Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
jbt,nisam ni znao za ovo :prekrsti

koji su to kreteni,sve im je lazno,pocevsi od naziva stadiona,preko naziva navijacke grupe pa cak i ovo sa sajtom :banghead

ali vazno je da krilatica glasi "copy sever-paste jug" :puke
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Kako ste glupi pa njihov sajt je od 1389, samo ne znam kako su uspeli da ubace titule prvaka evrope i sveta, mi to nemamo, ni titulu u kupu.
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Каква је ово "спонзорска понуда" тј брошура? Вероватно за потенцијалне улагаче, тј где све они могу да се рекламирају?
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Mora se priznati da se trude. Nije ovo loša fora. Samo kad ne tapkamo u mestu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.935
Локација
Žrnov
Jeste, sasvim pristojno izgleda.. engleski tekst ima dosta grešaka (osnovna gramatika je u pitanju)... tekst na srpskom je skroz ok...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
У односу на "јучерашње" стање, ово је готово повратак у будућност. Још само да се нека рибица упеца на ову удицу и наравно да након тога не заврши у каквом буреку.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ali brojke u brosuri su interesantne :) Inace Hram fudbala treba prevesti The Temple of Football, tako mi se cini. Neka me ispravi neko upuceniji. Marketing se trudi, preduzeti su neki koraci, neke stvari se rade profi, a neke onako. Treba gledati i uciti od najboljih. Neka vide sajtove Real Madrida, Barselone, Mancester J., Borusije D. itd. Mada jedna stvar je sigurna - Partizanu ocajnicki treba NOV STADION.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nas problem je jebena vojska koja sada lovi u mutnom,ako s njima ne rijesimo spor mogu da nas jebu po sudovima 20 godina i od stadiona nista.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
A s`obzirom ko vodi glavnu rec u vojski...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Али фотографије у брошури :puke пута 3! Наравно нису све, али пар ми толико боде очи да једноставно не могу да их заобиђем. Који ће ђаво слика са спонзорским паноом испред цигана у нашој брошури? Дајте бре у пичку лепу материну да се торњате и ви и цигани... Север никада није био пун на некој евро текми? Пар слика исто око овог где могу да се рекламирају спонзори, једна са ликом који носи војну униформу што ми је одмах асоцијација на неки Азербејџан, и тако то где војници су задужени за безбедност, са све калашима... Онда слика истока или запада када су се људи попели на ограду само што не уђу у терен, а један од редара их смирује... Људи бре дајте нешто нормално, немојте да се зајебавамо. Похвале за труд и то, али имали неко нормалан да је прегледао слике, ајде ово за публику и војника и некако, али брате цигане, поцепај брошуру и иди кући на спавање...

Едит: На једном месту сам само обојио текст, боде очи? Е исто тако и у брошури на том једном месту то боде очи...
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Znam da nije mozda pristojno da se to pise ovako javno, ali ti likovi sto su zadenuli ovaj Partizanov '!portal', tj WP, tj ukradenu temu, medju svoje reference mislim da zaista nemaju cime da se pohvale.

Ali kada neko ukrade i temu za sopstveni sajt e onda je to tek prica, mada ko vodi klub...kada malo bolje razmislim, sve je to ok.

Temu su verovatno kupili i ne izgleda lose, ali nazalost pitanje je koliko ovakve "reforme" kostaju FK, jer sama tema sa svim widgetima, gadgetima i slicnim stvarima kosta tek 50-100$.

Sto se marketinga generalno tice pomeramo se sa mrtve tacke, s tim sto ne mislim da je novi sajt nesto sto je bilo neophodno. Ako je razlog to sto nas je neko iskopirao (?!) to tek zvuci nelogicno.

Ako su vec hteli neki pravi pomak - neko je dobro pomenuo orjentisanje ka mobilnim uredjajima. Aplikacije za pracenje rezultata i vesti, novi sadrzaj a ne novi dizajn, mislim da je to mnogo bitniji posao marketing sluzbe.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
E da verzija za mobilne telefone to bi bilo super! ja koristim iphone i nema nijedan program vezan za partizan. samo jedan grobari koji se inace placa i gde mogu da slusam neke pesme i to je sve.

Ako su vec hteli neki pravi pomak - neko je dobro pomenuo orjentisanje ka mobilnim uredjajima. Aplikacije za pracenje rezultata i vesti, novi sadrzaj a ne novi dizajn, mislim da je to mnogo bitniji posao marketing sluzbe.

Ovo je problem nase neaktivnosti.
Mogu recimo da sredim da se ukoliko zele dogovore ljudi da se uradi kvalitetna android aplikacija, a ne slj varijante sa gugl pleja koje mogu da se nadju, da se odradi paralelno i iphone verzija i verzija za tablete, sto ne bi klub puno izaslo, ili bi mogla da se odradi neka varijanta sa imenom firme u sponzorskom pulu, kada sam pomenuo ovo jednom coveku iz kluba na nekoj slavi ( za koga sam kapirao da je upucen u te stvari) odvalio je nesto u fazonu, ma daj ko jos daje kes za te stvari. E pa onda nek im Rasa Babic radi verzije za 3310.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
ODlicno je odradjen sajt. Posebno mi se svidja predstavljanje tima, stvarno lepo odradjeno.
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Vidim da je sajt responsive (optimizovan za sve uređaje). Svaka čast! :clap

Reče Sneža da će uskoro i Android aplikacija.
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
uvek cu da pohvalim sve sto dorpinosi boljitku kluba koji obozavam ... jos jednom , ko god i kako god je uradio sajt bolji je od predhodnog i pomak je na bolje !

inace bice da je pao sajt kolika je navala upravo da se vidi
 
Последња измена:

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Cestitke za sajt! Direktorka je pomenula i aplikacije za mobilne i tablet uredjaje sto je apsolutni plus jer mnogi ne mogu stalno da budu uz kompjuter. Jos jednom bravo!
 
Top