vam jebem mamu svima,vi da pomognete klub,gde ste do sad bili dok su ovi napravili 150 miliona duga,u klub ce uci moji novi drugari drzavni eksperti i tisina tamo

Niko nikad nece uci u Partizan sem ako ga nije vrhovni govnar poslao da drzi sve konce i ne dozvoli neko talasanje,nekog dobrog trenera ili neku slicnu anomaliju
 
Top